Recruit Europe Ltd.

Wrocław

Opinie o Recruit Europe Ltd.

Ted

Odradzam współpracę z tą firmą znaną z niefajnych praktyk i polecam ubieganie się o pracę bezpośrednio u pracodawców. Szef to człowiek o wysokim ego traktujący innych z góry. Sam jest zwykłym pośrednikiem, a ma się za nie wiadomo kogo. Podobno firma potrafi powiadomić Waszego obecnego pracodawcę, że rozważacie odejście. To by było bardzo nieładne, a nie sądzę, żeby człowiek, który mi o tym opowiadał, zmyślał. Bo i po co? Niewykluczone, że polityka firmy jest taka, żeby upokorzyć kandydata po to, aby obniżył on wymagania i można go było zaprezentować klientowi jako taniego pracownika. Nie wiadomo również, ile firma przycina na kandydatach i o ile lepsze warunki mogliby sami bezpośrednio wynegocjować bezpośrednio u pracodawcy. Na wszelki wypadek unikałbym kontaktów z tą firmą.

mikołaj

musisz sprawdzić na ich stronie internetowej @Trick, jest tam dużo ofert pracy w tej firnie. Bardzo ciekawe, że sa tez pisane w języku japońskim, szukaja tez tłumacza w tym języku.

dandan

aplikowalem do nich na dwa stanowiska, ktore proponuja i za kazdym razem nie otrzymalem potwierdzenia dostarczenia aplikacji itp.

Zostaw opinię o Recruit Europe Ltd. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Recruit Europe Ltd.