Opinie o ABGROUP w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy ABGROUP. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ABGROUP o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABGROUP w Łódź

nie rozumiesz?

nie ma, jest wyzysk, najniższa pensja, wpisujesz do karty pracy po 8, jesteś na każde zawołanie, co chcesz jeszcze wiedzieć? znajdź normalna pracę człowieku!

ona

1600 brutto masakra nie polecam,,, nadgodzin brak....

Robol

Jako pracownik biurowy pracujesz 8 godzin, jako pracownik produkcji mogą wezwać cię w każdej chwili. Teoretycznie na produkcji możesz, bo nie wyjdziesz dopóki robota nie będzie zrobiona albo musisz przyjść na drugi dzień wcześniej. Jednak wpisujesz do listy pracy 8 godzin.

Podstawa była najniższa krajowa czyli 1100 zł.

Przedstawiciel Handlowy

Spotkanie z właścicielem. czas trwania ok 15 min. Przebieg typowy Odpowiedziałam: tak podjęłam pracę na umowę próbną, która trwała ok miesiąca. Jednakże przy nie spełnieniu obietnic dotyczących pracy stałej(druga umowa) zrezygnowałam ze współpracy z tymi ludźmi.

Pytania standardowe: poprzedni pracodawca, umiejętności, wymagania na stanowisku. Na pierwszym spotkaniu ustalono warunki pierwszej umowy próbnej(umowa zlecenie) a także warunki zatrudnienia przy drugiej umowie na stałe(Nie zostały utrzymane)Miało być pełen etat i konkretne wynagrodzenie. W dniu podpisania stałej umowy okazało się że to tylko pół etatu z najniższą pensją.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
ona

Bylam na rozmowie na poprzedniej rekrutacji nie polecam smiszne pieniądze jak na przedstawiciela zreszta ciagle robia rekrutacje wiec chyba cos jest nie tak z nimi....

Bajabongo

Nie wiem ile przedstawiciel zarabiał, wiem, że na wiecznej umowie zlecenie.

gitek

Z tego co wiem dla przedstawiciela teraz proponują normalną umowę podstawa plus prowizja. Moja znajoma była tam na rozmowie zobaczymy co z tego będzie.

on

(usunięte przez administratora) Firma rodzinna zero perspektyw rozwoju jak i umowy, decyzja należy do Was,rok tam pracowałem dlatego odradzam...

nnn

masakra odradzam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bocian

Racja........................!!!!!!

fogik345

Ab-Group jest dobrą firmą tylko niektórzy idioci przychodzą sobie i nic nierobą tylko gadają i później chcą podwyżki.Później jak firma wylewa takiego pracownika (bo po co firma ma mieć pracownika który krzyczy na dyrektora firmy, chodzi jak księżniczka itp). Ja pracuje w tej firmie od 5-6 lat i nie miałam żadnych problemów. Polecam wam tą firmę, ale niech przychodzą do tej firmy porządni ludzie, a nie jak by im wszystko się należało. PS. ty pojebany, p (usunięte przez administratora) ony faceciku który napisał o dyrektorze że chodzi w adidasach i w dżinsach posłuchaj no dyrektor tak chodzi ponieważ od 6:00-1:00 w nocy pracuje a nie jak wy zasrane księżniczki i chociaż ten pan coś robi w tej firmie.

anonim - 2011-01-11 10:26:36 Ta firma to najgorsze co was może spotkać.Więcej nie napisze. Aż mnie ciary przechodzą jak pomyśle o tej rodzince!!!!!!!!!!!!!!!!! Dobrze że są takie fora jak to.Odradzam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie pracujcie tam

Mimi

A robiła Pani zadania na komputerze? Czy tylko ankietę kazali wypełnić? Ja już nie miałam czasu na zabawę więc odpuściłam po usłyszeniu kwoty. Nie dość że pensja marna to może jeszcze wymagania mają wysokie? AI, PS, IN, FL, Corel i bóg wie co jeszcze , do tego 100% kreatywność.. i bogate portfolio :D Z taką wiedzą i umiejętnościami to tylko do porządnej agencji reklamowej za minimum 2-3tysie na rękę a nie za NIECAŁE (usunięte przez administratora)netto... Ludziom się w głowach poprzewracało. Życzę im aby nie znaleźli takiego łosia co za tą stawkę będzie projektował. Swoją drogą nie mają bogatego portfolio, a ich strona www świadczy o ich poziomie :/ Jest fatalna, delikatnie mówiąc.

pani

Potwierdzam też bylam na rozmowie dokladnie to chyba ok (usunięte przez administratora) netto wychodzi :) Ciekawe jaki grafik przyjdzie za ta kwote pracowac :) hehehe Pozdrawiam

Aneta

Czy wszyscy piszą o firmie z (usunięte przez administratora)? Ja mam rozmowę w piątek i jestem ciekawa co zaproponują.

ktos

Nie polecam!!! (usunięte przez administratora) Bo po co płacic za np. urlop ktory Ci przysługuje. Firma nigdy nie bedzie miała dobrych pracowników ciagle ktoś odchodzi przychodzi. Brak jakich kolwiek możliwości rozwoju. Moze kiedys cos sie zmieni ale wątpie.

Ktos cos wie na temat firmy Ab group? Prosze o wypowiedz:)

kris

Powiedz wiecej na temat tej firmy bo widzialem ze niedawno mieli ogloszenie o prace. Pracowales tam , jak z kaska bylo?

Zostaw merytoryczną opinię o ABGROUP - Łódź

• Jak się pracuje w ABGROUP?

Zobacz opinie na temat firmy ABGROUP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ABGROUP?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ABGROUP?

Kandydaci do pracy w ABGROUP napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ABGROUP