RAIFFEISEN INSURANCE AGENCY SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o RAIFFEISEN INSURANCE AGENCY SP. Z O.O.

a

Witam, Niezdrowa atmosfera ze względu na niskie zarobki i wykorzystywanie pracowników, niekompetentny przełożony który faworyzuje swoje ulubienice. Nie polecam.

jlah

Jaki prezes taka firma. Pani [usunięte przez moderatora] zatrudnia ludzi swojego pokroju: kiepskich managerów, niekompetentnych i niewykształconych karierowiczów. Głównym sposobem zarządzania jest wymuszenie i zastraszenie. Fałszywość, pozerstwo, udawanie pani prezes sprawia, że atmosfera pracy jest conajmniej niezdrowa.

Zostaw opinię o RAIFFEISEN INSURANCE AGENCY SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RAIFFEISEN INSURANCE AGENCY SP. Z O.O.