Alma

Gdynia

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Alma
0 0 6 1

Opinie o Alma

były pracownik

W Almie za 1200 zł dostępujesz zaszczytu ciągania palet powyżej 900 kg nieważne jaka jest temperatura i pora roku, jak przyjedzie 30 palet towaru to obowiązkiem pracownika jest przetransportowanie tego na magazyn, umieszczenie tego na regałach (pomimo braku uprawnień, obuwia ochronnego i kasków) jak przyjedzie za dużo i towar zajmuje powierzchnię całego magazynu to musisz wchodzić na regały bo nie ma innego sposobu, żeby dostać się do towaru. (magazynierzy- koledzy pana dyrektora z jego byłej pracy twierdzą, że oni nie są tu po to, żeby zajmować się magazynem. Do ich jedynych właściwie obowiązków należy donoszenie na innych). Jak trzeba wysłać zdjęcie do dyrektora regionalnego to wywozi towar z magazynu i na zdjęciach wszystko jest jak należy.

Zostaw opinię o Alma - Gdynia

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alma