Smętek

Katowice

Opinie o Smętek

tapas

praca od 8 do 16 to ostatnio bardzo wielka rzadkość, dlatego ja bym chętnie się tutaj zatrudnił Zastanawiające jest tylko to, że raz kogoś szukają, potrzebują sprzedawcy czy logistyka, a zaraz całkowita cisza. Może warunki są na tyle dobre, że rzadko następuje w Smętku rotacja :)

Każdy chciałby znać prawdziwą opinię o firmie, pomóż nowym użytkownikom i napisz kilka słów co sądzisz o firmie Smętek, produktach i atmosferze. Twoja opinia jest cenna!

Zostaw opinię o Smętek - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Smętek