Hurtownie SZWAGRY

Poznań

Opinie o Hurtownie SZWAGRY

Paulina

@rodzynekEWY dziękuję za odpowiedź. Jeśli dobrze rozumiem, rozmowa kwalifikacyjna nie jest bardzo trudna. To dla wielu będzie dobra wiadomość. Wspominasz też jednak o warunkach zatrudnienia. Nie każdy może liczyć na umowę o pracę? Od czego to zależy? Stanowiska, czy też stażu pracy?

maciejka
@Paulina 22.11.2017 14:17

Wierz mi,nie zatrudniaj się tam. Poczytaj opinię innych tu poniżej. To mała hurtownia, biuro jak w sklepie gdzieś na wiosce w PRL-u przy okienku . Zarobki hmmm bez komentarza ale co się po takiej firmie spodziewać. Chcesz idz sama sprawdz moze dla ciebie bedzie ta praca ok

Paulina

Kto był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w Hurtownie SZWAGRY? Co możecie napisać więcej o jej przebiegu? Jakie pytania usłyszeliście? Podzielcie się swoimi radami z przyszłymi zainteresowanymi podjęciem pracy w Hurtownie SZWAGRY.

rodzynekEWY
@Paulina 18.05.2017 13:40

Jesli nie bylas w tej firmie to jak bedziesz to na pewno nie przestraszysz sie pytaniami. Kulfon i jego żona nie są wielce biznesmenami o skomplikowanych pionach zarządzania więc pytania bedziesz miała tak banalne, że bez przygotowania na nie odpowiesz bez zająknięcia. "przedstaw sie" "co robiłaś w ostatnim czasie" ale generalnie nie polecam tej firmy z kilku powodów-mega słabe wynagrodzenie i nie zawsze umowa o pracę. Jeśli szukasz cos na poważnie na dłuższy okres czasu to radzę poszukać innej firmy

ontakisam

Szef nawet ok, szefowa wiecznie sflustrowana i niewyspana. Kasa konkretnie marna, flota aut tez, gps w autach plus kontrola co robisz, gdzie jedziesz, ktora trasą czy nie tą dluzsza bo jak za dluga to trzeba kaske na paliwo oddac. Targety wysokie a ceny nie konkurencyjne. Klienci zrazeni do firmy przez przebijanie dat oraz przeklejanie w konciku tajemnic pani Wandzi.

wiktor

Hej Wam. Nie mogę ostatnio zagrzać miejsca w żadnej firmie na dłużej, a to z mojej winy, a to z winy pracodawcy. Jak tutaj wygląda sytuacja stabilności zatrudnienia?

ania dziewczyna ph

dostajesz starganego cinkusia ktory za chwile sie rozpadnie. to dla tzw nowości w firmie:)

Malina ex Pszczoła

Ja miałem ze Szwagrami do czynienia przez 1,5 roku i osobiście zawsze będę dobrze wspominał. Jak w każdej firmie raz jest różowo a dwa razy nie, jest kryzys i wszystkie firmy związane z handlem tradycyjnym mocno go odczuwają. Jak nie ma z czego dać pracownikom to Salomon też z pustego nie naleje.... A jeszcze jedna rada dla handlowców jak prowadzicie samochód to nie pijcie w trakcie- bo się rozlewa... Pozdrawiam Marcin

i tańczy dla mnie

śmieszna firma, śmieszni ludzie i śmieszne pieniądze.

xman

jeśli 2tysie to nie mało to sie nie dziwie ze sie tak cieszysz :))))))))

kad1

heheheh znam temat doskonale:) lipa jakich mało

Zostaw opinię o Hurtownie SZWAGRY - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hurtownie SZWAGRY