Kto jak kto ale do Firmy Cermag nie jest nikt w stanie po znajomości się dostać. Wynika z tego fakt, że istnieje ostra rywalizacja na każdym szczeblu. Nikt nie przyjmie pod swe skrzydła znajomego/znajomą kolegi z pracy, gdyż jest to bardzo ryzykowne. Ja próbowałam wiele razy i po mimo tego, że z uwagi na długoletnią pracę w branży i znajomości również w Firmie Cermag nie udało mi się dostać na żadne stanowisko począwszy od detalu do działu zakupów. Podobno zrobiłam błąd ujawniając fakty, że znam tu ludzi. Od Przedstawiciela dowiedziałam się, że podczas rekrutacji lepiej nie ujawniać takich faktów, gdyż jest to ryzykowne z uwagi na powyżej opisaną rywalizację. W małych firmach znajomości pewnie pomagają ale tylko przy zdrowej rywalizacji. Prawdą jest to, że możecie pisać sobie źle o tej firmie (byli albo aktualni) pracownicy ale zgodziliście się na warunki jakie wam zostały zaproponowane. Więc nie rozumiem waszych dziecinnych fochów. Cudze chwalicie a swego nie znacie. Firmę macie piękną . Byłam z moją klientką swego czasu u was. Bardzo nie podobało mi się podejście jednego z waszych sprzedawców takiego młodego blondynka z wypiekami na twarzy. W szatni można sobie wyjaśniać pewne sprawy ale opowiadając działania Firmy oraz opinie o pracownikach, na sklepie są nie do przyjęcia. Jest wielu Handlowców, którzy chcieli by mieć z takimi warunkami do czynienia oraz z taką wysoką półką produktową. Obudźcie się i podejmijcie decyzję albo jesteście profesjonalistami albo dajcie spokój. Ja chętnie zajmę wasze miejsce. Pozdrawiam kolegów i koleżanki.