Opinie o Biatel S.A. w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Biatel S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Biatel S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biatel S.A. w Białystok

Michał Nowy wpis

@gosc podasz jakieś przykłady złego traktowania ?

gosc Nowy wpis

Ludzie, unikajcie tej firmy jak ognia! Zalosne zarobki, traktowanie szarych pracownikow jak smieci, brak jakichkolwiek kompetencji u osob na wyzszych stanowiskach, brak szacunku itp itd

zzz Nowy wpis

szkoda

HJan Nowy wpis

No w tym momencie do Biatel S.A. nie ma zbyt wielu ofert, ale te się podobno pojawią już wkrótce i dobrze

Aplikowałeś do firmy Biatel S.A.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Doradca hipoteczny
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Białystok
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.

Biatel stanowili wykwalifikowani pracownicy, część z nich przeszła do firm córek które jeszcze funkcjonują. Jeśli potrafisz gotować, handlować, jesteś inżynierem z pasji , a potrzeby materialne są ci obce, nie posiadasz małych dzieci i jesteś otwarty na podróże po kraju to wal do BITu. Innowacyjność bez wkładu finansowego jest trudna do realizacji, więc jeśli posiadasz własne zaplecze warsztatowe unikniesz dewagacji typu..... a rób jak chcesz

jakbyco

Oj szkoda, szkoda że firma biatel nam się z rynku zawinęła, pamietam, widocznie podbnie jak kuźmiuk lata jej dobrej świetności, szkoda że to się skońćzyło. No i najbardziej to w tym wszystkim żal ludzi-pracowników którzy musieli sobie poszukać nowej pracy, a wiadomo że olbrzymie to wyzwanie w dzisiejszych czasach

kużmiuk

chyba sami nie wiecie o czym mówicie... Biatel w 2013 roku ogłosił swoją upadłość. Także jeśli już mowa o urlopach to pracownicy tej firmiy dostali je dożywotnie. Szkoda bardzo, bo swojego czasu pamiętam jak firma jeszcze naprawdę nieźle sobie radziła i nic nie wskazywało na to ,że ma się im pogorszyć

Daniel

Za paliwo płaciliśmy kartą Flota.

Daniel

Nie można używać, a jak zapłacisz 200zł. to możesz przejechać 500km. A ci z dolnośląskiego jeżdżą prywatnie po 150 km miesięcznie. (usunięte przez moderatora) wkrótce się o tym dowie.

Progr

Zaczynając swoja karierę jako programista w tej firmie można wiele się nauczyć od reszty zespołu. Ludzie kompetentni, życzliwi, na poziomie (przynajmniej tak było 3 lata temu). Doświadczenie wyniesione parę lat temu procentuje u mnie w dalszej karierze do tej pory. Niestety od kilku lat firma podupada finansowo, miała problemy z wypłacalnością zusu, opóźnienia w pensjach, przez co dużo wartościowych pracowników odeszło lub zostało zwolnionych. W każdym razie ja pracę tam wspominam bardzo dobrze, ale to chyba głównie zaleta ludzi z którymi przyszło mi tam pracować.

b

Ano szkoda...

Cynik

Szkoda że prezes nie jest osoba decyzyjna w firmie. Normalnie taki człowiek decyduje o kadrze i się interesuje ich poczynaniami. Co do płatności to ciekawe jest, iż w pierwszej kolejności ida płatności kadrze kierowniczej. Być może tak jak jest - jest dobrze - zgodnie z założeniami - dobry-zły policjant. Czemu właściciele nic nie robia z taka sytuacja? Co oznacza że stara się regulować zobowiazania pracownicze? Podobno zarzadzaja tam ludzie ktrórzy doszli do sukcesu od podstaw - czy to ci sami co opowiadaja bajki?

mars

Firma tragiczna a w szczególności dyrektorzy i kierownicy którzy nie wiedzą kto czym się zajmuję i kto co tak naprawdę w danej chwili robi. Sami nie wiedzą czego chcą. Zarobki tragiczne. Absolwent uczelni technicznej niczego się w tej firmie nie nauczy. Dyrektorzy i kierownicy cały czas kładą nacisk na wdrażanie urządzeń firmy Biatel, nie będę wymieniał o jakie urządzenia chodzi, ale jest to syf nie dorastający do pięt dla konkurencji - mam na myśli branżę wodno - ściekową. Muszą się zmienic dyrektorzy i kadra zarządzająca

Nick*

Pierwszy wpis kwiecien 2009, ostatni wrzesien 2011, w tym czasie opinie bez zmian. Firma sie rozwiaja, nie ma co :)

UPADEK

miko

Osobiście jak byłem na rozmowie, wszystkie etapy rekrutacji przeszedłem bez problemu ( stanowisko - spec. ds. kosztorysowania ) za każdym razem byłem pytany o wysokość zarobków netto. Po podaniu kwoty 2 350 zł kazano mi się zastanowić czy aby na pewno tyle ile podałem. Żebyście widzieli ich zdziwienie jak za każdym razem odpowiadałem, że interesuje mnie minimum 2 350 zł. p.s. nie pracuję w firmie BIATEL

ktos

Witam, Czy ktoś wie czy proces rekrutacji na stanowisko specjalista ds. serwisu/ administrator w Białystoku zakończył się czy jeszcze można składać papiery??

buhaha

2500 ale śmieszne takiej kasy to tam kierownicy działów nie zarabiają

Lolo

Byłem na rozmowie.Na kwestionariuszu napisałem ze chce ponad 2500zł na ręke. Myślicie, że jest szansa??

Biatel to firma współpracująca z wieloma podmiotami. Jednakże nie posiada ona już speców od robienia pieniędzy bez pieniędzy. Zrobić kasę za swoje to nie jest wyczyn. Getenrgy raczej kasy nie wniesie, a bez niej ...... wracamy do kwestii kasy, której nie ma, za tą są odsetki, długi, komornicy. Jeśli chcesz wskoczyć na głęboką wodę wal do Biatelu nauczysz się żyć z minimalną krajową to kozak będziesz do końca życia. odp. CUDZE POMYSŁY TRZEBA MIEĆ ZA CO REALIZOWAĆ!

Zostaw merytoryczną opinię o Biatel S.A. - Białystok

Biatel S.A.