Opinie o Hurtownie SZWAGRY w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Hurtownie SZWAGRY. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Hurtownie SZWAGRY o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hurtownie SZWAGRY w Poznań

Ewa Nowy wpis

Nie ma aktualnych ofert pracy a ciekawi mnie stanowisko handlowca. Po jakich terenach się przemieszczają? Tylko Polska?

Ona00 Nowy wpis
@Ewa

Hurtownia w KRS jest w likwidacji. Co do pracy tam to hmmmm nie polecam bo zarobki mierne, klientela to użeranie się z właścicielami sklepów o batoniki za pare groszy a plany sprzedażowe wygórowane. Trzeba pamiętać że sprzedaż ciastek to inny zarobię niż aparatury medycznej czy leków. Ale dla młokosów chcących tylko pracować mogła sie ta praca nadać

Kapeć Nowy wpis

Pracowałem chwile tam dekade temu czy oni jeszcze istnieją? bo wtedy było już cinko.

Paulina

@rodzynekEWY dziękuję za odpowiedź. Jeśli dobrze rozumiem, rozmowa kwalifikacyjna nie jest bardzo trudna. To dla wielu będzie dobra wiadomość. Wspominasz też jednak o warunkach zatrudnienia. Nie każdy może liczyć na umowę o pracę? Od czego to zależy? Stanowiska, czy też stażu pracy?

maciejka Nowy wpis
@Paulina

Wierz mi,nie zatrudniaj się tam. Poczytaj opinię innych tu poniżej. To mała hurtownia, biuro jak w sklepie gdzieś na wiosce w PRL-u przy okienku . Zarobki hmmm bez komentarza ale co się po takiej firmie spodziewać. Chcesz idz sama sprawdz moze dla ciebie bedzie ta praca ok

Paulina

Kto był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w Hurtownie SZWAGRY? Co możecie napisać więcej o jej przebiegu? Jakie pytania usłyszeliście? Podzielcie się swoimi radami z przyszłymi zainteresowanymi podjęciem pracy w Hurtownie SZWAGRY.

rodzynekEWY
@Paulina

Jesli nie bylas w tej firmie to jak bedziesz to na pewno nie przestraszysz sie pytaniami. Kulfon i jego żona nie są wielce biznesmenami o skomplikowanych pionach zarządzania więc pytania bedziesz miała tak banalne, że bez przygotowania na nie odpowiesz bez zająknięcia. "przedstaw sie" "co robiłaś w ostatnim czasie" ale generalnie nie polecam tej firmy z kilku powodów-mega słabe wynagrodzenie i nie zawsze umowa o pracę. Jeśli szukasz cos na poważnie na dłuższy okres czasu to radzę poszukać innej firmy

Aplikowałeś do firmy Hurtownie SZWAGRY? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
ontakisam

Szef nawet ok, szefowa wiecznie sflustrowana i niewyspana. Kasa konkretnie marna, flota aut tez, gps w autach plus kontrola co robisz, gdzie jedziesz, ktora trasą czy nie tą dluzsza bo jak za dluga to trzeba kaske na paliwo oddac. Targety wysokie a ceny nie konkurencyjne. Klienci zrazeni do firmy przez przebijanie dat oraz przeklejanie w konciku tajemnic pani Wandzi.

wiktor

Hej Wam. Nie mogę ostatnio zagrzać miejsca w żadnej firmie na dłużej, a to z mojej winy, a to z winy pracodawcy. Jak tutaj wygląda sytuacja stabilności zatrudnienia?

ania dziewczyna ph

dostajesz starganego cinkusia ktory za chwile sie rozpadnie. to dla tzw nowości w firmie:)

Malina ex Pszczoła

Ja miałem ze Szwagrami do czynienia przez 1,5 roku i osobiście zawsze będę dobrze wspominał. Jak w każdej firmie raz jest różowo a dwa razy nie, jest kryzys i wszystkie firmy związane z handlem tradycyjnym mocno go odczuwają. Jak nie ma z czego dać pracownikom to Salomon też z pustego nie naleje.... A jeszcze jedna rada dla handlowców jak prowadzicie samochód to nie pijcie w trakcie- bo się rozlewa... Pozdrawiam Marcin

i tańczy dla mnie

śmieszna firma, śmieszni ludzie i śmieszne pieniądze.

xman

jeśli 2tysie to nie mało to sie nie dziwie ze sie tak cieszysz :))))))))

kad1

heheheh znam temat doskonale:) lipa jakich mało

Zostaw merytoryczną opinię o Hurtownie SZWAGRY - Poznań

• Jak się pracuje w Hurtownie SZWAGRY?

Zobacz opinie na temat firmy Hurtownie SZWAGRY tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Hurtownie SZWAGRY
1.5/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Roślinna 2
    61-307 Poznań