Opinie o Südzucker Polska S.A. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Südzucker Polska S.A., lecz również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Südzucker Polska S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł cukrowniczy - produkcja cukru

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Südzucker Polska S.A. w Wrocław

pracuś

na dzień dzisiejszy praca na magazynie cukru po przyjęciu nowego mistrza zrobiła się nie do zniesienia ten człowiek na niczym się nie zna każdy dział ma swoich pracowników a ten mistrz wysyła ludzi z magazynu do prac na na inne działy bez przeszkolenia bo kolega go poprosił dezorientuje pracę na magazynie wysyła ludzi do obsługi wózków którzy nie posiadają uprawnień grafiki pracy wystawia na cały miesiąc bez dnia wolnego traktuje magazyn jak by to byłą jego własność kierownictwo i dyrekcja albo o niczym nie wiedzą albo udają ten pseudo mistrz to tylko kapować potrafi pogonić dziada

Tyryry Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 dni.
Klient

Witam Jaka panuje atmosfera w laboratorium Strzelin?

Administrator Nowy wpis

Interesuje mnie praca jako Specjalista Ds. E-Commerce w firmie Südzucker Polska S.A.. Ktoś tam pracuje? Co możecie powiedzieć na temat warunków oferowanych przez tę firmę?

Danuta

Nie spotkałam żadnych ogłoszeń o pracę w Südzucker, przez co niewiele mogłam się dowiedzieć o tym, jakie warunki oferują. Być może tutaj ktoś będzie w stanie coś powiedzieć na ten temat. Wiecie, jaka jest umowa na start? Bardzo proszę o informację, czy UoP czy zlecenie.

Baron Nowy wpis
Kandydat
@Danuta

To słabo sprawdzałaś, ofert mają kilka, w różnych miastach. Od kilkunastu miesięcy poszukują fachowców, ale jakoś kiepsko im idzie, albo słabo płacą, bo ogłoszenia pojawiają się w internecie, w gazetach i rezultatu nie ma.

Julia Nowy wpis

Pracuję w Suedzucker już kilka lat i nie mogę powiedzieć złego słowa. Firma jest rzetelna, oferuje dużo benefitów i atmosfera pracy jest spokojna i przyjazna. Generalnie większość osób pracuje tutaj po 10 czy 15 lat także to raczej zachęca mnie też do zostania tutaj na dłużej

logo firmy Aparatowy
Rayner Intraocular Lenses Limited
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Kamil

Dosyć dużo tutaj opinii, które wzajemnie się wykluczają. Przedstawi ktoś z pracowników obecną sytuację pracownika w Südzucker? Warto aplikować? Czy organizowane są formy integracji pracowników?

A.
@Kamil

Pracuję w Sudzucker już jakiś czas i nie mogę powiedzieć niczego złego na temat firmy. Z mojego punktu widzenia Sudzucker jest świetnym miejscem pracy, gdzie panuje bardzo miła (rodzinna wręcz) atmosfera, gdzie szanuje się pracownika i inwestuje się w jego rozwój. Warunki pracy (zarówno finansowe jak i pozafinansowe) są b. satysfakcjonujące. Firma organizuje m.in. pikniki rodzinne, imprezy firmowe, także o integrację nie trzeba się martwić :) Jest też bogaty pakiet benefitów (w tym duży budżet szkoleniowy).

fizol
@A.

Kamil rodzinną atmosferę to masz w domu przy obiedzie a nie w pracy tu trzeba (usunięte przez administratora) a nie czekać na pochwałki i głaskanie po głowie

pracuś

@anonim o a jak często ?

na lab.surowcowym panuje bardzo nie miła atmosfer kierowniczka jest nie odpowiednia do tego leb.

Tycjan

Jak nastroje w firmie i na jakie zarobki można liczyć? Czy z powodu pandemii wprowadzone zostały jakieś ograniczenia?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Suedzucker Polska S.A.?

@Pytanie

Tak :)

Kasia

@anonim nie za bardzo rozumiem twojego komentarza. Co się dokładnie dzieje ?

na szczescie sa takie portale,gdzie mozna sie dowiedziec prawdy o naszych pseudopracodawcach!!kupowali cukrownie przez francuska firme,bo sie bali! kupowali nasze zaklady za ceny nizsze niz wart byl zlozony cukier w magazynach! mozna by tu wiele mowic,ale nic dobrego......

Jerzy
@anonim

Glosowales na solidaruchow? no to masz

Pan od historii
@Jerzy

Mam nadzieję że masz na myśli tych solidaruchów z UB, a nie tych z AK, bo to ci pierwsi wyprzedają majątek narodowy razem z komuchami.

Staszek

Jeśli ktoś uważa, że w firmie jest źle to niech ją zmieni . Tylko czy znajdzie równie dobrą?

pracuś

jak długo jeszcze suedzucker będzie wykorzystywał ludzi do pracy za pomocą pośredników pracy a nie chcą przyjąć u siebie na umowę jak przystało na normalny zakład a trwa to już kilkanaście lat .Praca 8 h dziennie na trzy zmiany bez wynagrodzenia za urlop

Kamil
@pracuś

Znalazłem dwie oferty pracy na stronie http://suedzucker.pl/pl/oferty-pracy,41,slusarz-tokarz,1450.chtm na stanowisko tokarz i recepcjonistka /sekretarka. Pracodawca zaznacza, że umowa o pracę będzie bezpośrednio zawarta z pracodawcą. Także studentom i absolwentom - osobom zaangażowanym, które szybko się uczą, są komunikatywne, potrafią rozwiązywać problemy oraz posiadają umiejętność pracy zespołowej, proponują staże i praktyki. Piszesz, że praca jest zmianowa. Czy w związku z tym pracodawca oferuje dodatek za zmianowość lub premie za osiągnięte wyniki?

Jak od momentu waszej ostatniej aktywności wygląda sytuacja tej firmy? Inni użytkownicy chętnie dowiedzą się najświeższych informacji o Suedzucker Polska S.A. jako pracodawcy.

tomo

no i jak u nich wygląda aktualnie oferta u nich teraz?

Zdzisław

Ja mogę polecić tego pracodawce, placą na czas, jest socjal, każdy wie co ma robić, a to chyba najważniejsze!

Zostaw merytoryczną opinię o Südzucker Polska S.A. - Wrocław

Südzucker Polska S.A.
2.5/5 Na podstawie 15 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Südzucker Polska S.A.