Z.E "Clan"

Zabrze

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 12 ocen.

Opinie o Z.E "Clan"

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Z.E "Clan"

x x

@mika może to już normalne, ale ja nie mogę się doczekać czasów, gdy ludzie zaczną żądać więcej za tak ciężką pracę. To nie jest gorsza robota niż praca w księgowości czy serwisie samochodowym. A zarobki są dużo niższe..

Firma Clan Zabrze

Firma Clan w Zabrzu.Nie podejmujcie w tej firmie pracy ponieważ jest tam zła admosfera ,hamstwo i dziadostwo.Szkoda zdrowia i nerwów.

anonim

Pracowałem w tym zakładzie kawałek czasu i szefostwo wykorzystuje pracowników na maksa. Nie liczy się z ich zdaniem ... najłatwiej przychodzi im [usunięte przez moderatora] pracowników . Co do płac to praktycznie 1000zl netto albo nizej ;) zalezy od ilosci przepracowanych godzin. Czesto wysylaja na bezplatne urlopy z braku pracy . Pensja jest tylko dzieki dofinansowaniu z UE dla niepelnosprawnych. Bez tego firma padlaby raz dwa : ) . Szef jest arogancki i wulgarny. Mam nadzieje, ze kiedys dostanie kopa w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] od zycia i zrozumie ,ze byl swinia dla pracownikow . Jak byly delegacje to dawal zywnosc na wyjazd, ktora byla w duzej czesci popsuta pewnie z marketow wzial za bezcen. Kwatery tez daremne wynajmowal..

sill

Najmocniejszym punktem w firmie są jej pracownicy, jednakże szefostwo nie potrafi odpowiednio wykorzystać potencjału pracowników. Szefostwo nie szanuje swych pracowników, nastawione jest na maksymalna eksploatacje pracownika. Nerwowa atmosfera w firmie, uniemożliwia komfortową pracę, firma nie daje żadnych możliwości rozwoju. Czas spędzony w firmie, to czas stracony.

Zostaw opinię o Z.E "Clan" - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Z.E "Clan"