Plastigo

Toruń

Opinie o Plastigo

a skoro ta firma to renomowany dystrybutor urządzeń takich jak wtryskarki elektryczne i hydrauliczne oraz osprzętu peryferyjnego takiego jak manipulatory to takiej pracy na pewno nie zabraknie, wymagająca branża terchnicznie

Pracownik Plastigo

Nie lepiej zapytać u źródła?. Płacą powyżej średniej krajowej; zasady zgodne z Kod. Pracy; handlowców jest siedmiu. Wymagają dużo, przede wszystkim grzeczności i uczciwości. A pracować rzetelnie trzeba wszędzie.

lolek

proszę o informację jak dużo handlowców mobilnych przewija się przez firmę. wiem że od dłuższego czasu firma poszukuje handlowca na teren płn-wsch. jakie są stawki wynagrodzenia????

Jacek N.

Dodatkowe godziny nie są regułą. Mają dużo Serwisantów więc jest na kogo rozkładać pracę.

Jacek N.

Swietnie, ze pozyskales takie informacje. Szkoda, ze nie zostawiłem ich dla siebie. Twój post jak i ten nie maja większej wartości dla zainteresowanych.

krzysiek

Witam, z tego co się dowiedziałem mało płaca a bardzo dużo wymagają, ale dobrze obiecują- bardzo wiele!

Zostaw opinię o Plastigo - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Plastigo