serwkom

Opinie o serwkom

Koza

Na początek rzucają w okolicach 1700 na rękę. Po paru latach można dobić do 2,5k. Sami sobie odpowiedzcie, czy po 4 latach studiów jest to satysfakcjonująca kwota.

Paweł

Zatrudniają sieroty za marne grosze, sprzątaczka w hotelu więcej zarabia. Nie psujcie branży i nie zgadzajcie się na takie pieniądze. Krzaki jak Serwkom powinny upaść. Jest masa firm gdzie można iść ledwo po szkole i lepiej się zarobi a przy okazji nie zepsuje rynku. A... jeszcze jedno, na podwyżkę nie liczcie i nie wierzcie w żadne obiecanki ;)

jacktheripper

Firma kogucik z 2 szefami, którzy jakby mogli to płaciliby ryżem a faktury na góry złota wystawiali. Jedynie atmosfera jest nawet w miarę. Jak ktoś nie ma doświadczenia to polecam a innym radzę omijać BARDZO szerokim łukiem.

???

serwkom warszawski ktury zajmuje sie obsluga infgormatyczna.

???

mika nie o ten serwkom chodzi.

JG

wszędzie tak pisza.

trututututu

Umowa zlecenie.

Jerremmy

2K? to chyba jakieś żarty. Tyle miałem na państwówce w 2009 jako referent ds informatyki. Brawo chłopaki. Przez takich jak wy firmy płacą właśnie takie szmaciane pieniądze. Jak macie takie wymagania to zmieńcie profesje bo psujecie branże.

jacktheripper

z tego co pamiętam to więcej niż 2k ciężko jakkolwiek wywalczyć

gregory
użytkownik zarejestrowany

trzeba chyba brać pod uwagę, że ludzie raczej nie chętnie dzielą się swoimi zarobkami, myślę że szybciej już by tu ktoś podał mniej więcej jakiś przedział w jakim znajdują się zarobki niż konkretną kwotę. Tak to niestety wygląda. Ale ja uważam że nawet te widełki były by spoko dla mnie, bo chociaż w jakim kolwiek kontekście wiedziałbym ile kasy można zarobić w serwkomie

Nowy

Byłem kiedyś u nich na rekrutacji. Niestety moja wiedza na tamtą chwilę nie była wystarczająca z czego zdaje sobie sprawę. Ale firma wizerunkowo wydaje mi się bardzo sensowna, a ludzie uprzejmi.

PiotrM

Pracowałem tylko 2 miesiące jako informatyk oddelegowany do dbfo Wola. Atmosfera raczej "sztywna" szef (usunięte przez administratora) nie skraca dystansu z pracownikiem i jesteśmy na Pan-Pan. Po 2 miesiącach mnie zwolniono. Ok. nie mam żalu, każdy sam dobiera sobie pracowników. Problem zaczął się w momencie odbioru wynagrodzenia za drugi miesiąc. Umawialiśmy się parokrotnie ale zawsze jakoś w ostatniej chwili coś Panu (usunięte przez administratora)wypadało. Raz go namierzyłem w biurze ale akurat nie miał przy sobie gotówki a przelewu nie chciał puścić :) Stanęło na tym że jeden miesiąc przepracowałem za darmo. Z tego powodu odradzam tego pracodawcę.

MK

Taa tylko te ciekawe pomysły do niczego się nie przydają - ciężko zweryfikować czy te obiecanki cacanki wykonali a po kasę pierwsi wyciągają rękę.

Michał

Firma bardzo ciekawa. Z nowymi pomysłami. Bardzo elastyczne godziny pracy.

Rafał

Ja oceniam współpracę bardzo pozytywnie.

ala

Możecie napisac co jest dokładnie nie tak bo to ciekawe zwłaszcza że napisaliście w czasie kiedy pojawiły się ogłodzenia o rekrutacji

black

Witam, a konkretnie co jest nie tak?

ser

Nie polecam, omijac.

slavtysz

unikać za wszelką cenę.

Zostaw opinię o serwkom - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie serwkom