Opinie o SprintAir w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie SprintAir. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w SprintAir o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SprintAir w Warszawa

martjuu

chciałam zapytac się o warunki pracy dla stewardess? o pobyty, jeżeli takowe są oraz wynagrodzenie. pozdrawiam

Mega oszczędności widoczne na każdym kroku. Brak podstawowych produktów - herbaty, kawy, cukru, czegokolwiek. Wynagrodzenie uzgodnione na rozmowie, przy podpisywaniu umowy okazuje się ze jest dzielone na podstawę i premie uznaniową o czym w ogóle wczesniej nie było mowy. Relacje między pracownikami nie są zdrowe. Tylko dla zdesperowanych. Nie polecam.

@99

To prawda w 100%. Dobrze ze papier w WC jeszcze jest, choc z uwagi na to ze kazda decyzje podejmuje kierownictwo a to prywatna firma - to nie wiadomo jak dlugo. Moze sie okazac ze przyjdzie zarzadzenie ze od nastepnego miesiaca "tylko z wlasnym papierem" ;)

Pod względem warunków umowy firma przoduje na rynku, dobre stawki, bogaty pakiet medyczny, wysokie diety zagraniczne wypłacane w terminie, z urlopami też nie ma problemu, znacznym minusem jest sporo ludzi, który myślą, że lotnictwo i pks to jest to samo, ale są też osoby znające się na rzeczy, od których można zdobyć doświadczenie.

Obcy

Co tu dużo pisać, trepostwo i kolesiostwo.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie SprintAir? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kucharz do nowoczesnego hotelu w Centrum - praca stała
Leonardo Hotels Warsaw Sp. z o.o.

Słyszałem dużo dobrego o firmie. Podpowiedzcie czy prowadzą aktualnie rekrutację?

@Zainteresowany

Tak,pilotów (wolnych)cały czas szukają,bo dużo jest zatrudnionych samotnych lasek,które mężów szukają i szeregowi ich nie interesują,więc jak spełniasz oczekiwania to dobrze trafiłeś:-P

Toby

To coś dla mnie. (usunięte przez administratora) nadchodzę!

Harry Motyka
@Toby

Spełniam kryteria...hmm:-P

Upsik

Za to najbezpieczniej to stanowisko "po rodzinie", zero odpowiedzialności ale też wiedzy.

Pigs in space

Niezły latający cyrk ta firma. Dobrze że teraz to tylko cargo. W głowach tylko mają kto z kim i za ile. Bye

Izunia

Sytuacja się poprawiała bardzo ludzie mają tyle czasu w pracy,że sobie grupowe obiadki jedzą,tosty robią,kawkę co godzinkę żeby mieć okazję poplotkować-dział szkoleń.jakości i handling jakoś nie padają na ryj z przepracowania.tak zacieśniają więzy,że i romansiki są-jak się chce to wszystko można.

Upsik
@Izunia

Jak ktoś się bardziej innymi niż robotą zajmuje to nic dziwnego że ma zaległości

@Upsik

Dobrego prezesa macie,że toleruje ten (usunięte przez administratora) ale pytanie jak długo:-) A w plotkach jest zawsze ziarno prawdy,a pani Iza z handlingu wie najlepiej:-P

Po okresie próbnym (biuro) dostaje się "propozycję nie do odrzucenia" - założenie działalności gospodarczej i samozatrudnienie.

pracownik_biura

W biurze - absolutny brak samodzielności. KAŻDY mail musi być wysłany do wiadomości pani prezes i przełożonego. Pani prezes podejmuje decyzje w najgłupszych, najprostszych sprawach, np. zakupu mydła do toalet. Wydłuża się przez to załatwienie najprostszych spraw. Pracownicy mają po kilkanaście, czasem kilkadziesiąt nadgodzin. Nie przeszkadza to pani prezes zrobić afery, że ktoś wyszedł z pracy o 15.55. Kierownicy działów kompletnie ubezwłasnowolnieni. Brak organizacji pracy - kiedy pracownik myśli, że zrobił wszystko na dziś, kierownik rzuca mu na biurko stertę papierów do zrobienia. I siedzi w robocie do godz. 19, 20.

Tolek

Chciałem się dowiedzieć jak z pracą przy naprawach floty Sprint air. Ile zarabiają mechanicy i czy jest ok?

hnbvg

Czas pracy nie jest przestrzegany w SprintAir.Warunki pracy jak i finansowe kiepskie, dlatego tez firma podsuwa lojalki do podpisu, zeby zatrzymac pracownika.To jedyny sposob.Atmosfera nerwowa, sciaganie ludzi z urlopow to norma. Firma oczekuje ze czlowiek bedzie caly czas pod telefonem. Samoloty czesto niesprawne z usterkami, mimo to dopuszczane do lotow.

p

Wszystko to prawda, a także to co napisał powyżej @hnbvg. Mnie również spotkała wątpliwa przyjemność pracowania w tej śmiesznej firmie. Kadra zarządzająca dorabia się na pracownikach, zatrudniając ich "po minimach" i wykorzystując do granic, sami opływają w luksusy a szeregowy pracownik ma tyrać. Oczywiście ci, którzy się układają, mają ciepłe posadki z przyjemną pensją i są nie do ruszenia choćby nie wiem jak nabroili. O zarządzie też można by dużo napisać. Nie polecam, odradzam.

emdżej

jeżeli w innych firmach w porównaniu do SprintAir są o wiele wyższe warunki to co ciągnie ludzi do pracy w tej właśnie firmie ? Firma dobra solidna no i w miarę aktywna na rynku. Negatywne komentarze pojawiły się jakiś czas temu. Pojawiły się jakieś zmiany na lepsze ? Powiedzcie mi jak to teraz wygląda ?

abc
@emdżej

Negatywne komentarze będą zawsze - nie tylko w przypadku tej firmy i jak ktoś będzie zarabiał 5 i 10 tysięcy to znajdzie powód do narzekania, bo przełożony, bo czas pracy, bo to, bo tamto. Rewelacji pewnie nie ma ale czy gdzieś w firmach handlingowych jest?

Pracownik_były

Ogólnie, jeśli ktoś lubi harować- bo pracą tego nie nazwę- o baaardzo wczesnych i baaardzo późnych godzinach na dworze w mrozach i upałach to polecam. W sumie są ludzie mocni i mocniejsi, ważne żeby prezes miał czym zalać Mercedesa S350. Poz tym to z perspektywy czasu widzę że go trochę zmarnowałem, choć niejednemu ta robota życie uratowała. Schones Tag, oder schones morgens. PS Nie każdy musi pracować na lotnisku.

Pracownicy dostaja 1600 zl netto, a brygadzista 1800 zl netto. Kazdy nowy pracownik dostaje na poczatku umowe lojalnościowa na 4000 do zaplaty wrazie zwolnienia... Lojalnosciowka mija po 2 latach.

pracownik_płyty

Przez prawie 4 lata jak tam pracuje dostałem 100 zł netto podwyżki, a ostatnio wszyscy z płyty dostali po 160 zł netto w dół - brygadziści więcej. Poza tym ciężka prac fizyczna w dodatku o bardzo wczesnych i bardzo późnych godzinach - 2 razy dziennie do pracy trzeba przychodzić. Umowa lojalnościowa na 2 lata na 4 tyś zł, ogólnie nie polecam, chyba że ktoś lubi być niewolnikiem.

h

tak jakby w innych prywatnych firmach dorabiało się siebie XD nie ma obowiązku pracy w tym kraju, kropka.

pracownica

Tal wlasnie pracujcie ciezko, zeby sie ](usunięte przez moderatora)dorabial na was

Dobry zły i brzydki

popracuj trochę dłużej tak jak kierownik powiada tzw. LORD VADER ;)

LORD WADER

1500 do ręki za taki czas pracy, popracuj sobie w innej firmie za tą kasę to zobaczysz jak szanuje się pracownika.Urazu kręgosłupa dostałeś od podpierania się o taśmociąg ,a nie od przesuwania paczek po rolkach w samolocie.Popracuj lepiej trochę dłużej a potem wypisuj jakieś bzdury.

Zostaw merytoryczną opinię o SprintAir - Warszawa

• Jak się pracuje w SprintAir?

Zobacz opinie na temat firmy SprintAir tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SprintAir?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SprintAir