Opinie o Fronhoffs Polska Sp. z o.o. (daw. Ewans ) w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Fronhoffs Polska Sp. z o.o. (daw. Ewans ). Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fronhoffs Polska Sp. z o.o. (daw. Ewans ) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fronhoffs Polska Sp. z o.o. (daw. Ewans ) w Bydgoszcz

Robert

Jeśli nie potraficie docenci pracy w dobrej firmie to może lepiej zmieńcie pracę. Może uda się znaleźć coś lepszego?

orrer

Większość szkoleń @gdyż jest na samym początku, później już rzadziej, no ale i tak zawsze to można liczyć na ciągły rozwój zawodowy i osobisty, jest to ważne

ktoś

już dawno nie ma Ewansu teraz firma prosperuje pod szyldem Fronhoffs

Owiany

Powiedzcie proszę czy Ewans bydgoski to jest ta sama firma co Fronhoffs Polska Sp. z o.o. ? W zasadzie wyszukiwarka znajduje mi te 2 firmy pod jednym adresem i teraz pytanie czy Ewans to generalnie firma zajmująca się wyrobami cukierniczymi. Nie wiem tego do końca bo dopiero będę rozpoczynał pracę w kierunku cukiernika, i chciałbym poznać wszelkie możliwości.

Firma Fronhoffs Polska Sp. z o.o. (daw. Ewans ) poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Dar K.

LUDZIE.... !! PRACUJĘ TU MIESIĄC I JEST (usunięte przez administratora) !! nie ma czegoś takiego, że idzie się do pracy i nic się nie robi.... trzeba robic by zarobić.... rzeczy są zawsze jak nie ma to zawsze ktoś przyniesie, nadgodzin nie ma ciąglę ... mają je Ci którzy na nie zaslużyli hehe ;) Ludzie wporządku, każdy robi swoje nie ma chaosu żadnego o którym, piszecie a Ci którzy taki źle piszą to chyba puste lalunie z dwoma lewymy rękoma !!!!!!! opanujcie się bo przez Was ludzie stracą możliwość dobrej pracy.Nie nadajecie się do takiej pracy to idźcie sprzątać kible jakieś (usunięte przez administratora)!! Pozdrawiam współ[racowników ;) szczególnie palaczy ;) :)

niby liniowy

No to rusz się na magazyn!!i odważ składniki na kolejny czy dzisiejszy dzien!!budowa wymięka bo tam tez pracowalem!a tu robia to laski!

nowy

koles miales sen o kobietach na budowie?? krutko tu pracuje ale takich rzeczy nie ma zeby laski takie ciezary dzwigaly

oszukany

(usunięte przez administratora)no tak panie Simonie jezeli dla ciebie norma to dzwiganie kilkudziesieciu workow 25kg przez kobiety i do tego jakies 40 worow 15kg to chyba koles z drzewa spadles!!!tak, tak!!!!to sama prawda!!! a na skragi ze to za wiele pani (usunięte przez administratora) potrafi powiedziec jedno: nie przesadzaj!!!!!!ręce Tobie nie odpadną!!! ta firma z ta kobieta utonie!!!!!!!!! boszzzzzeee ludzie uciekajcie jak najdalej!!!tylko tam przyjmuja bez wyjatku, kazdego!!!!bo nikt nie chce tam pracowac! ale co sie dziwic jak glowa akwarium potrafi nadawac nawet na swoich najblizszych wspolpracownikow siedzacych z nia za tym falszywym szklem!hehe to co dopiero musi mowic o nas, o zwyklych pracownikach????

simon_mówi

Krytyka wcale nie jest zła. Z krytyki powinniśmy wyciągać to co najlepsze by się udoskonalać, a nie płakać nad wadami naszego EGO. Nie jesteśmy najlepsi. Zawsze gdzieś czeka godny przeciwnik, który może nas pokonać. Sęk w tym by znać swoje możliwości i STARAĆ SIĘ je zwiększyć. Nie OD RAZU zakładać, że jesteśmy najlepsi. Uwierz mi, z takim zachowaniem przegrana boli dwa razy mocniej.

kasia

pracowalam w tym zakladzie przez agencje posrednictwa pracy i powiem ze tylko mozna nerwy stracic ! co chwile zwracaja ci uwage ze zle robisz.

to ja

W firmie coraz bardziej zle sie dzieje !!! jeden (usunięte przez administratora) nic wiecej mozesz sie starac a i tak bedziesz tym najgorszym! Jedyne motto firmy jest ze nikt cie tu nie trzyma a na twoje miejsce jest tysiac chetnych ludzi! Tylko w praktyce coraz mniej jest chetnych by tu pracowac.

antlan

PRACUJ PRACUJ A NAPEWNO CIEBIE TAM DOCENIA !!!!! PREDZEJ GARB CI WYROSNIE !!!!!!

on

chyba kolego zbyt dlugo nie pracujesz w tej firmie i niewiesz zbyt duzo na ten temat!!!!! Porownaj sytuacje w zakladzie jak zadzily poprzednie wladze a jak jest teraz!!!!! Wystarczy spojrzec na pracownikow tej firmy odchodza sami!!!! A na temat tej Pani szkoda gadac !!!!!

simon_mówi

problemem nie jest kadra zarządzająca lecz ludzie, których domeną jest jak nic nie robić a zarobić. Swoją drogą do upadłego można by rzec pracuje sama pani (usunięte przez administratora), bo pracuje dużo więcej godzin niż reszta pracowników, a skoro Ona jeszcze nie padła... Prawdziwe szczęście jest rzeczą wysiłku, odwagi i pracy

szczery

problemy w tej firmie zaczęły się gdy zmieniła się kadra zarządzająca!(usunięte przez administratora)

simon_mówi

nie słuchaj ludzi przegranych bo zabiorą ci wszystkie twoje marzenia

tak praca tu nie nalezy do latwych i przyjemnych.pracujemy czasami bardzo dlugo ,szkoda ze nikt naszej pracy nie docenia wyplaty kiepskie.

Firma nie cieszy sie dobra opinia w Bydgoszczy!!!!!!!! nie pomogla nawet zmiana nazwy firmy ! Ludzie tam pracuja krutki czas i odchodza, a pracownikow zatrudnianych przez agencje pracy to sie wogule nie szanuje.

maja

oni ciagle sie oglaszja ze potrzebuja zreguly przez tzw,Agencje pracy Tym czasowej.

A zaklad znow sie oglasza ze potrzebuje kogos do pracy .najwidoczniej nie ma juz kto pracowac stala zaloga sie wykrusza zostalo pare ludzi ! Tak to jest jak firma nie dba o stalych pracowników!! sami odchodza .!!!!! Szkoda bo ekipa byla zgrana ale cuz .......

Zostaw merytoryczną opinię o Fronhoffs Polska Sp. z o.o. (daw. Ewans ) - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Fronhoffs Polska Sp. z o.o. (daw. Ewans )?

Zobacz opinie na temat firmy Fronhoffs Polska Sp. z o.o. (daw. Ewans ) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Fronhoffs Polska Sp. z o.o. (daw. Ewans )