Recruit Europe Ltd.

3.6 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Recruit Europe Ltd.

Jowita

Osobiście jestem bardzo zadowolona ze wspólpracy z tą agencją. Dzięki niej dostałam swoją wymarzoną pracę jako kierownik w firmie Toyota. Dzięki poradom pana Yokoty udało mi się zdobyć to stanowisko. Rady udzielane przez rekrutera z RecruitEurope okazały się naprawdę bardzo pomocne. Bez jego porad i wskazówek jestem pewna, że nie dostałabym tej pracy. Z całego serca polecam więc te firme wszystkim poszukującym dobrej pracy

KM Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Za dostarczoną w terminie i zaakceptowaną strategię marketingową otrzymałam negatywną opinię, ponieważ pan (usunięte przez administratora)wysłał do mnie zapytanie o dodatkowe usługi, które utknęło w spamie. Nie było prób kontaktu przez Messengera (który pan (usunięte przez administratora)chętnie wykorzystywał pisząc do mnie całymi godzinami - nie żartuję, mówimy o minimum 6 godzinach spędzonych na telefonach i pisaniu - przed podjęciem współpracy). Nie było telefonu, sms-a - niczego, co pozwoliłoby mi na zorientowanie się, że mam nieodczytaną wiadomość w skrzynce na spam. Współpraca z klientem bardzo trudna, często moje wiadomości pozostawały bez odpowiedzi - musiałam wielokrotnie prosić się o dane do analizy, która została mi zlecona. Bez skutku. Dodatkowo udzieliłam ogromnego rabatu, czego w tej chwili żałuję. (usunięte przez administratora) Czy tak wygląda profesjonalna współpraca? Pozostawię to pytanie otwartym. Dla mnie lekcja, aby słuchać pierwszego złego przeczucia i częściej odrzucać współprace.

Kelvin Nowy wpis
Kandydat

I was head hunted by this recruitment company for Sales Manager job. They made excellent job and now I got much better salary job. Im very satisfied with using their service. Excellent job once again Thank you very much !

Pytanie Nowy wpis

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Recruit Europe Ltd.?

Beata L Nowy wpis

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z agencją Recruit Europe. Dzięki Panu (usunięte przez administratora) dostałam pracę w której czuję się doceniana. Firma na wysokim poziomie, miły i wpierający zespół sprawił, że od pierwszego dnia w pełni poczułam się jego częścią. Polecam

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Recruit Europe Ltd. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Przedstawiciel handlowy ( High-tech industrial machines, materials, Power plant business ) New Business Development Sales Manager.
Tomasz Lis
Kandydat

Rzetelna, solidna firma. Znam wiele agencji pośrednictwa, ale ta jest naprawde godna polecenia. Nie było żadnych problemów z kontaktem z nimi, nawet w weekend. Współpraca z Panem Tedy była i jest bardzo pozytywnym doświadczeniem. Dzięki jego wskazówkom, udało mi się znaleźć pracę w dobrze zapowiadającym się środowisku. Szybki kontakt. Polecam firmę Recruit Europe jak najbardziej. Pełne zaangażowanie i sprawny kontakt.

Anna kuk
Kandydat

Exellent and supprortive agency!

Paulina
Kandydat

Czy praca na tym stanowisku jest w określonych godzinach - Praca Asystentka / Sekretarka - Concierge online?

Marzena

Witam jestem zainteresowana praca

Teresa
@Marzena

Droga Marzeno, jesteś zainteresowana pracą w firmie Recruit Europe, jednak nie podajesz konkretnego stanowiska pracy, jakie Cię interesuje. Bardzo proszę, żebyś powiedziała coś na ten temat, wtedy łatwiej będzie Ci odpisać. O jaką pracę chodzi?

Bartosz
Kandydat

Współpraca z Panem Takeshim była i jest bardzo pozytywnym doświadczeniem. Dzięki jego wskazówkom, udało mi się znaleźć pracę w dobrze zapowiadającym się środowisku. Szybki kontakt. Mimo kłopotu spowodowanego odwołaniem pierwszej rekrutacji z powodu pandemii, finał współpracy mogę uznać jak najbardziej za pozytywny. Na własną rękę pracy szukałem prawie pół roku - kontakt z rekruterami tamtych firm okropnie nieprofesjonalny, brak informacji zwrotnych, zmarnowane miesiące na rozsyłanie aplikacji. Polecam firmę Recruit Europe jak najbardziej.

Kamil
Kandydat

Korzystałem z usług firmy Recruit Europe 3 razy i za każdym razem byłem bardzo zadowolony. Sprawdzona i rzetelna firma. Szczerze polecam!

Ania K.
Kandydat

Polecam z czystym sumieniem. Miła atmosfera, która dodaję siły przy szukaniu pracy. Rozmowa rekrutacyjna jest przeprowadzana na spokojnie, przez profesjonalistki, które przygotują również do rozmowy z pracodawcą. Dzięki tej agencji znalazłam pracę, w krótkim czasie.

Dawid

Jak wyglada proces rekrutacji?

Karll

Nie spotkałem się nigdy z takim brakiem nieprofesjonalności jeżeli chodzi o firmę rekrutacyjną. Odbyłem rozmowę telefoniczną z(usunięte przez administratora), na temat pewnego stanowiska, parę dni potem na umówionej rozmowie u pracodawcy okazało się że stanowisko jest zupełnie inne. Osoba z którą rozmawiałem uśmiechnęła się dając mi do zrozumienia że taka sytuacja miała już wcześniej jak mu powiedziałem, że wysłał mnie (usunięte przez administratora) No nic rozmowa dalej trwała. Ponieważ stanowisko było inne a zakres obowiązków większy, no to powiedziałem większą żądaną sumę zarobków niż podczas rozmowy parę dni wcześniej z (usunięte przez administratora) po tygodniu się do mnie odezwał, z informacją że ma dla mnie ofertę pracy, ale za trochę mniejsze pieniądze niż podałem podczas rozmowy u pracodawcy. Ponieważ niższa kwota dalej spełniała moje oczekiwania to wyraziłem akceptację oferty. Przez kolejny tydzień był brak jakiegokolwiek odzewu, więc zadzwoniłem do (usunięte przez administratora)aby się dowiedzieć jak się sprawy mają, kiedy początek pracy, kiedy umowa?? Wtedy (usunięte przez administratora)oznajmił mi, że z mojej strony było bardzo nieprofesjonalnie, że podałem wyższą sumę na rozmowie u pracodawcy niż jemu podczas rozmowy telefonicznej i że cytuje "zasmuciłem tym pracodawce" i że ze mnie rezygnują. Sytuacja po prostu żenująca. Mieszkałem pare lat w anglojęzycznym kraju a rozmowy telefoniczne z (usunięte przez administratora) były po angielsku. Nikt nie musi rozmawiać tak jak ja, ale na miłość boską gościu nie rozumiał tak podstawowych terminów z angielskiego jak gross/net, nie ogarniał również jak mu tłumaczyłem że w przypadku współpracy na zasadach samozatrudnienia nie muszę być vatowcem . p.s. tak na marginesie to na serio nie ogarniam jak takie firmy z taką organizacją funkcjonują na rynku ......

Magdalena

Recruit Europe Ltd. oferuje możliwość konsultacji z psychologiem i doradcą zawodowym, który ma na celu pomóc obrać kierunek rozwoju kariery oraz poznać predyspozycje zawodowe. Czy korzystaliście z takiej opcji podczas współpracy z firmą? Czy przeprowadzone spotkanie pomogło Wam w podjęciu ważnych zawodowych wyborów? Jak ono wygląda w praktyce?

Aśka
@Magdalena

Ja nigdy nie korzystałam - na czym to polega?

@Aśka

Jestem jedynie w posiadaniu informacji, że firma Recruit Europe Ltd. oferuje Assessment Center prowadzone przy współpracy psychologa, specjalisty ds. HR oraz przy pomocy zaawansowanego technologicznie systemu analizowania, aby możliwe było jak najlepsze dopasowanie kandydata do stanowiska. A chciałabyś rozpocząć z nimi swoją karierę zawodową? Wiele ciekawych ofert pracy od nich znajdziesz pod tym adresem: http://www.recruit.com.pl/pl/index/jobs Możesz wybrać zarówno pracę stałą, jak i tymczasową. Którą z nich byłabyś bardziej zainteresowana?

Magdalena

Jeśli chodzi o umowę, to - czy warunki, jakie były Tobie zaproponowane przez tego pracodawcę - spełniały wszystkie wytyczne niezbędne do tego, by umowę o pracę podpisać? Chodzi mi tu o, czy jeśli podjęłabyś się pracy w Recruit Europe, byłabyś zobowiązana do wykonania pracy określonego rodzaju na rzecz pracodawcy pod jego kierownictwem oraz w miejscu i czasie wyznaczonych przez pracodawcę? Pracodawca zaś zobowiązał się do zatrudnienia Ciebie za wynagrodzeniem. Pytam, gdyż posądzasz pracodawcę tej firmy o działanie niezgodne z prawem, a taki osąd jest bardzo mocny.

Ala
@Magdalena

Rozmowy rekrutacyjne są prowadzone w języku angielskim czy po polsku ?

@Ala

Postawiłaś bardzo ważne pytanie. Od Twojej ostatniej aktywności już minęło trochę czasu, ale w dalszym ciągu trzymamy kciuki, żeby ktoś zdecydował się nam udzielić odpowiedzi. Nie ulega wątpliwości fakt, że jesteś bardzo zainteresowana rozpoczęciem swojej kariery zawodowej w firmie Recruit Europe Ltd. A rozważałaś ubieganie się o jakieś konkretne stanowisko? Zdradź nam jeszcze jakieś szczegóły!

Olga
@Ala

dołączam się do pytania

Magdalena

@Jacek, a jakie stanowisko pracy Ciebie konkretnie interesuje? Z tego co widzę na stronie głównej firmy RecruitEurope Ltd. jest dosyć spore zapotrzebowanie na pracowników z najprzeróżniejszych dziedzin. Najlepiej jak odwiedzisz stronę pod tym linkiem -->> http://www.recruit.com.pl/pl/index/jobs i sam się przekonasz. Jeśli udasz się na rozmowę rekrutacyjną proszę, koniecznie podziel się z nami jej przebiegiem.

Jacek

Sporo dobrego o firmie słyszałem. Potrzebujecie może ludzi?

Magdalena

@Mysia, skoro jesteś zainteresowana aplikowaniem do firmy powinnaś umówić się na rozmowę rekrutacyjną, sama przekonać się czy warto i jak wygląda sprawa z warunkami , które proponuje pracodawca. Jeśli się zdecydujesz napisz na forum jak przebiegła rozmowa i czy zostałaś zatrudniona? To bardzo ważne informacje dla innych osób, które poszukują pracy.

Magdalena

@A, dziękuję za Twoją opinie, czy mógłbyś dodać jeszcze na jakim stanowisku pracujesz, jaki masz zakres obowiązków, czy pozapłacowe bonusy takie jak pakiet socjalny, szkolenia są w ofercie tej firmy? Rozumiem, że masz uwagi, co do niektórych pracowników. Może spokojna rozmowa pomogłaby rozwiązać ten problem? Każda dodatkowa informacja będzie ważna.

Mysia
@Magdalena

Na stronie firmy znalazłam , że szukaja pracowników. jak radzisz iśc na rozmowę o pracę? Opinie są różne i nie wiem czy się zdecydować?

Magdalena

Witam, czytałam sporo opinii na temat tej firmy, niestety ile ludzi tyle opinii. Czy jako pośrednik firma pobiera dużą prowizję i czy proponowani są solidni pracodawcy, na których można liczyć? @Jowita, Ty piszesz, że dostałaś za ich pośrednictwem dobrą ofertę pracy. Napisz coś więcej o swoich doświadczeniach. Pozdrawiam!

Zostaw merytoryczną opinię o Recruit Europe Ltd. - Wrocław

Recruit Europe Ltd.