Lucky Bud

Świdnica

Opinie o Lucky Bud

tupeciarz

Witam serdecznie. Poprzednią robotę zostawiłem ze względu na beznadziejną atmosferę. Szukam czegoś w branży i już kilka osób polecało mi to miejsce. Podobno w tej kwestii jest tu zdecydowanie lepiej. Szkoda tylko że osób chętnych do pisania tu nie przybywa

jarecki

Prawda jest taka,że firma ta i jej szef to jakieś nieporozumienie.Właściciel nie ma pojęcia o pracy,montażu okien i innych pracach.Bazuje TYLKO na umiejętnościach pracowników a jeśli ktoś chce mu pokazać że na czymś zna się lepiej,zostaje wyzywany obelgami .Zwalnia ludzi jak się upominają o pieniądze.3000zł?to chyba jakiś żart.Płaci 25zł za metr z których tylko czeka żeby coś uciąć za byle bzdury.W rzeczywistości wychodzi max.17-18zł za metr docieplenia.Nie polecam - były pracownik

nico

Każdy głupi się domyśli że ostatnie opinie napisał WŁAŚCICIEL firmy.Dlaczego podaje się za pracownika ? Jak jest tak dobrze to dlaczego tak dużo ludzi sie tam przewinęło.Pewnie zaraz właściciel napisze że w Świdnicy i okolicy nie ma dobrych fachowców oczywiście podając się za zadowolonego pracownika który zarabia ponad 3tyś. A co na to URZĄD SKARBOWY?

Rudy 12

Ludzie nie dajcie się oszukiwac zgłaszajcie się do Panstwowej Inspekcji Pracy i do Sądu Pracy. Ta tz.firma nie ma racji bytu w tak małym mieście jak Świdnica. Za dużo ludzi zostało oszukane przez właścicieli tej tz. firmy !!

oszukany

Firma która przez którą przewinęło się bdużo osób i również dużo oszukała.Omijajcie ją z daleka.!!!

oszukany

[usunięte przez moderatora] omijajcie ta firme

john

Grzechy Główne -nie płacą tyle ile obiecują -jeśli już coś zapłacą to dużo po terminie i to pod presją -trudno jest wyegzekwować przerwę/bo ciągle mało/ -brak podstawowej odzieży ochronnej -oszukują na godzinach Jednym słowem polski standard , omijajcie z daleka.......

Zostaw opinię o Lucky Bud - Świdnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lucky Bud