Recruit Europe Ltd.

3.9 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Recruit Europe Ltd.

Jowita

Osobiście jestem bardzo zadowolona ze wspólpracy z tą agencją. Dzięki niej dostałam swoją wymarzoną pracę jako kierownik w firmie Toyota. Dzięki poradom pana Yokoty udało mi się zdobyć to stanowisko. Rady udzielane przez rekrutera z RecruitEurope okazały się naprawdę bardzo pomocne. Bez jego porad i wskazówek jestem pewna, że nie dostałabym tej pracy. Z całego serca polecam więc te firme wszystkim poszukującym dobrej pracy

Patrico
Kandydat

Brałem udział w jednym z procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez pana Yokotę. Od początku wszystko przebiegało profesjonalnie i szybko, a co również bardzo ważne, wszystkie informacje uzyskane na początku rekrutacji potwierdziły sie na spotkaniu z pracodawcą. Pan Yokota służył również radą i ważnymi wskazówkami przed rozmową rekrutacyjną. Finalnie pracę dostałem w jednej z japońskich korporacji. Sobie i innym życzę współpracy z ludźmi takimi jak pan Yokota i Recruit Europe!

Teresa Nowy wpis
@Patrico

To ogółem z ilu etapów się składa rekrutacja? Dla mnie np to bardzo stresujące i staram się unikać w ogóle zmian pracy. Mówisz ze szybko przebiegło to dobry znak.

Patrico Nowy wpis
@Teresa

Miałem dwie rozmowy telefoniczne z rekruterem (pan Yokota), najpierw po angielsku poźniej już po polsku, następnie dwa spotkania już w siedzibie pracodawcy, gdzie drugie było już przedstawieniem warunków pracy i podpisanie listu intencyjnego.

Iwona Nowy wpis
@Patrico

Ciekawa w sumie jestem na jaki temat była ta po polsku a na jaki ta po angielsku?

Pytanie Nowy wpis

Czy poziom wynagrodzeń w Recruit Europe Ltd. uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na GoWork.pl 12 czerwca.

sunsar

Większoszość informacji przchodzcych to boty

Iwona
@sunsar

W sensie, że których informacji?

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Recruit Europe Ltd.? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Lekarz?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Recruit Europe Ltd. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Przedstawiciel handlowy ( High-tech industrial machines, materials, Power plant business ) New Business Development Sales Manager.
Nick
Kandydat

Dzień dobry, jestem zainteresowana pracą na stanowisku asystentka/sekretarka w miejscowości Tarnowiec. Jednak mam pewne wątpliwości. W ogłoszeniu widnieje informacja, że jest to praca zdalna jednak są punkty np robienie i dostarczanie zakupów, obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, które w moim mniemaniu pracy zdalnej zaprzeczają, jeśli się mylę, bardzo proszę o wyjaśnienie tej kwestii. Interesuje mnie również punkt "organizacja usług gosposi, serwisu sprzątającego, opiekunki do dziecka lub osoby wymagającej pomocy, opieki nad zwierzętami domowymi", jeśli, mogłabym prosić o jego wyjaśnienie to będę wdzięczna. Czy jest wymagany język angielski na tym stanowisku i czy trzeba posiadać doświadczenie? Nie znalazłam informacji na ten temat. Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam serdecznie :)

Dorota
@Nick

Mam dokładnie takie same pytania ...może ktoś nam odpowie

Paulina
Kandydat

Czy praca na tym stanowisku jest w określonych godzinach - Praca Asystentka / Sekretarka - Concierge online?

Ola
@Paulina

1. W jakim języku przeprowadzane są rozmowy rekrutacyjne ??? 2. Czy należy znać inny język niż polski ojczysty aby otrzymać ofertę pracy ?

Anna
@Ola

Rozmowy rekrutacyjne prowadzone są przeważnie w języku angielskim. Jednak w dużej mierze zależy to od danej rekrutacji oraz stanowiska pracy, na które jest prowadzona rekrutacja. Angielski jest jednak językiem wymaganym jeśli chce Pan/Pani pracować w międzynarodowej firmie.

Ewa
@Anna

Okej a jaki poziom angielskiego trzeba mieć? C1 czy C2?

Adam

Pan Yokota jest bardzo profesjonalnym rekruterem. Polecam z całego serca

Jak jest z pakietem medycznym w Recruit Europe Ltd.? Można dołączyć rodzinę?

Aktualność
Looking for Automotive Engineer in Poland for inovative EV Automotive projects.
K.S.
Kandydat

Pracuję jako HR Specialist Firma rzetelna , kompetentna. Taki wzór podejścia do pracownika powinoen być stosowany w Polsce. Polecam firmę z czystym sumieniem

RafalK
Kandydat

Firma realizuje bardzo ciekawe projekty w skali miedzynarodowej, jest to wymagajace srodowisko dla ludzi pracowitych i ambitnych, ale duzo mozna sie nauczyc, polecam

Krzysztof Mackiewicz
Kandydat

A ja tam Polecam i nie narzekam. Współpracuje ponad 11 miesiace. A tutaj na razie spokoj, nie mam sie do czego przyczepic. Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Recruit Europe Ltd. - Wrocław

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Recruit Europe Ltd.?

Zobacz opinie na temat firmy Recruit Europe Ltd. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Recruit Europe Ltd.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Recruit Europe Ltd.?

Kandydaci do pracy w Recruit Europe Ltd. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Recruit Europe Ltd.