TAN VIET INTERNATIONALS.A.

Toruń

Opinie o TAN VIET INTERNATIONALS.A.

Marcel

Praca taka sobie. Na magazynie T trochę wkur...... .Ale za to fajne laski pracują np.Z ..... którą zawsze szczera i uśmiechnięta szkoda tyko że ma takiego męża z W .......

Rosół

Super firma, stabilna praca, miła atmosfera i fajną kasę zarabiają PH

łosoś
@Rosół 07.11.2017 10:33
Super firma, stabilna praca, miła atmosfera i fajną kasę zarabiają PH

Niestety takie superlatywy to były dawno temu w tej firmie ,teraz to tylko można pomarzyć sobie....

Juto

No właśnie nikt teraz nie pisze co słychać w tej firmie.Wnioskować można że wszystko jest w jak najlepszym porządku hahaha.

Daniel

Dlaczego tak długo nikt nie pisał? Coś nowego dzieje się w firmie?

Alicja

Jak oceniacie TAN VIET INTERNATIONALS.A.? Jak wspominacie pracę w tym miejscu?

ON......

Przykro patrzeć jak tak fantastyczna firma idzie na dno ciągnięta przez kobietę która nie ma pojęcia jak wzbudzić szacunek wśród załogi... Tak bidnej wigilii to jeszcze nie było :(( pozdtrawiam wszystkich którym udało sie z tej farsy wymigać...;)

Masaro

Jak sie robi to sie ma, jeszcze nie widziałem firmy w ktorej wszystko leci z nieba tylko lapac, druga sprawa taki KO ma kase z pracy Ph dlatego musi wymagac. Auta sa do wymiany to fakt ale jakby kazdy dbal o auta jak o swoje tez jest inaczej, o ile wiem jest jakis przepis ktory reguluje jazde ludzi firmowymi autami, kup auto daj swojemu pracownikowi jak cie minie na drodze kilka razy po 140 gwarantuje ze kupisz mu bilet na pociag. Przelicz tez ile wiecej kosztuje taki pracownik jednemu auto pali 5l drugiemu 7l, np masz 50 ludzi 25 spali 300 l a druga 25 spali 330l (przy tej samej ilosci km) na miesiac 25 x30 to jest 750 l (jakies 3,5tys zł) wiecej dlatego masz kontrole, dla ludzi myslacych i liczacych jest to pytanie dlaczego???,dotyczy to wszystkich firm majacych auta. Mozna pisac duzo o pracy w handlu, kiedys byl szpan i kasa teraz w czasach monitoringu zostaje tylko orka i dazenie do celu, jak tego nie potrafisz to zostaje zmiana pracy. Obrazanie kogos na takim forum jest beznadziejne, jeden ma sprzedac drugi ma pilnowac kosztow, masz problem zalatw go w swoim gronie a daj innym szanse na prace. pozdr

magika

czy to prawda? kłamco! każdy chciałby aby nic nie robić i pensje kasować i korzystać auta służbowe na cel prywatny.

misia

No brawo Ty!!!!!!! A tak na marginesie -zmien prace bo niestety na stanowisku Ph nic samo sie nie robi!!!!!! No a Ty raczej nalezysz do leniwych skoro nie potrafiles zrobic nawet 1 zadania z 3-ech!!!!!!!

hanka

omijajcie szerokim łukiem ....dobrze radzę ATMOSFERA STRASZNA

sibis

A autami jakiej marki jeżdżą w firmie ph?

kazik

Właśnie chyba poszukują teraz przedstawicieli handlowych, być może na czyjeś miejsce jak Obiektywny' napisałeś, niestety czasem to stanwoisko pracy kogoś przerasta bo ktoś jednka nie jest w stanie podołac i nie ma smykałki do metod negocjajcji i rozmowy z klientem

OBIEKTYWNY

(usunięte przez administratora) pozdrawiam serdecznie ale radzę pomyśleć nad decyzją zanim zaaplikujesz

Pikachu

Za wulgarnie, ala 100 % prawdy

(-:

I znowu usunięte prawdziwe wpisy. Komu zależy aby nic niewychodziło na zewnątrz nawet link o sprzedaży?

ja :-)

Podstawa plus premia za wykonanie zadan!

xxx

Troche sie spozniles z tym linkiem bo juz wszyscy ph to czytali!!

@xxx 06.08.2016 14:33
Troche sie spozniles z tym linkiem bo juz wszyscy ph to czytali!!

Wiem że czytali tylko został z tego forum usunięty

dziubdziub

Co za idiota ciagle wpisuje te teksty o tym ze w tej fiemie nie wiadomo jak da sie zarobic i jak bardzo chce sie do tej firmy dostac!!!!! Ewidentnie widac ze pisze(sza) ciagle ta sama osoba (osoby) Jak tak bardzo zalezy na tych informacjach to trzeba zapytac wujka gogle o nr do firm, zadzwonic i zapytac- ile placa!!!!!!!

szałaput

No w lipcu i nawet siepniu zostaly przyjete nowe osoby!!

@szałaput 05.08.2016 19:03
Nie lubie jak ktos mi ubliza!!!!!

Uderz głową w coś twardego może mózg zacznie pracować o ile masz

szałaput
@69 05.08.2016 20:32
Uderz głową w coś twardego może mózg zacznie pracować o ile masz

Widac ze ty jestes bezmozgowcem!!!! wiec nie mierz wszystkich swoja miara!!!!

Ciekawski

Wiadomo cos o potencjalnych nabywcach? Czy firmą zainteresowane są firmy nie będące w Polsce?

gość

Cóż...widać Twojego poziomu wykształcenia firma nie doceniła ...żal, że nie masz innego zajęcia

Shakira
@gość 30.07.2016 16:11

Jak widać ty też

Xxx

Ile dostaniesz premi za te wpisy GŁĄBIE

Jonny Bravo

Część ludzi już uciekło pozostali szukają pracy

Nowy

PH ( usunięte przez administratora ) podkreślam po okresie próbnym to porządne zarobki ?????

Lolo

Miron uderz się w głowę

Rafi

Witam chciałem zapytać jak oferta jest nie aktualna skoro dzwonili do mnie na rozmowę??teraz nie wiem czy sobie głowę zawracać ?

Przestrzał :-)

Raczej w górę!!!!! Darek to jak najbardziej odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu!!!!

Chonorowy
@Przestrzał :-) 15.07.2016 22:37

Ha ha ha Dariusz a ty jak zwykle dobre zdanie masz o Sobie.

Bolek

dron pewnie jesteś jednym z tych dwóch kierowników. bo masz problem z czasem .

obser

to raczej efekt polityki firmy - ludzie uciekają bo się pracy boją :D a firma wymagająca! nie ma NOWYCH stanowisk, a wręcz likwidacja choćby kierowniczych i wewnetrznobiurowych :(

kwiecień

px firma nie będzie inwestować bo nie ma kasy nastały ciężkie czasy

leon

tan-viet był świetną firmą do puki pani dyrektor i jej towarzystwo którego już nie ma a pani dyrektor urzędowała w piwnicy.

Bolo

Co to jest.Atmosfera super.Kasa tez.Wymagania sa wszedzie.Dyrektor H bardzo w porzadku.Nie zamieniłbym na zadna inna firme.Tan-Viet ponad wszystko.

Gosc

Chyba ci sie firmy pomyliły ....od samego początku same bzdury...ci którym sie chce pracować pracują tam lata i na pewno nie wygłaszają tutaj swoich opinii...

ph

czy ktoś pracował w Tan-Viet jako przedstawiciel? jak wygląda praca w tej Firmie? na jakie średnie zarobki są realnie do osiągnięcia? Z góry dziękuję za odpowiedź

przez agencję No Problem.

gość

Przez jaką agencje jesteście zatrudnieni?

do xxx

czy zrobienie 50 kartonow to praca ponad siły? jak ktoś leniwy to każde tłumaczenie dobre. brygadzistki są bardzo miłe i życzliwe.

kacha

pracuję w firmie TAN-VIET przez agencje i jestem zadowolona,atmosfera super,brygadzistki miłe i uśmiechnięte aż miło,mam wrażenie że pani xxx nigdy nie pracowała w firmie gdzie nie było śniadań a nad głową stał zmanierowany szef,tu jest wszystko,spokojna praca w dobrym towarzystwie pozdrawiam

ammko

Pracuję również w firmie TAN VIET poprzez agencję pracy i jestem zadowolona. Rzeczywiście zarobki może nie są satysfakcjonujące, ale nie narzekam. Obydwie Panie brygadzistki są bardzo w porządku. Starają się aby wszystko było dobrze, ale i tak oczywiście nigdy wszystkim się nie dogodzi. Pani xxx po prostu napisała tą opinię ze złości, gdyż podziękowano jej za pracę, bo najzwyczajniej w świecie oszukiwała. Tak poza tym to praca jak praca :) Nie mogę powiedzieć o tej firmie nic złego! Pozdrawiam :)

xxx

Pracował ktoś w firmie Tan Viet na magazynach? Nie polecam !!!!!! Praca ponad siły za marne grosze,zatrudnienie śmieciowe (przez agencje pracy)... Brygadzistka Pani(usunięte przez administratora) histeryczka,(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o TAN VIET INTERNATIONALS.A. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TAN VIET INTERNATIONALS.A.