SprintAir

Opinie o SprintAir

Po okresie próbnym (biuro) dostaje się "propozycję nie do odrzucenia" - założenie działalności gospodarczej i samozatrudnienie.

pracownik_biura

W biurze - absolutny brak samodzielności. KAŻDY mail musi być wysłany do wiadomości pani prezes i przełożonego. Pani prezes podejmuje decyzje w najgłupszych, najprostszych sprawach, np. zakupu mydła do toalet. Wydłuża się przez to załatwienie najprostszych spraw. Pracownicy mają po kilkanaście, czasem kilkadziesiąt nadgodzin. Nie przeszkadza to pani prezes zrobić afery, że ktoś wyszedł z pracy o 15.55. Kierownicy działów kompletnie ubezwłasnowolnieni. Brak organizacji pracy - kiedy pracownik myśli, że zrobił wszystko na dziś, kierownik rzuca mu na biurko stertę papierów do zrobienia. I siedzi w robocie do godz. 19, 20.

Tolek

Chciałem się dowiedzieć jak z pracą przy naprawach floty Sprint air. Ile zarabiają mechanicy i czy jest ok?

hnbvg

Czas pracy nie jest przestrzegany w SprintAir.Warunki pracy jak i finansowe kiepskie, dlatego tez firma podsuwa lojalki do podpisu, zeby zatrzymac pracownika.To jedyny sposob.Atmosfera nerwowa, sciaganie ludzi z urlopow to norma. Firma oczekuje ze czlowiek bedzie caly czas pod telefonem. Samoloty czesto niesprawne z usterkami, mimo to dopuszczane do lotow.

była pracownica

Ta ja może wypowiem się jako pracownica biura. Byłam pracowałam i nie polecam. Pani Prezes to kobieta która lubi zwalniać ludzi i się na nich wyżywać. Ostatnio w firmie coraz gorzej.Dużo osób po znajomości i te osoby mogą liczyć na godziwą pensje a reszta niestety to tania siła robocza.

p
@była pracownica 23.06.2015 18:56

Wszystko to prawda, a także to co napisał powyżej @hnbvg. Mnie również spotkała wątpliwa przyjemność pracowania w tej śmiesznej firmie. Kadra zarządzająca dorabia się na pracownikach, zatrudniając ich "po minimach" i wykorzystując do granic, sami opływają w luksusy a szeregowy pracownik ma tyrać. Oczywiście ci, którzy się układają, mają ciepłe posadki z przyjemną pensją i są nie do ruszenia choćby nie wiem jak nabroili. O zarządzie też można by dużo napisać. Nie polecam, odradzam.

emdżej

jeżeli w innych firmach w porównaniu do SprintAir są o wiele wyższe warunki to co ciągnie ludzi do pracy w tej właśnie firmie ? Firma dobra solidna no i w miarę aktywna na rynku. Negatywne komentarze pojawiły się jakiś czas temu. Pojawiły się jakieś zmiany na lepsze ? Powiedzcie mi jak to teraz wygląda ?

abc
@emdżej 22.02.2015 06:30

Negatywne komentarze będą zawsze - nie tylko w przypadku tej firmy i jak ktoś będzie zarabiał 5 i 10 tysięcy to znajdzie powód do narzekania, bo przełożony, bo czas pracy, bo to, bo tamto. Rewelacji pewnie nie ma ale czy gdzieś w firmach handlingowych jest?

Pracownik_były

Ogólnie, jeśli ktoś lubi harować- bo pracą tego nie nazwę- o baaardzo wczesnych i baaardzo późnych godzinach na dworze w mrozach i upałach to polecam. W sumie są ludzie mocni i mocniejsi, ważne żeby prezes miał czym zalać Mercedesa S350. Poz tym to z perspektywy czasu widzę że go trochę zmarnowałem, choć niejednemu ta robota życie uratowała. Schones Tag, oder schones morgens. PS Nie każdy musi pracować na lotnisku.

Pracownicy dostaja 1600 zl netto, a brygadzista 1800 zl netto. Kazdy nowy pracownik dostaje na poczatku umowe lojalnościowa na 4000 do zaplaty wrazie zwolnienia... Lojalnosciowka mija po 2 latach.

pracownik_płyty

Przez prawie 4 lata jak tam pracuje dostałem 100 zł netto podwyżki, a ostatnio wszyscy z płyty dostali po 160 zł netto w dół - brygadziści więcej. Poza tym ciężka prac fizyczna w dodatku o bardzo wczesnych i bardzo późnych godzinach - 2 razy dziennie do pracy trzeba przychodzić. Umowa lojalnościowa na 2 lata na 4 tyś zł, ogólnie nie polecam, chyba że ktoś lubi być niewolnikiem.

h

tak jakby w innych prywatnych firmach dorabiało się siebie XD nie ma obowiązku pracy w tym kraju, kropka.

pracownica

Tal wlasnie pracujcie ciezko, zeby sie ](usunięte przez moderatora)dorabial na was

Dobry zły i brzydki

popracuj trochę dłużej tak jak kierownik powiada tzw. LORD VADER ;)

LORD WADER

1500 do ręki za taki czas pracy, popracuj sobie w innej firmie za tą kasę to zobaczysz jak szanuje się pracownika.Urazu kręgosłupa dostałeś od podpierania się o taśmociąg ,a nie od przesuwania paczek po rolkach w samolocie.Popracuj lepiej trochę dłużej a potem wypisuj jakieś bzdury.

good_red

1500 na ręke, umowa na 3/4 etatu, urazy kregosłupa to norma bo trzeba sie nadżwigać...

Zostaw opinię o SprintAir - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SprintAir