omagh meats

Omagh

Opinie o omagh meats

barney
użytkownik zarejestrowany

@anita, niestety jesteś w błędzie, działalność tej firmy to Pakowanie wyrobów mięsnych, i nie jest to praca w Polsce tylko właśnie w Omagh w Wielkiej Brytanii - a konkretnie adres tej firmy to 52 Doogary Rd, Omagh BT79 0BQ

Anita

Witam. A kojarzycie w Omagh podobno jest zakład produkujący husteczki? Wie ktos cos na ten temat? ciezka praca? łatwo sie tam dostać?

Kreator

Owszem ale czesc udzialow przejal mlodszy synek ktory zamiast tatusia handluje mocniejszym towarem

Ciekawski

Witam, czy firma uslugowo handlowa Pawel B jeszcze funkcjonuje?

bizi15

ludzie nie wy nie piszcie takich bzdur jak się komuś nie chce robić to tak jest ja jeżdżę na truskawki do Niemiec i to samo piszą a był taki jeden miał chyba 22 i raz siedzimy na ławce i pytamy go jak poszło a non na to.ja jestem nie stweożony do roboty tylko do opierdzielania się to ludzie poco ktoś taki jedzie za granice poozdro dla ambitnych

mięsny jazz
użytkownik zarejestrowany

zastanawiam się bardzo gdzie się podziewa ich polskojęzyczna witryna internetowa? mam doświadczenie duże w pracy w mięsach, chciałbym pracować być może w omagh meats ale nie moge niestety takowej strony po polsku znaleźć. za słaby mam angielski żeby na stronie angielskiej czytać u nich. a to jest praca na terenie naszego kraju?

Nie umiecie strajkować to tego nie róbcie bo to śmieszne większość z Was nawet nie wie o co strajkuje!!

CZESC WSZYSTKIM PRACUJE W OMAGH MEATS TEN ZAKLAD JEST BARDZO DOBRY . SA BARDZO DOBRE ZAROBKI . LUDZIE SA BARDZO MILI . NIE PATRZCZCIE CO WYZEJ PISZE BO TO JACYS [usunięte przez moderatora] PISZA MAM SWOJE ZDANIE I MI JEST BARDZO DOBRZE W TYM ZAKLADZIE KOCHAM OMAGH MEATS POZDRAWIAM TYCH KTOZY SA TEGO SAMEGO ZDANIA

sam

jeszcze jedno wczoraj kumpel opowiadał ze na jakims dziale koles mierzy czas stoperem jak szybko robia pracownicy czy to prawda???????????????????????????

taki

?????????????

aaa

tak tak lopatka ale mi tez robota ten co tam na niej robi to nie narzeka i ma tyle czasu na ( usunięte przez administratora )br />

wisełka

5 min nie wytrzymał... .hm .. ciekawe, zapraszam na rozbiur, na łopatke, 5 lat by ( usunięte przez administratora )

Polski Bill Gates

Nagły wypadek,potrzebujesz szybkiej pomocy?Laweta Omagh-Dublin,Belfast do 50% zniżki(tylko dla tych co funta nie wiszą).Kontakt P( usunięte przez administratora )

hakowy

to pisalem ja....hakowy z rozbioru....wasza inteligencja ...poraza mnie...chyba jako jedyny mam odwage podpisac sie pod swoim komentem heh.....

ANONIM

A MI TO WISI ROBIE CO MAM ROBIC I ZJAZD DO DOMCIU.RESZTA MI WISI KAZDY JEST TAKI SAM KAZDY KAZDEMU[usunięte przez admina] SMARUJE TAK BYŁO JEST I BEDZIE,NIKT NIC NA TO NIE PORADZI TAKIE ZYCIE[usunięte przez admina]

Ludzie to nie jest forum o Polajach tylko o zakładzie!!!Piszecie o innych osobach a sami u siebie nic nie widzicie.Pijecie co wekend a potem( usunięte przez administratora ) ,popatrzcie na siebie jak Wy żyjecie i dajcie żyć innym.Wstyd naprawde ( usunięte przez administratora ) !!!!

Ludzie ( usunięte przez administratora ) cie sie w te ( usunięte przez administratora ) ] tutej piszecie na mnie czemu mi tego w oczy nie powiecie taki ( usunięte przez administratora )

.. a generał to niby co? jest zawsze pierwszy tam gdzie inni jeszcze nie weszli ha ha ha

anonaim

( usunięte przez administratora ) na paliwo nie stać bo na zakupy piechotą chodzi HAHAHAHAHA!!!! A samochód to tylko szpan a kredyt kredytem spłaca

Ja tam Pracuje juz kupe czasu i Nienazekam najbardziej lubie simensa bo on tez mnie lubi wiem planuje zostac tutej na stałe bo kocham ta prace i kocham wchodzić w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] menadzerom

Zostaw opinię o omagh meats - Omagh

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie omagh meats