Globol Polska Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Globol Polska Sp. z o.o.

Joanna

A jak obecnie wygląda sytuacja w firmie? Pracujesz w Globol Polska? Chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach. Czy w najbliższym czasie firma zamierza przeprowadzać rekrutacje? Dodatkowe informacje będą ważne dla osób, które właśnie szukają nowego miejsca zatrudnienia.

pola

a o jakich stanowiskach piszcie? bo z tego co mi wiadomo to firma działa w branży dezynfekcji, środkow czystosci wiec zastanwiam sie czy szukaja moze kogos na produkcje czy tam jest wlasnie jest praca w srodkowisku szkodliwym?

Piotrek

a kim ty jesteś, jak masz na imie nikt?

józek

No właśnie, może ktoś wie, czy globol jest dobrym miejscem na poszukiwanie pracy. W ogóle to w jakiś sposób najlepiej dostać się do firmy, możecie napisać skąd dowiedzieliście się, że poszukują akurat na wasze stanowisko? Pytam ,bo może warto zaaplikować w ciemno i zawieźć im CV. Z góry dziękuję za informacje.

zami

zgadza się akurat to co piszesz odnośnie firmy Globol Polska. A przynajmniej ta część o tym czym się zajmują. Co do reszty to zależy jakie samochody uważasz za lipne. Ja jako ph nigdy nie dostawałem jakichś najnowszych cudów techniki i nie sądzę, aby w większości firm się one zdarzały w obecnych czasach

PREZES

Jako Prezes też nie polecam. Cienkie auta i zarobki. Ledwo mi na waciki starcz.....!!!

adam

Witam, co takiego dzieje sie z firmą globol polska, bowiem rzeczywiście rok temu temat się urwał. Jak sprawdzałem, to ich strona internetowa działa, jednak nie mają tam żadnych ofert pracy. Ktos może wie, czy może nie będą poszukiwać ludzi w najbliższym czasie? Pozdrawiam i z góry dziękuję za informacje.

monia

Witam was powiedzcie czy coś się zmieniło przez ten rok za panowania (usunięte przez administratora) jak się rządzą czy dostaliście podwyżki jak było obiecane i wysokie premie ze sprzedaży pozdrawiam was i wszystkiego dobrego w Nowym Roku

Don Alonzo

Masz pytania - dzwoń do firmy. Ja nie znam wszystkich systemów premiowych. Firma normalna. Ludzie fajni. Dla mnie ok.

Don Alonzo

Atmosfera super ! Palić można na balkonie :) Ludzie fajni - POLECAM.

galician

fajny komentarz!!! No coments, mr Pracowałem!

ktos

Jesli chodzi o przyjecia nowych pracownikow - poczekaj. Ci ktorzy zostali dostali umowy 3 miesieczne a potem przed zakonczeniem dostali znow mozliwosc pracy ale na innych stanowiskach ( co nie ktorzy) i za mniejsza pensje niz wczesniej.

galician

warto!

ANKA

ktos - 2012-12-16 10:26:49 Moi Drodzy, jestem byłym pracownikiem z najwyższego szczebla ( wtedy jeszcze takie było, oprócz Prezesa ), i moje informacje są być może mocno przeterminowane... Globol Polska to był niezły poligon ( krew,pot i łzy ) ale i duże doświadczenie, przydatne potem w innych organizacjach. Moja decyzja o rozstaniu z firmą zapadła, gdy przełożony pokazał mi że wkład pracy, energii, czasu, wiedzy, starań itp. i aktywny udział w rozwoju firmy doprowadził mnie do ściany tzn. niczego innego już tu nie zrobię więc o awansie nie ma mowy[usunięte przez administratora] .... Tak bywa poprostu i Globol nie jest tu wyjątkiem. Pracodawca patrzy inaczej niż pracownik i to prawda stara jak świat. Prezesowi należą się jednak ode mnie wielkie podziękowania, bo choć wtedy było mi strasznie przykro .. to nauka jaka płynęła z tego jak prowadził firmę i jak mnie potem potraktował bardzo mi się przydała. Z perspektywy czasu i oglądu wielu innych firm mogę Was zapewnić, że te negatywne opinie mocno Wam się złagodzą,choć na to potrzeba czasu. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma .. jak mawiają "starożytni" ;)Zgadzam się z przedmówcą w 100%, szkoła życia a doświadczenia ze współpracy z Prezesem prowadzącym firmę żelazną ręką bardzo przydatne w dalszej karierze zawodowej - rozstanie z firmą po kilku latach do najłatwiejszych nie należało, ale z perspektywy czasu wspominam rzewnie :-) A to było daaawno....koniec lat 90-tych :-)Pozdrawiam !

oeje

Płytka Expel jest taka sama jak Globola? To jakis żart-kup postaw i zobacz jak niezmienna ilosc much komarow lata koło niej... no chyba że te owady nie maja w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] hahahaha ale bzdura.

pik

mik - 2013-01-18 19:55:03 nie ważne - 2013-01-16 18:48:19 Może będzie lepiej na pewno byłoby , gdyby płytka Globol została w Globolu... A co powoli pojawia sie na rynku-płytka Globol ale w środku płytka Expel. BU BU BU NIE ŁADNIE...Nie co jakiś czas... tak jest od conajmniej 8 lata dokładniej : płytka Expel nie jest gorsza od płytki Globol, bo to takie same płytki

mik

nie ważne

MONIA

Witam - będą przyjęcia na razie w pierwszej kolejności w dziale sprzedaży są wolne wakaty, ale ile osób przyjmą nie wiadomo i mają ruszyć pełną parą chyba od lutego jak to będzie czas okaże, ma być ponoć dobrze a nawet lepiej niż za starego prezesa.

hmm

Ruscy kupili Globola więc nawet pracownicy sami nie wiedza co dalej...

Gabi

Witam, może masz świeże informacje czy przyjmują do pracy w GP ? Jakieś ruchy może z nowym rokiem ?

ktos

ktos - 2012-12-17 22:08:22 Piszesz kolego ze już więcej nic nie mogłeś zrobić wiec jak umiem czytać ze zrozumieniem to dlaczego później w zdaniu piszesz ze było Ci przykro?no z tym czytaniem ze zrozumieniem to chyba nastąpił kłopot ?... przeczytaj jeszcze raz, tym razem dokładniej..

ktos

Moi Drodzy, jestem byłym pracownikiem z najwyższego szczebla ( wtedy jeszcze takie było, oprócz Prezesa ), i moje informacje są być może mocno przeterminowane... Globol Polska to był niezły poligon ( krew,pot i łzy ) ale i duże doświadczenie, przydatne potem w innych organizacjach. Moja decyzja o rozstaniu z firmą zapadła, gdy przełożony pokazał mi że wkład pracy, energii, czasu, wiedzy, starań itp. i aktywny udział w rozwoju firmy doprowadził mnie do ściany tzn. niczego innego już tu nie zrobię więc o awansie nie ma mowy [usunięte przez administratora] .... Tak bywa poprostu i Globol nie jest tu wyjątkiem. Pracodawca patrzy inaczej niż pracownik i to prawda stara jak świat. Prezesowi należą się jednak ode mnie wielkie podziękowania, bo choć wtedy było mi strasznie przykro .. to nauka jaka płynęła z tego jak prowadził firmę i jak mnie potem potraktował bardzo mi się przydała. Z perspektywy czasu i oglądu wielu innych firm mogę Was zapewnić, że te negatywne opinie mocno Wam się złagodzą,choć na to potrzeba czasu. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma .. jak mawiają "starożytni" ;)

ktos

Jeśli uważasz że są to brednie, może Ty masz inne informacje więc podziel sie nimi. Myśle że nie masz nic ciekawego do dodania. Prawda boli?

x

ludzie chyba wam się nudzi po co piszecie te brednie

PH od wszystkiego

Moja rada jak najdalej od Globola, chora firma

antyglobol

Cieszę się że cała prawda o GP wychodzi na jaw i każdy może o tym poczytać (zwłaszcza osoby starające się o prace w GP). ( usunięte przez administratora )

Gal Anonim

Witam.Długo zastanawiałem się wyrazić swoją opinie na temat GP (Globol Polska). Mam nadzieję, że moja wypowiedź pozwoli na dokonanie trafnego wyboru.....Odradzam W firmie Globol widziałem proces wielu przemian które zamiast rozwoju przynosiły,sam nie wiem jak to nazwać.... destrukcja(to chyba ODPOWIEDNIE SŁOWO). Dział marketingu jest tak samo żenujący jak ich promocje( usunięte przez administratora )

obecny pracownik

Blok35 - 2011-09-26 11:12:53 Witam w krainie zgryźliwców ... Bo chyba nikt nie wierzy w te kupę internetowej żółci. Zwykle jest tak, że jak ludzie odchodzą w niesławie, to nie mają powodu, żeby pisać o byłej firmie dobrze. Prawda jest taka, że sami nie byli w porządku i spotkało ich niemiłe zderzenie z prawdą między oczy. Globol to normalna firma, gdzie nie toleruje się ściemy i lawirowania. Poprzeczka ustawiona jest wysoko, ale łatwiejsze zadania są dla słabszych. Moim zdaniem - fajne miejsce, szkoła życia i doświadczenie na lata. Wybór należy do Was. Ha! Nie jestem pewien czy ktokolwiek kończący współpracę z Globol odchodził w "niesławie".Szkoła życia!? Tutaj się zgadzam - jeszcze niegdy ,i nigdzie nie spotkałem się z tak rażącym brakiem profesjonalizmu po stronie kadry. I jeszcze jedno.Wnosząc swój wpis Blok35 potwierdzasz ,że sytuacja w Globol wymaga interwencji ,o ironio potwierdzasz także ,że piszą prawdę - choć Ty pewnie widzisz to inaczej. Odnoszę także wrażenie ,że pod Blok35 skrywa się najważniejsza osoba zarządu - stając w samoobronie jedynych prawd , jakimi powinna się kierować zarządzana Twoją ręką organizacja.Znam dwie osoby w siedzibie Globol ,które potrafią wypowiadać się / pisać pełnymi zdaniami ,nie popełniając błędów w ort. lub styl.Reszta niestety ujwania się z niedostatkami w każdym mailu. pozdrownienia!

Blok35

ABC

Kochani, A macie może trochę więcej informacji? Chętnie bym się dowiedziała czegoś od ludzi, którzy aktualnie tam pracują. Zgóry dziękuję, Pozdrawiam, ABC

Zostaw opinię o Globol Polska Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Globol Polska Sp. z o.o.