Opinie o Fronhoffs Polska Sp. z o.o. (daw. Ewans ) w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Fronhoffs Polska Sp. z o.o. (daw. Ewans ). Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fronhoffs Polska Sp. z o.o. (daw. Ewans ) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fronhoffs Polska Sp. z o.o. (daw. Ewans ) w Bydgoszcz

nowy

Czy ktoś wie jak w tej firmie jest teraz? Mam oferte pracy ale sie wac (usunięte przez administratora) . Czy macie nadgodziny? Wczasy pod gruszą, paczki na święta , premie?

Witam, ja także pracowałem w w/w zakładzie, chciałbym tylko przeprosić kierownictwo że rozstałem się z firmą w taki a nie inny sposób, lecz niestety życie nieraz daje ostre kopniaki w (usunięte przez administratora) Osobiście zdecydowanie polecam zakład, jak ludzie piszą.. wyzysk itd..? gdzie..? tam poprostu trzeba mieć chęci i motywacje do pracy.. faktycznie, zarobki niskie ale atmosfera jak najbardziej na plus i gdybym miał możliwość to bardzo chętnie bym wrócił..:) Pozdrawiam i jeszcze raz Przepraszam kierownictwo oraz współpracowników

saddw

Witam.. Mam pytanko a jak tam wygląda średnia wypłata oczywiście netto? I pytam stałych pracowników bo wiem ze agencję sporo biorą dla siebie

ela

tak ten zaklad nie szanuje ludzi ktorzy pracuja w tym zakladzie przez agencje pracy. byle by robota byla zrobiona !!!!!!!!!!!!!! niepolecam tego zakladu!!!!!!!!!!!!! mozna tylko stracic zdrowie

Firma Fronhoffs Polska Sp. z o.o. (daw. Ewans ) poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Bydgoszcz

potwierdzam wypowiedz poprzednika !!!!!!!!!!!!! ludzi traktuje sie tam jak zbedna zecz jak jest robota to szukaja dodatkowych pracownikow po wszystkich agencjach pracy tymczasowej!!!!!!!!!!!!!! a gdy robota sie konczy to kpad w (usunięte przez administratora) i juz ciebie nie ma!!!!!!!!!!!!!!!! na temat kierownictwa szkoda sobie strzepic jezyka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Królik ;p

(usunięte przez administratora) Po co zatrudnicie ludzi przez pośrednika pracy jak tylko ludzią robicie nadzieje ze będą mieć pracę a potem wszystkich zwalniacie jesteście śmieszni :)))))

ona

To prawda pensje były zawsze na czas i wszystko sie zawsze zgadzało.

ona

chetnie bym tam wróciła gdyby była taka szansa.

xxxxx

Potwierdzam zdanie Obecnego Kierownika, od początku istnienia tej firmy, t.j. od ponad 10 lat pensja zawsze była wypłacana na czas. A jeśli komuś nie zgadzają się godziny to wystarczy powiedzieć, bo w końcu "NIEOMYLNY JEST TYLKO TEN CO NIC NIE ROBI".

Obecnie kierownik

Do Ewans to szajs. Kłamiesz chłopie jak z nut, żaden z kierowników się nie zwalniał. (usunięte przez administratora)Nigdy takie coś nie miało miejsca.

Ewans to szajs

ewans to jedno wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie polecam, za duza odziez, nie wyplacaja pracownikom pesnji (usunięte przez administratora) sam bylem kierownikiem w tej firmie ale sie zwolnilem (usunięte przez administratora)

ona

Zapomniałam jeszcze pochwalić chłopaków,fajni,pomocni i bardzo pracowici,nie zauważyłam żeby ktoś się obijał,każdy sumiennie spełniał swoje obowiązki, tak jak i kobiety.Jak ktoś obgadywał,donosił-niech mu będzie,widocznie czuł taką potrzebe,każdy jest indywidualistą i w każdym zakładzie tak jest,ogólnie wszyscy byli dla mnie mili i nie poczułam na sobie mobingu i presji,robiłam swoje i nie wdawałam się w zbędne dyskusje.Co do wypłat to są lepsze niż w niejednym zakładzie gdzie są 3 zmiany.Zeby nie było wątpliwości nikomu tu nie słodze-bo niemam nawet w tym interesu,pisze o moich odczuciach pracy w Ewans,jednym słowem było ok.

ona

Polecam ten zakład,a zarobki wszędzie takie są,niema co narzekać,jak ktoś jest w miare dyspozycyjny i chce pracować to nie zostanie zwolniony,sprawiedliwie się tam do tego tematu podchodzi.Pozdrawiam!

ona

Witam! Ja w Ewansie pracowałam krótko ,bo 3 miesiące.Uwierzcie mi ze są gorsze firmy,w poprzedniej firmie gdzie pracowałam czekałam kilka lat by pracować bez pośredników.Tu odrazu zaproponowano mi prace bezpośrednio w Ewansie i jeszcze w kontroli jakości,gdzie tam bez znajomości można było sobie pomarzyć.Bardzo dobrze wspominam dziewczyny z zakładu i te z kontroli jakości,kadre kierowniczą,liniowych którzy potraktowali mnie godnie z szacunkiem,Pani kierownik próbowała nawet wniknąć do mojej świadomości,bym uwierzyła w siebie i że sobie poradze.Niestety pomimo starań ,nie udało mi się opanować tego nawału obowiązków.Pomimo tego dano mi drugą szanse na produkcji,tam poczułam się dobrze ,praca prosta,na niektórych bardziej złożonych czynnościach nie nadażyłam,dziewczyny starały sie pomóc,zreszta nie tylko ja nie nadążałam,zależy co sie robiło,zabolało mnie wtedy że Pani kierownik powiedziała że sobie nie radze-gdyż jej zdanie było dla mnie piorytetem.Nie przedłużono mi umowy,gdyż nie byłam dyspozycyjna z powodu praktyk w ramach studiów,a nadgodzin troche było,zatem niemam pretensji do nikogo.Szczególne ukłony dla Pani(usunięte przez administratora) z kadr-doskonała w tym co robi,torty kupuje bo są rewelacyjne i czysto produkowane,człowiek wie co je.Pozdrawiam ekipe Ewansu!

ag67

Hm... Pracowałam tam prawie rok i szczerze przyznam te osoby o których mowa nie wszystkie są mi znane mimo, iż to moja zmiana była. Mam domysły, ale niestety nie każdy mi pasuje. Jednakże, jeśli nikt tym osobom nie podpadł i nie uszanował ich zdania jak i doswiadczenia (gdyż są to osoby w większości długo tam pracujące) to nie powinien się dziwić. Rozmawia się o każdym, nie zawsze obgadując. Jeśli o mnie chodzi, to fakt, z niektórymi osobami szło się na udry, ale nie odczuwam się z tego powodu obgadywana czy coś. Raczej była to dobra współpraca bo przecież nie o miłość do każdej jednostki chodzi, a o efektywną pracę. Plotki były zawsze i wszędzie. Jeśli ktoś jest zawiedziony pracą w danym zakładzie to niech nie tworzy mu wyuzdanej opinii(usunięte przez administratora) w którym traktuje się ludzi jak zwierzynę. Faktem jest, ze zakład ma wiele minusów. I wiele niewesołych sytuacji było. Nie wspominajac o naginaniu kodeksu pracy czy mobbingu ze strony kierowniczki. Wiem, ze pani ta to czyta i wie kim jestem, dlatego pozdrawiam. mi osobiście udało się tu nabrać z racji wieku statusu "głupiego smarkacza, który nic nie umie" za co szczerze dziękuje, dorobić się z nerwów wrzodów na żołądku oraz problemów z kręgosłupem. Praca wykonywana z pasją i chęciami też nigdy dostrzeżona nie została, tylko pojedyńcze mankamenty- no cóż, tak to już bywa. W sumie aż tak źle nie było, pracowało się dobrze, dopuki była motywacja i uczucie bycia potrzebnym. Potem była już tylko rutyna i niechęć do tego zakładu. Ale cóż tak już bywa. Wprawdzie odeszłam niemile w stosunku do moich drogich Pań (które chciałabym serdecznie przeprosić i pozdrowić), jednak nie chciałabym by ktoś taki jak znaczna większość użytkowników tej witryny ieszałą ich z błotem tylko za to, ze kiedyś coś o was powiedziały. Ogarnijcie się ludzie. Pozdrowienia dla Mamy i Taty!

wielki brat!

Witam! zgadzam sie w zupelnosci z GWIAZGĄ! to prawda ze osoby na stale tam pracujace to same KUPY obgadujace wszystkich,nawet SIEBIE na wzajem!Nawet bylam swiadkiem tego gdy one nie mialy zielonego pojecia ze "ktos"to slyszy. Powiem wprost-SIOSTRY: "biala i czarna"JESTESCIE BEZNADZIEJNE!!!! W dodatku pasztety z was okropne!!! milego starzenia sie w zajebistej firmie EWANS(!) :-)))))))

EWANS TO PRZEWIJALNIA ,,LUDZI,, ZMIENIAJA SIE JAK DNI TYGODNIA A NAWET CZESCIEJ!!!!!! ATMOSFERA DLA NOWYCH PRACOWNIKOW PORAZKA WIDAC ZE OSOBY KTORE PRACUJA DLUZEJ TWORZA NIBY TO RODZINE I OBGADUJA KAZDEGO NOWEGO PRACOWNIKA !!! SZCZEGULNIE DWIE OSOBY KTORE SA ZNANE W TYM ZAKLADZIE ZE PLOTKUJA I OBGADUJA KAZDEGO!!!!! POWODZENIA DLA NOWYCH !!!!!!!!!!!!!!!!

xxxxx

Aż mi ciebie ŻAL, nie zasługujesz nawet na słowa pogardy za to co piszesz. Nic dziwnego, że takie osoby jak ty już nie pracują w tej firmie. A co do osób, o których piszesz trzeba było pisać pełne imiona a nie szyfry, przecież te wypowiedzi są anonimowe ty (usunięte przez administratora)Żaaaaaallllll

ew

Złe opinie o firmie są po prostu krzywdzące.. to firma zarządzana przez rozważne osoby.

Simon's Cat

nnnnnnnnnn - 2010-04-26 20:49:14 Zastanów sie co piszesz bo ip komputera nikt ci nie poda jakiemuś tam kierwonictwu analfabeto Namierzyć IP to zaden problem. Można dostac adres komputera po masce sieci. Co do pracy w tej frmie... Na prawdę nie jest tak źle... Ale zawsze to lepsze niż nic. Nie ma tam mobbingu co wg mnie jest bardzo dobre. Na ludzi i natężenie pracy nie mogę złego słowa powiedzieć. Chociaż na nabytki agencyjne w większości dobrych słów powiedzieć nie mogę. Jeśli jestes dobrym pracownikiem to nie masz podstaw by aż tak koszmarnie narzekać. Ceni się tu ludzi pracowitych i ambitnych.

Zostaw merytoryczną opinię o Fronhoffs Polska Sp. z o.o. (daw. Ewans ) - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Fronhoffs Polska Sp. z o.o. (daw. Ewans )?

Zobacz opinie na temat firmy Fronhoffs Polska Sp. z o.o. (daw. Ewans ) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Fronhoffs Polska Sp. z o.o. (daw. Ewans )