Rayford Ltd.

Yeovil

Opinie o Rayford Ltd.

Interesująca,pełna wyzwań i wymagająca praca dająca swobodę,możliwość zarobku i podróżowania.Atmosfera w pracy pełna uśmiechów podszytych lekkim fałszem;koniec końców byłem tam aby pracować a nie przyjaźnić się. Podobał mi się charakter pracy-służbowe auto,którym właściwie codziennie odkrywałem nowe miejsca.Niezłe zarobki.Swoboda. Nie podobała mi się selekcja prac(najlepsze zlecenia dla przyjaciół i znajomych) oraz konfliktowi pasażerowie(znaczna część).

Zostaw opinię o Rayford Ltd. - Yeovil

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rayford Ltd.