Opinie o Recruit Europe Ltd. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Recruit Europe Ltd.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Recruit Europe Ltd. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Recruit Europe Ltd. w Wrocław

Kelvin

I was head hunted by this recruitment company for Sales Manager job. They made excellent job and now I got much better salary job. Im very satisfied with using their service. Excellent job once again Thank you very much !

Marzena

Witam jestem zainteresowana praca

Teresa
@Marzena

Droga Marzeno, jesteś zainteresowana pracą w firmie Recruit Europe, jednak nie podajesz konkretnego stanowiska pracy, jakie Cię interesuje. Bardzo proszę, żebyś powiedziała coś na ten temat, wtedy łatwiej będzie Ci odpisać. O jaką pracę chodzi?

Kamil

Korzystałem z usług firmy Recruit Europe 3 razy i za każdym razem byłem bardzo zadowolony. Sprawdzona i rzetelna firma. Szczerze polecam!

Ania K.

Polecam z czystym sumieniem. Miła atmosfera, która dodaję siły przy szukaniu pracy. Rozmowa rekrutacyjna jest przeprowadzana na spokojnie, przez profesjonalistki, które przygotują również do rozmowy z pracodawcą. Dzięki tej agencji znalazłam pracę, w krótkim czasie.

logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Dawid

Jak wyglada proces rekrutacji?

Karll

Nie spotkałem się nigdy z takim brakiem nieprofesjonalności jeżeli chodzi o firmę rekrutacyjną. Odbyłem rozmowę telefoniczną z(usunięte przez administratora), na temat pewnego stanowiska, parę dni potem na umówionej rozmowie u pracodawcy okazało się że stanowisko jest zupełnie inne. Osoba z którą rozmawiałem uśmiechnęła się dając mi do zrozumienia że taka sytuacja miała już wcześniej jak mu powiedziałem, że wysłał mnie (usunięte przez administratora) No nic rozmowa dalej trwała. Ponieważ stanowisko było inne a zakres obowiązków większy, no to powiedziałem większą żądaną sumę zarobków niż podczas rozmowy parę dni wcześniej z (usunięte przez administratora) po tygodniu się do mnie odezwał, z informacją że ma dla mnie ofertę pracy, ale za trochę mniejsze pieniądze niż podałem podczas rozmowy u pracodawcy. Ponieważ niższa kwota dalej spełniała moje oczekiwania to wyraziłem akceptację oferty. Przez kolejny tydzień był brak jakiegokolwiek odzewu, więc zadzwoniłem do (usunięte przez administratora)aby się dowiedzieć jak się sprawy mają, kiedy początek pracy, kiedy umowa?? Wtedy (usunięte przez administratora)oznajmił mi, że z mojej strony było bardzo nieprofesjonalnie, że podałem wyższą sumę na rozmowie u pracodawcy niż jemu podczas rozmowy telefonicznej i że cytuje "zasmuciłem tym pracodawce" i że ze mnie rezygnują. Sytuacja po prostu żenująca. Mieszkałem pare lat w anglojęzycznym kraju a rozmowy telefoniczne z (usunięte przez administratora) były po angielsku. Nikt nie musi rozmawiać tak jak ja, ale na miłość boską gościu nie rozumiał tak podstawowych terminów z angielskiego jak gross/net, nie ogarniał również jak mu tłumaczyłem że w przypadku współpracy na zasadach samozatrudnienia nie muszę być vatowcem . p.s. tak na marginesie to na serio nie ogarniam jak takie firmy z taką organizacją funkcjonują na rynku ......

Magdalena

Recruit Europe Ltd. oferuje możliwość konsultacji z psychologiem i doradcą zawodowym, który ma na celu pomóc obrać kierunek rozwoju kariery oraz poznać predyspozycje zawodowe. Czy korzystaliście z takiej opcji podczas współpracy z firmą? Czy przeprowadzone spotkanie pomogło Wam w podjęciu ważnych zawodowych wyborów? Jak ono wygląda w praktyce?

Aśka
@Magdalena

Ja nigdy nie korzystałam - na czym to polega?

@Aśka

Jestem jedynie w posiadaniu informacji, że firma Recruit Europe Ltd. oferuje Assessment Center prowadzone przy współpracy psychologa, specjalisty ds. HR oraz przy pomocy zaawansowanego technologicznie systemu analizowania, aby możliwe było jak najlepsze dopasowanie kandydata do stanowiska. A chciałabyś rozpocząć z nimi swoją karierę zawodową? Wiele ciekawych ofert pracy od nich znajdziesz pod tym adresem: http://www.recruit.com.pl/pl/index/jobs Możesz wybrać zarówno pracę stałą, jak i tymczasową. Którą z nich byłabyś bardziej zainteresowana?

Magdalena

Jeśli chodzi o umowę, to - czy warunki, jakie były Tobie zaproponowane przez tego pracodawcę - spełniały wszystkie wytyczne niezbędne do tego, by umowę o pracę podpisać? Chodzi mi tu o, czy jeśli podjęłabyś się pracy w Recruit Europe, byłabyś zobowiązana do wykonania pracy określonego rodzaju na rzecz pracodawcy pod jego kierownictwem oraz w miejscu i czasie wyznaczonych przez pracodawcę? Pracodawca zaś zobowiązał się do zatrudnienia Ciebie za wynagrodzeniem. Pytam, gdyż posądzasz pracodawcę tej firmy o działanie niezgodne z prawem, a taki osąd jest bardzo mocny.

Ala
@Magdalena

Rozmowy rekrutacyjne są prowadzone w języku angielskim czy po polsku ?

@Ala

Postawiłaś bardzo ważne pytanie. Od Twojej ostatniej aktywności już minęło trochę czasu, ale w dalszym ciągu trzymamy kciuki, żeby ktoś zdecydował się nam udzielić odpowiedzi. Nie ulega wątpliwości fakt, że jesteś bardzo zainteresowana rozpoczęciem swojej kariery zawodowej w firmie Recruit Europe Ltd. A rozważałaś ubieganie się o jakieś konkretne stanowisko? Zdradź nam jeszcze jakieś szczegóły!

Olga
@Ala

dołączam się do pytania

Magdalena

@Jacek, a jakie stanowisko pracy Ciebie konkretnie interesuje? Z tego co widzę na stronie głównej firmy RecruitEurope Ltd. jest dosyć spore zapotrzebowanie na pracowników z najprzeróżniejszych dziedzin. Najlepiej jak odwiedzisz stronę pod tym linkiem -->> http://www.recruit.com.pl/pl/index/jobs i sam się przekonasz. Jeśli udasz się na rozmowę rekrutacyjną proszę, koniecznie podziel się z nami jej przebiegiem.

Jacek

Sporo dobrego o firmie słyszałem. Potrzebujecie może ludzi?

Magdalena

@Mysia, skoro jesteś zainteresowana aplikowaniem do firmy powinnaś umówić się na rozmowę rekrutacyjną, sama przekonać się czy warto i jak wygląda sprawa z warunkami , które proponuje pracodawca. Jeśli się zdecydujesz napisz na forum jak przebiegła rozmowa i czy zostałaś zatrudniona? To bardzo ważne informacje dla innych osób, które poszukują pracy.

Magdalena

@A, dziękuję za Twoją opinie, czy mógłbyś dodać jeszcze na jakim stanowisku pracujesz, jaki masz zakres obowiązków, czy pozapłacowe bonusy takie jak pakiet socjalny, szkolenia są w ofercie tej firmy? Rozumiem, że masz uwagi, co do niektórych pracowników. Może spokojna rozmowa pomogłaby rozwiązać ten problem? Każda dodatkowa informacja będzie ważna.

Mysia
@Magdalena

Na stronie firmy znalazłam , że szukaja pracowników. jak radzisz iśc na rozmowę o pracę? Opinie są różne i nie wiem czy się zdecydować?

Magdalena

Witam, czytałam sporo opinii na temat tej firmy, niestety ile ludzi tyle opinii. Czy jako pośrednik firma pobiera dużą prowizję i czy proponowani są solidni pracodawcy, na których można liczyć? @Jowita, Ty piszesz, że dostałaś za ich pośrednictwem dobrą ofertę pracy. Napisz coś więcej o swoich doświadczeniach. Pozdrawiam!

Olek

Myślę, że firma zapracowała na opinię dobrego pracodawcy!!!

mikołaj

musisz sprawdzić na ich stronie internetowej @Trick, jest tam dużo ofert pracy w tej firnie. Bardzo ciekawe, że sa tez pisane w języku japońskim, szukaja tez tłumacza w tym języku.

dandan

aplikowalem do nich na dwa stanowiska, ktore proponuja i za kazdym razem nie otrzymalem potwierdzenia dostarczenia aplikacji itp.

Zostaw merytoryczną opinię o Recruit Europe Ltd. - Wrocław

• Jak się pracuje w Recruit Europe Ltd.?

Zobacz opinie na temat firmy Recruit Europe Ltd. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Recruit Europe Ltd.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 7 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Recruit Europe Ltd.?

Kandydaci do pracy w Recruit Europe Ltd. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Recruit Europe Ltd.