Opinie o PWC "ODRA" S.A. w Brzeg

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy PWC "ODRA" S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w PWC "ODRA" S.A. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PWC "ODRA" S.A. w Brzeg

Natalia

Odradzam pracę za takie ochłapy .Smiech ile proponują .Szukają ludzi ale nie stety nik się nie zgłasza .Popytaj starych pracowników jezeli jeszcze nie uciekli do Skarbimierza .

dupa

Ha ha ha. Mineły już czasy zastraszania. Pomowienie. Ha ha

sie

Jak się zmieni kierownictwo to będzie się działo, a już nie dług ptaszki ćwierkają

była pracownica

Wyroby są pyszne np. trufle, galaretka , chałwa mleczna , kamyki brzeskie pycha. Szkoda że w biedronce bywają tak rzadko. Cena jest super więc częściej powinni dawać na sklepy bo znikają jak świeże bułeczki.

Nieznany

Czy znajdzie się praca na 1 zmianę? Dziewczyna-22lata

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

OO

Przeczytajcie co piszą na forum ZPC Otmuchów jak się kotłuje w Otmuchowie,macie szczęście że to was nie dotyczy na razie

@OO

U nas już się dość namieszało, niech się miesza gdzie indziej

BYŁY PRACOWNIK

JA ROZUMIEM ŻE KAŻDY Z NAS RÓŻNIE POSTRZEGA POJĘCIE WYNAGRODZENIA I DLA JEDNEGO Z NAS 1 ZŁOTY TO BĘDZIE AŻ JEDEN ZŁOTY A DLA DRUGIEGO TYLKO, DLATEGO TEŻ NIE NEGUJĘ TWOJEGO PODEJŚCIA (usunięte przez administratora) ZA TAKĄ PŁACĘ CIĘŻKO ZNALEŹĆ KOGOŚ DO KOPANIA DOŁKÓW A CO DOPIERO HANDLOWCA, DOBREGO HANDLOWCA........ (usunięte przez administratora)

wesołek
@BYŁY PRACOWNIK

Nie przesadzaj niektóre wyroby Odry są smaczne i trochę żal byłoby się z nimi żegnać choć w sklepach ich ceny nie są najniższe.

DD

Na okrągło są ale do Otmuchowa tam się nie wyrabiają z zamówieniami przyjedz i się zatrudnij

Proszę o ujawnienie opinii jak i zarobków na stanowisku P.H jak wygląda praca .Z góry dziękuję ..

pesymista

Chyba jednak nie będzie dobrze.Działy likwidowane jeden po drugim. Produkcja ledwo idzie. Z końcem listopada zwolnili wszystkich tymczasowych i od tamtego czasu żadnych przyjęć nie było. Przejęcie było zdecydowanie "wrogie" i celem było wykończenie konkurencji...

?

wykorzystywaniem pracowników małopłaceniem i oczywiście zwalnianiem

@

przyjmuja do laboratorium. Jest tam coraz więcej ludzi i maja dobudowywac pomieszczenia, bo się nie mieszcza juz i nie maja gdzie siedziec. Takbo tam się tylko siedzi.

obecny pracownik 2

Po przejęciu firmy to już jest (usunięte przez administratora) , plany nie do wyrobienia, o premii można zapomnieć, atmosfera stresująca, brak szacunku dla pracowników, liczą się jedynie ci na wyższych stanowiskach, mogliby od nich zacząć tą słynną restrukturyzację.

kociol

Teraz będą odstępstwa.Umowy będą na czas określony,zarobki marne.Dlaczego?A dlatego że macie nowego właściciela czyli ZPC Otmuchów.Zapytajcie tamtych ludzi jak zarabiają i czy mają często wolne weekendy.I pewnie bea zwolnienia wieksze niż myślicie.

cierpliwy

No i musisz liczyć się z tym, że w PWC na umowie na czas określony możesz spędzić kilka lat. Taka tradycja. Ale oczywiście są też od tego wyjątki.

as

Jeżeli nie posiadasz żadnych ambicji zawodowych, ani też nie zależy Ci na własnej godności, to jest praca w PWC ODRA SA może być dla Ciebie wymarzoną.

Zostaw merytoryczną opinię o PWC "ODRA" S.A. - Brzeg

• Jak się pracuje w PWC "ODRA" S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy PWC "ODRA" S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PWC "ODRA" S.A.?

Kandydaci do pracy w PWC "ODRA" S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PWC "ODRA" S.A.