Główny Urząd Geodezji i Kartografii

Opinie o Główny Urząd Geodezji i Kartografii

fadasdfasdfasdfa

Szanowne pajstwo urzedajstwo zaprasza na interview mailowo a nie telefonicznie--- to ujdzie. Czlowiek przychodzi w godzinach ich pracy, poswieca czas, zdaje jakies testy a potem odpowiada na ich nieprzemyslane pytania. Cała ta rekrutacja pozbawiona sensu- przerost durnych pytań administracyjnych nad pytaniami rzeczywiście mającymi znaczenie merytoryczne. Po zdarzeniu nawet nie zadają sobie trudu żeby poinformować o wynikach. Nie sądzę aby była to kwestia optymalizacji kosztów rekruterów. Jak dla mnie to lenistwo i zapominajstwo oraz niski poziom kultury ludzi którzy to organizują. ...domyslam sie że moze to takie przepisy... no własnie bo ważne żeby w papierkach się wszystko zgadzało a zasady kultury i logiki nieistotne. Ogólnie rekrutację w tej instytucji oceniam negatywnie. Wszystkich informatyków zachęcam do omijania tego urzedu szerokim łukiem. Szkoda czasu. Niech ich rekrutacje trwają latami. Kara musi być.

Zachęcamy do dodawania komentarzy o firmie Główny Urząd Geodezji i Kartografii na naszym forum. Inni użytkownicy czekają na twoją wiedzę.

Zostaw opinię o Główny Urząd Geodezji i Kartografii - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Główny Urząd Geodezji i Kartografii