Zakład Produkcji Opakowań „Robert”

Tarnów

Opinie o Zakład Produkcji Opakowań „Robert”

Dlaczego nikt jeszcze nie napisał opinii o firmie Zakład Produkcji Opakowań „Robert”? Jak wyglądają zarobki i czy opłaca się zatrudniać w firmie? Napisz swoją opinię!

ja
@admin 07.06.2015 18:20

Wszystko OK dla ludzi ktorzy sa ok , praca na umowy tylko, zatrudnienie stale , jezeli pracujesz to niema problemów

Zostaw opinię o Zakład Produkcji Opakowań „Robert” - Tarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Produkcji Opakowań „Robert”