Teleatlas Polska Sp.z o.o.

Łódź

Opinie o Teleatlas Polska Sp.z o.o.

rysiok

Dziwne jest jednak to, że nie posiadają swojej strony internetowej @Witek, ale jakieś tam oferty czasem się pojawiają tylko cicho ostatnio o nich, robią też szkolenia pracownikom

Pawel Wlodarski

Atmosfera jest bardzo dobra, ponadto używamy najnowszych technologii z poletka Open Source co powoduje brak frustracji związanej z rozwiązywaniem już rozwiązanych problemów. Dodatkowo doceniana jest własna inicjatywa.

ziutek

Słabe warunki płacowe - na poziomie Lodzkim, zatem znacznie nizsze niz w warszawie czy wroclawiu. I do tego bardzo nieciekawy[usunięte przez moderatora]ktory probuje wmowic, ze jego oferta jest dobra, a Ty - maly robaczku - na niczym sie nie znasz i nie masz pojecia. Zdecydowanie odradzam.

Atmosfera i ludzie tam pracujący są bardzo dobre.. .

Zostaw opinię o Teleatlas Polska Sp.z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Teleatlas Polska Sp.z o.o.