Opinie o Storteboom Hamrol Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Storteboom Hamrol Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Storteboom Hamrol Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Storteboom Hamrol Sp. z o.o. w Toruń

pracownik CU

Potwierdzam wcześniejszą opinię - Złote góry na rozmowie kwalifikacyjnej obiecują. Realia są takie, że co zmiana dyrektora to gorzej, bo chyba każdy chce się oszczędnościami pochwalić... pensja: 12,47 /h brutto 15% premia regulaminowa 100 zł brutto premia motywacyjna premia uznaniowa - indywidualnie brygadziści do tego nadgodziny dodatek nocny i za niedz i święta (wszystko liczone od gołej podstawy 12,47) Premie funkcyjne za kierowanie zespołem nie istnieją - jest premia uznaniowa, która nie jest wliczana do nadgodzin (nadgodziny wszyscy mają liczone tak samo ok 9zł/h netto) i obcinana w całości przy najkrótszym choćby L4. W firmie funkcjonuje system rejestrowania wejść - 2błędne wybicia w systemie miesięcznie -5% premii W wypłacie notorycznie czegoś brakuje - tu 5 minut, tam 15 - 2h miesięcznie sie zawsze uzbiera niezaliczonego czasu. Bywa że praca po 6 dni w tygodniu, zdarza się i 7. Czasem po 17 godzin. Tyle obiektywnie, subiektywne opinie zachowam dla siebie.

wwwww

Jestem pracownikiem tej firmy, ale zatrudniony przez agencję pracy. Pracując tam nie narzekam. Atmosfera co do współpracy z ludźmi jest ok jak i przełożeni są w porządku. Praca jak praca jest zimno ale da się wytrzymać. Ludzie którzy tak narzekają naprawdę niech się za solidną prace zabiorą. Fakt dużo jest Ukraińców ale to też są ludzie. Po tych waszych wszystkich wpisach Polacy nie chcą pracować jak widzą co wypisujcie. Nie powiem że najgorszym mankamentem są godziny pracy to trochę jest uciążliwe. Ale da się wytrzymać. Jak ktoś chce pracować będzie pracował ja nie narzekam. Pozdrawiam wszystkich nie zadowolonych i zadowolonych ;)

uwierz mi praca super mi sie podobała lecz niestety musalem opuscic firme .Powod osobisty ale jak bede mogl to wroce ludzie narzekaja bo ciagle zle jest im jak zawsze wiec przyzwyczajmy sie do tego.Wiec Przemo do przodu.

Zyta

Rzygac się chce jak mam tam iść, wolałabym chyba na parkingu dawac niz tam zapierdalac

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Storteboom Hamrol Sp. z o.o..
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
,,,,

Zapomnij o podwyżce, wcześniej były owszem ale przeszły do historii . Teraz mają Ukraińców i zarabiamy coraz mniej i albo to akceptujesz albo szukaj innej pracy a na Twoje miejsce Ukraina wejdzie.

Ciekawe czy podwyżka będzie bo ciężko wyżyć za tą jalmuzne nieadekwatna do przepracowanych godzin w tym zimnie i syfie .

xx

A co niech idą ludzie na bruk, zatrudnią sobie Ukrainców (których już jest mnóstwo) z gruźlicą i chorobami wenerycznymi. Jakoś nikt do tej pory nie poruszył wątku gruźlicy która miała miejsce. Takie normy jakości ma przedsięiorstwo spożywcze... Może warto donieść aldikom? NIech uważają tam na górze na słowa bo i oni będą sobie szukać pracy ...

Patryk

A jak czytam te wpisy to widzę ze roboty z domu sie nie nauczyliście. Jak sie komuś nie podoba to niech szuka innej pracy a nie ciagle narzekanie... Tej niewolnik łańcuchem cię ktoś trzyma? Zwolnij sie i tyle w okolicy jest dosyć roboty.

niewolnik

Ta firma nie powinnoa nazywać się storteboom hamrol tylko obóz hamrola

xx

Myślę że byłoby dobrze w tej firmie jak by prezesem został Przemek Hamrol bo jest w porządku i z pewnością byłoby lepiej. Państwo Homrolowie seniorzy bierzcie przykład z syna to może odzyskacie powoli szacunek pracownikow .

ZANETA
@xx

pracowłam w sb. w holandii dokładnie cuijk potem nijkerk te same bolączki ,uwagi ,skargi mają pracownicy tam tj: przymusowe nadgodziny w pracy ta sama płaca od lat żadnych premi złe traktowanie ,krótkie pauzy i inne niuanse lecz różnica jest taka że tam płaca jest w euro i da się to wszystko znieść jakoś choć nie jest lekko podkreślam ,widze że u was polityka ta sama tylko inne zarobki mogli by to wziąść pod uwage ci wyżej usadzeni prawda?

zrezygnowana

Może i zarobisz na papierze 2 tyś ale 500 zł zabiorą za złe odbicie chipa idąc na przerwę i zostaje 1500 a narobisz się jak głupi osiol . Praca marzenie

sprzedawca

Nie warto, praca 9 godzin dziennie to norma. 1 godzina lunchu, oczywiście nikt nie ma lunchu tylko pracuje. Praca od 8 do 18-19 to norma, oczywiście nie ma nadgodzin a czasu wolnego nie ma jak wybrać. Praca na krótkie przetrwanie. Nie liczy się człowiek tylko robota, oszczędność na etatach niespotykana nigdzie indziej.

szczesliwy

Wyrazy współczucia dla kierowców którzy jeszcze tam zostali. Firma nie była by zła gdyby nie ten stary granatem od pługa oderwany pusty łeb i ta jego ropucha krycha. Do zobaczyska na szlaku.

zapatrzona

Prawda jest taka - wszędzie trzeba pracować i nigdzie nie jest lekko. Nie pracuje w tej firmie, ale życie nauczyło mnie jednego. W każdym zakładzie jest coś nie tak. Groclin to zakład pracy - porażka. Ludzie zarabiają tam tyle co 15 lat temu. Może jako pracownicy znajdziecie dobry sposób na szefostwo? Może żartem, dobrym słowem więcej więcej zyskacie? Pracuje się dobrze tam gdzie płaca i atmosfera jest dobra. To podstawa. Praca to miejsce gdzie spędzamy większą cześć życia. Bądźcie kreatywnie pozytywni :-)

x

No i wyleciał jeden z kierowców z pracy bo się postawił , najpierw stracił niesłusznie premię a jak zaprotestował to stracił pracę a dodam że pracował od początku istnienia tej firmy w Polsce.

dobra rada

Powinni Holendrzy wziąć dobrego kija i pogonic ich zwłaszcza tych starych pokemonów bo reputację im psują.

??

Jak firmą zarządzanie sami Holendrzy to było ok ale od jakiegoś czasu dali wolną rękę Hamrolom a oni teraz pokazują jacy są naprawdę. Holender Polaka traktował dobrze a Polak Polaka gnębi, jak ma być dobrze w tym kraju jak się nie szanujemy wzajemnie. Apel do Hamroli jak nie zmienicie podejścia do pracowników to kiedyś może zabraknąć wam rąk do pracy.

x

A mi się wydaje że te pozytywne opinie i pochlebne wpisy o firmie to robota państwa (usunięte przez administratora)bo na firmie z kim byś nie rozmawiał to wszyscy mają dość już , nie dawno strajkowali i nic nie osiągnęli .SWVZ

######

Dardzo dobra firma bo wyplata zawsze na czas dzisiaj 10 listopad a pieniądze już dawno na koncie.Idzcie do innych firm i będziecie się prosić o wyplate,ja w porzedniej tak miałem.

hehe
@######

Były sytuacje,że wypłaty nie było na czas...

Generalnie prawdę jest że w firmie gdzie pracuje 250 osób będzie gorzej jak w firmie gdzie pracuje 50-100 pracowników a tak widze że kierownictwo bardzo nerwowe jest przy tej budowie.NIEPRAWDĄ JEST ZE ZARABIAMY MNIEJ BO STAWKI GODZINOWE NIE SĄ MNIEJSZE TYLKO MAMY MNIEJ NADGODZIN A Z TEGO TO SIĘ CIESZĘ BO JESTEM WIĘCEJ W DOMU Z RODZINĄ. zAPYTAJCIE W GROKLINIE ILE ZARABIAJĄ I PORÓWNAJCIE.FAKT NIE JEST LEKO ALE GDZIE JEST LEPIEJ.

Zostaw merytoryczną opinię o Storteboom Hamrol Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Storteboom Hamrol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Storteboom Hamrol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Storteboom Hamrol Sp. z o.o.