Avdel UK Ltd. - an Acument Global Technologies Company

Welwyn garden city

Opinie o Avdel UK Ltd. - an Acument Global Technologies Company

Słowa kojarzące się z Avdel UK Ltd. - an Acument Global Technologies Company: solidna, profesjonalna, rozwojowa, dotknięta głębokim kryzysem w związku z bliskimi związkami z biznesem motoryzacji Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobrą Atmosfera i ludzie tam pracujący są profesjonalistami w dziedzinie, uprzejmi, pomocni, konkretni Od jakiej stawki można negocjować pensję 15 tys. zł Najbardziej podobało mi się w Avdel UK Ltd. - an Acument Global Technologies Company: produkt, marketing, zarobki Najbardziej nie podobało mi się w Avdel UK Ltd. - an Acument Global Technologies Company: personalia niektórych współpracowników

Zostaw opinię o Avdel UK Ltd. - an Acument Global Technologies Company - Welwyn garden city

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Avdel UK Ltd. - an Acument Global Technologies Company