HM Estate

Katowice

Opinie o HM Estate

Julita

@Stażmożesz powiedzieć coś więcej o swoim czasie spędzonym w firmie? Piszesz, że niczego się nie nauczyłaś. Co było tego przyczyną? Dodatkowe informacje na temat mogą być ważne dla osób, które właśnie szukają miejsca do odbycia swojego stażu. Jak wyglądał Twój typowy dzień pracy?

Staż

Byłam na stażu w tej firmie i niczego sie nie nauczyłam. Szef jest wulgarny, opryskliwy, chce mieć nadmierną kontrolę nad wszytskim, nie szanuje ludzi i ich czasu, ciągle sie spóźnia, i z tego co uslyszalam jak dziewczyny rozmawialy to nie płaci ludziom. Dobrze ze pare miesięcy szybko zlecialy i nie musze już tam byc. ODRADZAM JAKIEJKOLWIEK WSPÓŁPRACY Z TYM CZLOWIEKIEM.

Julita

Chętnie dowiemy się więcej o tym jak obecnie pracuje się w HM Estate. Szczególnie pomocne będą informacje o mocnych i słabszych stronach tego pracodawcy. Co powinny wiedzieć osoby, które zastanawiają się nad aplikacją?

anek

to prawda, jednak na umowach zlecenie czy o dzieło tak naprawdę nie mamy dostępu do wielu czynników, które również budują tożsamość z firmą u pracowników, a oni dbają o to, aby jednak pracowników na umowę o pracę zatrudniać i faktycznie jest socjal, np. wczasy pod gruszą

sebik

Hahaha , nic tylko firma kogucik.Nie polecam

xyz

Pierwsze słyszę żeby gdziekolwiek zatrudniali od razu na czas nieokreślony.Jakaś ściema i tyle.

gzm

Radzę się trzymać z daleka od tej firmy.

rozenberrg

chciałbym sie zatrudnić w tej firmie jako pracownik budowlany czy jest on wypłacalny ? pozd.

Witam wszystkich zainteresowanych zrobieniem kariery w tym geszefcie. Radzę trzymać się z daleka od tego azjaty i jego geszeftu. O umowie o pracę możecie zapomnieć, a umowa zlecenie wypłacana jest w półśmiesznych ratach wedle uznania samego prezesa. Zatem, umowa jedno, a rzeczywistość co innego. Jeśli chodzi o sprzęt, to generalnie czego człowiek się nie chwyci, to jest to z demobilu - począwszy na zwykłym śrubokręcie, a na samym samochodzie kończąc... Generalnie zasada jest jedna - im taniej tym lepiej, nawet jeśli ma to zaszkodzić bezpieczeństwu pracowników. A sam prezes? A sam prezes to jeden z wielu ostatnio tego typu prezesów "spółka z o.o.", zarządzający swoim geszeftem z domowego tapczanu... Widzę, że sporo negatywnych opinii zostało tutaj usuniętych (szkoda), a opinie janka i kamili brzmią tak jakby sam prezes je pisał... Odradzam.

qwerty

naprawde jest tam tak źle? nie jestem, ani nie bede pracownikiem tej firmy, ale zastanawiam sie nad zakupem nieruchomosci od nich. przypadkowo trafilem tutaj i zwatpilem....

sosna

Nie polecam, nawet uczyć nie ma się od kogo haha.( usunięte przez administratora )Szkoda zachodu...Zatrudnionych 5 osób hahaaha chyba na stażu...Nie polecam

bak

to prawda ze nie placa w tej firmie? moze ktos napisac cos wiecej? bardziej szczegolowo ?

były pracownik

nie polecam. ( usunięte przez administratora ).radzę poszukać cos innego

Zostaw opinię o HM Estate - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HM Estate