Powszechny Zaklad Ubezpieczeń

Wrocław

Opinie o Powszechny Zaklad Ubezpieczeń

Justyna

Słowa kojarzące się z Powszechny Zaklad Ubezpieczeń (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, ): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobry . Atmosfera i ludzie tam pracujący są dobra . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Powszechny Zaklad Ubezpieczeń: praca w dobrym towarzystwie Najbardziej nie podobało mi się w Powszechny Zaklad Ubezpieczeń: brak

Zostaw opinię o Powszechny Zaklad Ubezpieczeń - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Powszechny Zaklad Ubezpieczeń