Opinie o Avdel UK Ltd. - an Acument Global Technologies Company w Welwyn garden city

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Avdel UK Ltd. - an Acument Global Technologies Company w Welwyn garden city

Słowa kojarzące się z Avdel UK Ltd. - an Acument Global Technologies Company: solidna, profesjonalna, rozwojowa, dotknięta głębokim kryzysem w związku z bliskimi związkami z biznesem motoryzacji Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobrą Atmosfera i ludzie tam pracujący są profesjonalistami w dziedzinie, uprzejmi, pomocni, konkretni Od jakiej stawki można negocjować pensję 15 tys. zł Najbardziej podobało mi się w Avdel UK Ltd. - an Acument Global Technologies Company: produkt, marketing, zarobki Najbardziej nie podobało mi się w Avdel UK Ltd. - an Acument Global Technologies Company: personalia niektórych współpracowników

Zostaw merytoryczną opinię o Avdel UK Ltd. - an Acument Global Technologies Company - Welwyn garden city

Avdel UK Ltd. - an Acument Global Technologies Company
3.5/5 Na podstawie 2 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Avdel UK Ltd. - an Acument Global Technologies Company