futura s.c.

Gorzów Wielkopolski

Opinie o futura s.c.

wild
użytkownik zarejestrowany

zawsze warto zanieść cv, zarobki oczywiście zależą również od tego jakie konkretnie stanowisko w firmie zajmujesz, natomiast nie przejmuj się rekrutacją, bo panie z HR są naprawdę bardzo wykfalifikowane i miłe :)

firma z budnexu

jestem z firmy podwykonawczej z budnexsu poprawialewm po nich scianki działowe z promonty to jakies nieporozumienie zeby tak [usunięte przez moderatora] z tego co mi jego ludzie mowili to bym go nie polecil urywa stawki pierw mowi o chorendalnych stawkach a po tym co pourywa to wychodzi 9 zl nie placi na czas i jak cos to nie odbiera tel.wiec nie wiem chcecie to sprawdzie ale ja nie polecam tych 2 partaczy

ja nie wiem ze takie firmy maja wziecie [usunięte przez moderatora] telefonow nie odbieraja.NIE POLECAM!!!! nie bede sie powtarzal!!!!

firma spoko właściciele też choć dużo wymagają,do życia w razie potrzeby to pomogą.trochę mogliby podnieść stawki.

Zostaw opinię o futura s.c. - Gorzów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie futura s.c.