Garmed Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Garmed Sp. z o.o.

krzysiek

.......... @diamant , kolego to nie miejsce na takie teksty, maz coś do człowieka, to zadzwoń do niego, napisz, ale nie tutaj, a jak wygląda sytuacja i warunki pracy dzisiaj?

Diament

Ja sie tylko zastanawiam Panie kamiński kiedy pan mi wypłaci zaległa premię. Byłem w szpitalach i wiem jak to poszło. Te przetargi. faworyzuje Pan ludzi którzy są Panu posłuszni. jest Pan niesłowy. Czekam dwa tygodnie na premię bo mam dokumentację przetargową a jak nie to zgłaszam sprawę do sądu. czas najwyzszy sie wziąć w garść a nie tylko faworyzować ludzi ktorzy Panu wchodzą w du... takie życie panie kaminski. czas najwyzszy zeby ludzie się dowiedzieli jakimi standardami Pan się kieruje. Pozdrawiam z całym szacunkiem mimo wszystko. Zaznaczam ze jak nie otrzymam premii zaległej to wnoszę pozew do sądu i CBA...i NIK i PIP ...szanujmy sie po równi

darek

już wiecie @sami :) dzięki za informacje, to fajna oferta może być, aczkolwiek praca jako asystent może nie dawać tak dużej radochy jak samodzielne stanowisko w tym dziale.

gość

W każdej pracy są plusy i minusy, dla mnie praca w tej firmie to była strata czasu ale faktycznie do działu marketingu można próbować...bo to chyba jedyny dział w tej firmie:)

Od wpisu z kwietnia dużo się zmieniło. To już jest spółka j-v, inwestuje w marketing, biuro, samochody i szkolenia pracowników.Rośniemy na rynku i jest nowy duch-firma się rozwija i przychodzą nowi ludzie.

ząbek
@anonim 25.09.2015 12:25

haha! marzenia - uwaga na wpis dokonany przez "anonim" to oczywiście mydlenie oczu przez osoby z marketingu tej firmy, żenua - nie polecam tego pracodawcy mimo, iż nigdzie nie jest idealnie to i tak wszędzie lepiej niż w medif (wcześniej garmed a tak w zasadzie Mis Poland )przychodzą nowi ludzie , bo pracownicy sami odchodzą a ktoś na marketing musi zarobić-)

płacą bardzo mało, atmosfera pracy fatalna, rozwój żaden, tylko zwalniają.

Zgadzam sie i podpisuje pod wszystkim co jest tutaj napisane. [usunięte przez moderatora] faktycznie placa w terminie, ale kto chce byc traktowany jak wyrodnik to zapraszamy do firmy. Ludzie tam pracujacy sa falszywi... Teraz szukaja nowych jeleni ...!!!!!

gość

Wynagrodzenie płacą na czas, ale przy zwolnieniu nie mają skrupułów, na zasadzie"murzyn zrobił swoje i można go wywalić". Do zwolnienia wymyślają kłamliwe opinie.

Zostaw opinię o Garmed Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Garmed Sp. z o.o.