QRA PRODUCTION

Toruń

Opinie o QRA PRODUCTION

Paulina
użytkownik zarejestrowany

@aleksandra, bardzo dobrze to słyszeć. Kto ma jeszcze jakieś doświadczenia z QRA PRODUCTION?

akifi
użytkownik zarejestrowany

Kreatywność @wernbv to nie wszystko, trzeba być na tym stanowisku przede wszystkim dobrze zorganizowany, stąd też dobrze by było jakby osoba zatrudniana posiadała już w tym jakieś większe doświadczenie.

karolka
użytkownik zarejestrowany

Czy polecacie Qra production jako firmę eventową? nie, nie planuję organizować eventu, bardziej chodzi mi o to, czy warto próbować się u nich zatrudniać? czy są dobrym pracodawcą? na codzień studiuje ale jestem też animatorem dziecięcym (widzę, że koleżanka wyżej też...), maluje buzie, skręcam balony, prowadzę imprezy tematyczne i właśnie szukam pracy gdzieś "na umowę"

aleksandra

Osobiście polecam, współpracuję od kilku lat i nie mogę narzekać. Porównując inne firmy eventowe moja opinia jest na +. Dobre stawki, często wypłacane zaraz po realizacji, premie :) i praca w miłej atmosferze. Oceniam bardzo dobrze.

kamila

słaba firma, która organizuje niekiedy kilka eventow naraz dlatego też nie ma czasu żeby były odpowiednio dopracowane i zapięte na ostatni guzik. (usunięte przez administratora)

hostessa94

Ja nie narzekam na prace dla Qry, jeśli trafiasz na fajnego koordynatora to przewy można robić co jakiś czas ale na max 20 minut a co do fajek to tylko po przebraniu się we własne ciuchy :)

hostessa

Ciekawi mnie tylko jedno, na umowie jest wyraźnie napisane, że pieniądze zostaną przelane na konto po upływie 21 dni. więc kiedy mogę się spodziewać ich dokładnie, okres już minął

Asia

Osobiście jestem bardzo zadowolona z pracy dla QRY. Wiele razy uczestniczyłam w akcjach. Kasę dostawałam często przed upływem terminu z umowy. Stawki bardzo atrakcyjne, fajni ludzie i miła atmosfera.

HOSTESINKA ;)

ALE GŁUPOTY PISZECIE... STAWKI JEDNE LEPSZYCH JAKIE W OGÓLE SĄ PROPONOWANE HOSTESSOM, PROMOTOROM ITD. W POLSCE OBSŁUGA BARDZO FAJNYCH PROMOCJI TYPU WYDAWANIE GADŻETÓW A NIE WCISKANIE JOGURCIKÓW CZY ULOTEK... PRANIE STROJÓW LEŻY PO STRONIE HOSTESS... CHYBA TO JEST NORMALNE AKCJA TRWA NP. 2 TYG HOSTESSA DOSTAJE NA CZAS PROMOCJI PRZYKŁADOWO SUKIENKĘ, BLUZKĘ, 2 PARY RAJSTOP... TAKŻE PIERZE SOBIE TE UBRANIA KIEDY UWAŻA TO ZA STOSOWNE, KTO MA JEJ TO NIBY PRAĆ STROJE NA KAŻDĄ AKCJE SĄ INNE TAKŻE NIE WIEM SKĄD STWIERDZENIE, ŻE KTOŚ PO KIMŚ STROJE NOSI. KAŻDA PROMOCJA, LOTERIA ITD. JEST INNA, SĄ INNE WYMOGI MARKETÓW NA STRÓJ.. PRACOWAŁAM JAKO HOSTESSA I NIGDY NIE MIAŁAM UŻYWANYCH STROJÓW WYPŁATĘ DOSTAŁAM NA CZAS KILKA RAZY NAWET WCZEŚNIEJ... BARDZO LUBIĘ ZLECENIA Z TEJ FIRMY BO AKCJE SĄ MIŁE I SUPER KASA. WŁAŚCICIELKA TEŻ BARDZO MIŁA JAK WIĘKSZOŚĆ PRACOWNIKÓW Z TEJ FIRMY, NO MOŻE POMIJAJĄC JEDNĄ OSOBĘ;P

lilka

tak jak wyżej, nie płaca w terminie i ciagle zbywaja powtarzajac ciagle te same wymowki. brak szacunku do pracownikow

sarenka

Firma dobrze płaci, ale nie w terminie. Zawsze miminum 21 dni roboczych opóźnienia, trzeba dzwonić, pytać, upoimnać się o pieniądze. Do tego na akcjach ZAWSZE brakuje strojów dla hostess. Dziewczyny noszą je po sobie i do tego w ciągu całej akcji (a zawsze są powyżej tygodnia) nie są prane!

Zostaw opinię o QRA PRODUCTION - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie QRA PRODUCTION