Byars Industries Poland Sp. z o.o.

Michałów-Reginów

Opinie o Byars Industries Poland Sp. z o.o.

edzia

Firma działą w branży opakowań iga' wiec jak chcesz to podejrzewam,że na jakaś Pakownie czy też Pordukcje pewnie beda miec przyjecia i spokojnie sie mozesz do nich zglosic ,podejrzewam ze na wakacje chetniej przyjmuja

Łysy

A czy Hubcio chodzi jeszcze w świszczących pantoflach? Najgorsza firma w woj. mazowieckim, nie polecam!!!!

Chlopek

A ja uwazam, ze to najlepszy szef swiata. A moja siostra szefowa to najlepsza laska w firmie.

Nie polecam, szef baaaardzo upierdliwy.

Zostaw opinię o Byars Industries Poland Sp. z o.o. - Michałów-Reginów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Byars Industries Poland Sp. z o.o.