Marko PPUH Marek Bernacki

Gajków

Opinie o Marko PPUH Marek Bernacki

Wen
użytkownik zarejestrowany

Mi się wydaje, że za bardzo nie ma co narzekać na pracę i negatywne opinie wzięły się totalnie znikąd, mam nadzieję, że to się wszystko jakoś sensownie rozejdzie po kościach, bo to aż przykre że ktoś pisze

!

a ja sie pytam gdzie moja kasa

zadowolony

Ja nie narzekam.Wiadomo że lekko nie jest.Moim zdaniem firma jedna z normalnych.Napewno mile widziani fachowcy.I jedna rada,nie pytaj najpierw o pieniądze,tylko pokaż co potrafisz.

ciekawy

ile mozna zarobic w tej firmie na reke, moze mnie zatrudna, szlyszalem ze mozna dobrze zarobic

zadowolony

Mów Pan co chcesz ale nie ma co narzekać na naszego szefa to naprawdę równy chłop!

zadowolony

niestety ubranie co pewien czas trzeba dać do prania, zależy od wykonywanej roboty.Kolorowo? to tylko w lecie kiedy upał!!! przecież nie da się chodzić codziennie w tym samym!

?

jakie mundurki?wszyscy na kolorowo

Firma uczciwa, zus opłacony, szkolenia bhp.,mundurki firmowe.Mimo kryzysu firma dalej się rozwija przez dobre zarządzanie Pana Marka.Jako podwykonawca polecam pracę w tej firmie.

Zostaw opinię o Marko PPUH Marek Bernacki - Gajków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marko PPUH Marek Bernacki