Opinie o VDU Uitzendbureau B.V. w Waardenburg

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy VDU Uitzendbureau B.V.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie VDU Uitzendbureau B.V. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VDU Uitzendbureau B.V. w Waardenburg

Jak się pracuje z ludźmi z VDU Uitzendbureau B.V.?

Dawid Lizak

Zależy Bo nie z każdym można się dogadać ale zazwyczaj jak się pracuje to pracuje a nie szuka znajomości

@Dawid Lizak

To wiadomo, ważne żeby nie było wielkich spin :D A z szefostwem relacje są dobre? Można się dogadać na spokojnie?

Wolna Polska
@Dawid Lizak

Agata

Nie polecam tej agencji, ściągają kase za wszystko, to najgorsza agencja w Holandii. Dostawałam wypłatę po 250e wiec naprawdę nie warto.Warunki mieszkaniowe tragiczne po 10 osób na domu z jedną toaletą pozatym smród i brud pokoje niezamykame wiec każdy moze nas (usunięte przez administratora) a jeśli zgłaszasz jakiś problem biuro ma cię gdzieś, omijać szerokm łukiem nie polecam nikomu!!!

nataliee_re

Witam, zdecydowanie nie polecam tej agencji. Moja mama miała nieprzyjemność z nią współpracować i tj. w poniższych komentarzach mieli ją ciągle gdzieś, pobierali pieniądze za dojazdy do pracy, pobierali za wszystko co możliwe i ile chcieli bez wyjaśnienia, płacili ile chcieli i jak chcieli. Pomimo proszenia się o jakieś wyjaśnienie to było ciągle zbywanie. W kwestii mieszkania to także mieszkanie z brudasami, złodziejami etc. , bądź wprowadzanie się do zasyfionych domków. Nikomu bym nie życzyła, po tym co słyszałam jak obchodzą się z ludźmi, to ma się ochotę pojechać tam i napluć komuś kto za to wszystko odpowiada w twarz. Jeżeli ktoś będzie ktoś zastanawiał się nad tą Agencją i rozmawiał z nimi o tych opiniach - błagam nie słuchajcie, że ktoś po złości to pisze. Przekonacie się sami, a naprawdę jest wiele innych agencji, które mają znacznie lepsze opinie i myślę, że warto tym się pokierować :-)

worker2021

Nie polecam tej firmy. Nie poleciłabym jej nawet swojemu największemu wrogowi. Robią z ludźmi co chcą, właściwie traktują pracowników jak (usunięte przez administratora) Zabierają pieniądze w każdy możliwy sposób czego i tak nie dopilnujesz ponieważ rozliczenie jest w języku niderlandzkim a nikt z biura nie ma czasu ci tego wyjaśnić. Biuro samo w sobie wyglada bardzo schludnie i elegancko jednak to tylko wygląd. Bardzo trudny kontakt z kimkolwiek kompetentnym ponieważ na każde pytanie dostajemy odpowiedź ,,Ja się tym nie zajmuję”. Odsyłają z biura do biura i w zasadzie nie interesują się twoim problemem. Nie mówię tutaj o błahostkach. Człowiek w sobotę w nocy dowiaduje się o tym, że nie powinien tu mieszkać i w tym samym czasie przyjeżdzają nowi lokatorzy. W takim razie… gdzie mają spać? Z pracownikiem rozmawiają w języku kolokwialnym, potocznym i można śmiało powiedzieć odnoszą się ,,bez szacunku” mimo oficjalnego traktowania ze strony pracownika. Jeśli chcesz zarobić, spędzić spokojnie czas w pracy w Holandii. Wybierz inną firmę. Zaoszczędzisz czas, pieniądze a przede wszystkim swoją godność.

Brałeś udział w rekrutacji do VDU Uitzendbureau B.V.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

Jaka jest kultura pracy w VDU Uitzendbureau B.V.?

Wporzadku

Adam T.

Jak płacą to płacą ale paliwo do swojego auta to można zatankować podać na inny numer auta jak płacisz kartą są sposoby tylko trzeba wiedzieć jak to robić.

Xxxxxx

Pracowałem tam i nie polecam tej agencji jak jesteś kierowca to w umowie jest ze kierowcy nie płacą za transport a tak odliczają 2.95 euro ostatnio też kilka dni temu dziewczyna na sądach źle się poczuła i wylądowała w szpitalu a agencja ma to w (usunięte przez administratora)i ja zwolnili nie szanują pracowników zawsze znajdą jakiś pretekst żeby cię zwolnić, Wolą zatrudnić Mołdawcow

XD

Tragedia. Naprawdę uciekajcie, warunki zapewniają straszne. Wszystko drogo, odliczają (usunięte przez administratora) wie za co pieniądze, nie odbierają telefonów jak masz pretensje. Na początku jeśli jeszcze nie wyjedziesz bardzo mili, ale później mają w (usunięte przez administratora) Nigdy więcej. Jedna wielka (usunięte przez administratora)

Iwona
@XD

Słuchaj no ale skoro nie wiesz za co odliczają ci kasę to może nie wiem wystarczy zapytać... ? xd Sprobuj a potem napisz jak poszło

NATALIA

Witam , wyjeżdżam w niedzielę teraz do tej firmy i proszę mi powiedzieć czy warto .? Proszę mi powiedzieć jak to wygląda z pieniędzmi i traktowaniem pracowników . Z góry dziękuję za informację

Domi
@NATALIA

Ja mam też jechać jutro

@NATALIA

Natalio czy warto pojechać przez tą agencje???

Nie

lizi zmc

pracowalem i nadal sobie robie

@lizi zmc

No dobra, ale może jednak powiesz coś więcej? Twój wpis niewiele nam mówi, ale skoro pracujesz w VDU to na pewno możesz napisać coś o atmosferze w firmie oraz o samych zarobkach. Liczę na Twoją odpowiedź.

lucky
@Kamil

Jest spoko atmosfera

@lucky

A jak z zarobkami? Jesteś zadowolony ze swojej pensji w VDU? Może podasz jakieś widełki płacowe jakich można oczekiwać w tej firmie? Czekam na odpowiedź. :)

Ycx
@Kamil

240 Jurków za 40h i 315 za 53h z sobota :v podobnie co w polszy

PATRYCJAN BRĄGOSZEWSKI

AGENCJA PRACY GODNA POLECENIA. JAK CHCESZ PRACOWAĆ SA I GODZINY I JEST W CZYM WYBIERAĆ Z OFERT PRACY, WYPŁATY CO TYDZIEŃ. OCZYWIŚCIE SA NIEDOCIĄGNIĘCIA ALE GDZIE ICH TERAZ NIEMA

IGI

Nie polecam (usunięte przez administratora) co innego mowi Janusz w polsce co innego jest na miejscu Nie odali nam ostatniej wyplaty po zwolnieniu sie

Krzychu121

Witam wszystkich dostałem namiar na juz od znajomego na prace przy sortowaniu owoców za 50h dostal 397E widziałem solaris . Ale mam do was pytanie czy placa za transport bo mi znajomy mówił że placo za busa z pl czy to prawda .???

Kicia
@Krzychu121

Tak proszę pana za tydz.przejazdu to pracy biorą 16 euro a co najlepsze jest to że biorą za środki czystości które przywiozą raz na miesiąc i tylko przywiozą domrstos płyn do mycia podłóg i worki na śmieci.prosze uważnie przeczytać całą umowę.

Byter
@Krzychu121

Z sobotą te 397?

Cale biuro okej wszystko zalatwic ida tylko najwiekszy (usunięte przez administratora) to Janusz kretacz jest dobry jak ludzi szuka i mu podeslesz a pozniej nie ma z nim juz kontaktu (usunięte przez administratora) uwazajcie na niego takich ludzi to powinni odrazu przy narodzinach zabijac jego matka sie powinna wstydzic za takiego (usunięte przez administratora)

Jolcia J.

A ja pracowałam 3 lata i nie mogę nic złego powiedzieć . A ogólnie w nl 5 lat . Inne firmy do których pracowałam to totalna kpina, nie wypłacalne ,patologia na mieszkaniach albo raz w tygodniu praca. W vdu jest dobrze narzekają ci co nie chce im się robić Teraz jestem w pl i myśle ze niebawem tam wrócę. Pozdrawiam

Kitka
@Jolcia J.

A gdzie ty pracowałas chyba tylko przy owocach a byłaś na innych pracach przez Vdu wątpię.

@Jolcia J.

A jaką pracę wykonywałaś w VDU? I za jakie stawki? Proszę napisz coś więcej, jako osoba która już była z firmą we współpracy bardzo pomogłabyś mi w wyrobieniu sobie o nich opinii. Jaką podpisywałaś umowę?

@Kitka

Co masz na myśli? Czy inne są gorsze? Powiedz proszę jakie są Twoje doświadczenia z VDU. Może jeszcze ktoś z nimi współpracował?

Magdalena

Chciałabym zapytać, czy te wszystkie zapewnienia ze strony VDU są prawdziwe? https://www.vdu.nl/pl/ Piszą o pracy każdego dnia, zakwaterowaniu, transferze - ogólnie brzmi super. Wolę jednak usłyszeć opinię od kogoś z obecnych pracowników.

Henry

@. czyli na samochód mogę tutaj jak najbardziej liczyć?

Ewcia
@Henry

jak powiesz, że masz prawko to prędzej czy później dostaniesz. W większości samochodach są GPS.

Karol Kozłowski

Uciekajcie z stamtąd jak najszybciej... Pozytywne komentarze zostawiają, a negatywne chodź prawdziwe wzywają do biura i mówią że masz usunąć bo cię wywalą ( sam miałem taką sytuację wystarczy wejść na opinie na google i zobaczyć z 02.05 2019r. ) Nie polecam

@Karol Kozłowski

Karol jesteś strasznym człowiekiem, tak młoda osoba, jak Ty, aby miała w sobie tyle nienawiści oraz braku, jakichkolwiek wartości wzgeldem drugiego człowieka jest czymś mało spotykanym, a nawet niewyobrażalnym. Pracowałeś u nas ponad rok ( sam napisałeś kiedyś że jesteś w Holandii, bo musisz odpowiednią sumę pieniędzy uzbierać ) nasze biuro robiło dla Ciebie wszystko mimo ze sam byłeś pracownikiem szukającym pracy lżejszej od leżenia co przyczynił się do wyrzucenia Cię z paru firm, z którymi współpracujemy, nie zgłaszałeś nikomu ze nie pójdziesz do pracy co też Ci się zdarzało, korzystałeś z naszej dobroci jak tylko się da, a na koniec wypisujesz takie rzeczy i przestrzegasz innych pisząc ze nie polecasz! Ludzie, którzy mają godność oraz naprawdę szukają dobrego biura, które na każdym kroku nie będzie próbowało ich wykorzystać na pewno Ci w takie opinie nie uwierzą a nam pozostaje nic innego jak tylko życzyć Ci owocnej współpracy z innymi agencjami lub bezpośrednim zatrudnieniu w Polsce, ale pamiętaj ze wszystko wraca..., dziękujemy za współpracę (choć tak naprawdę kolokwialnie mówiąc z Twojej strony leżała ona gdzieś na podłodze ).

@VDU Uitzendbureau B.V.

Nie wiem co te ludzie wypisują za krytykę i tak źle na temat firmy vdu ponieważ ja tam pojechałem w ciemno i nie żałuję jest lżejsza i cięższa praca ale skoro ktoś się decyduje wyjeżdżać do pracy musi się sam z tym liczy a nie leżeć i pachnieć .Nie wiem dlaczego tak oczerniają tą firmę vdu bo naprawdę ludzie tam pracujący są dobrzy nie karzą na siłę pracować ale też jak każda firma nie mogą sobie pozwolić na tony kogoś zatrudniali a ktoś będzie sobie pracował ja chcę byłoby to nie logiczne skoro się decyduje jechać do pracy to jadę pracować a nie leżeć za darmo dlatego biuro nie może na to sobie pozwolić i to normalne.Ja byłem chory zadzwoniłem i powiedziałem to nie było problemu ze strony biura bym mógł zostać aż wyzdrowieje mało tego dzwonili po 3b4 razy z biura i pytali czy wszystko w porządku czy coś mi trzeba i jak się czuje widać było że nie byłem dla nich obojętny nawet pana Irka wysłali by zobaczył czy nie potrzeba mi czegoś i jak się czuje bardzo miło z ich strony spotkałem się z sytuacjami że ludzie podczas rozmów z pracownikami tego biura wyzywali kleli na nich podczas rozmowy telefonicznej i jest to normalne że biuro nie będzie z takimi ludźmi współpracować skoro dają pracę to ludziom to powinni mieć szacunek do biura a jak nie to powinni zachować opinie dla siebie dużo ludzi źle mówią na temat biura to zadajcie sobie pytanie proste dlaczego nadal siedzą tam i pracują do dziś takich ludzi nie rozumiem naprawdę bo jeżeli tak jest tam źle droga wolna nie muszą wogole tam być i pracować ja polecam z pewnością firmę vdu bo są normalni i naprawdę ci co piszą źle o nich to muszą mieć poprosi nabrojone tam i wcale się nie dziwię że biuro nie chce z takimi ludźmi współpracować to normalne skoro nie szanujesz swojego chlebodawcy to nie będą cię na siłę uszczęśliwiać norma wracaj w tedy do Polski i zbieraj butelki czy makulature .Ja polecam osobiście i nie liże im pipy tylko stwierdzam fakty jak tam jest a jest (usunięte przez administratora) jak ktoś chce pracować a nie walić w(usunięte przez administratora) Polecam tam pracę bez żadnego ale i nie słuchajcie tych bzdur na temat tego biura bo to kłamstwa bez podstawne z całym szacunkiem polecam pracę w firmie vdu!Powodzenia i Wesołych Świąt i Szczęśliwego nowego roczku .....!!!!!!

Kitka
@VDU Uitzendbureau B.V.

To jest wszystko kłamstwo to co ten cały rzekomy szef nap. On nie wie co się dzieje na firmach a co mówić o poprawnej opinii na ten temat. Bzdura totalna od tego pana.pozdrawiam.

Pracowałam jakiś czas w firmie VDU, więc postanowiłam napisać kilka słów na ten temat, bo nie mogę już czytać tych głupot. Jeśli masz prawo jazdy to bardzo możliwe, że dostaniesz też samochód - tak jak było w moim przypadku. Ale nie wiem jaki to problem, skoro firma zapewnia zarówno paliwo jak i myjnię. Nie płacisz za transport, ale w zamian rozwozisz ludzi: praca-dom, dom-praca. Jeśli masz jakiś problem dotyczący właśnie samochodu, bądź transportu - dzwonisz do Irka, który też nie wiem dlaczego ma tyle 'negatywnych opinii'. Jeśli jesteś wobec niego w porządku, nie ma z nim żadnych problemów, a telefon odbierał o każdej porze i podczas mojego pobytu w Holandii bardzo mi pomógł. Kwestia mieszkania zależy od tego, gdzie mieszkasz. Są mieszkania z większą ilością ludzi, bądź domki dla mniejszej ilości osób. Ale warunki są w porządku. Pracujesz może i nie zawsze cały czas w tym samym miejscu, ale to zależy od zapotrzebowania na pracowników. Jeśli nie masz pracy dzień/dwa to nie zawsze znaczy, że Cię nie chcą i musisz wracać do domu. Firma jest wypłacalna, ja wracając do Polski normalnie otrzymałam wypłatę za poprzedni tydzień, a w następnym tygodniu dodatkowo dodatek wakacyjny, także jeśli chodzi o pieniądze nie było żadnych problemów. Mieszkanie, transport, ubezpieczenie itd są odliczane od wypłaty od razu. Wszystko jest w salarisie, który po prostu trzeba uważnie sprawdzać. Trochę głupotą jest odliczanie aż 10euro za środki czystości, których nawet czasami nie było. Panie w biurze, mimo tylu spraw na głowie i setek telefonów są bardzo miłe i pomocne. Podsumowując wszystko było w porządku, jeżeli trafi się super praca to nie ma na co narzekać. Pozdrawiam Panie z biura i oczywiście niezastąpionego Pana Irka!

Max
@.

Odliczanie za transport,mieszkanie,środki czystości?Co to za firma.Ludzie uciekajcie z stamtąd do takiej firmy gdzie za takie rzeczy nie odliczają.hahaha....Co za (usunięte przez administratora) nawet za transport i środki czystości.

MM
@.

Jak oni wciskają na siłę samochód żebyś jeździł wcześniej 2 godziny przed praca i dwie godziny po - za darmo :) Nie ma mowy, że tam dostac samochód to przywilej. Wszystkei te opłaty to jakis śmiech na sali !!! Ludzie dają się wykorzystywać to i tak robią

MM
@Max

za transport 2 godzinny z powrotem :) zamiast 15 minut :D i za środki czystości niepotrzebne które są mało używane a na większość i tak musisz się osobno zrzucać z całym domkiem :D

@Max

Tak to prawda odliczaja za środki czystości za transport do pracy a najgorsze jest to to że przezucaja ludzi z jednej firmy do drugiej gdzie nikomu to też się nie podoba

Konrad

Nie polecam tej agencji ponieważ inaczej to wygląda gdy rozmawiasz z nimi przez telefon a całkiem inaczej gdy jesteś na miejscu, mieszkanie (usunięte przez administratora) przed przyjazdem a później każą to sprzątać albo wylot, jeśli chodzi o pieniądze to porażka godziny uciekają mimo że się chodzi cały czas do pracy odbijasz się kartą przed pracy podczas przerw to później wychodzi ze masz 3h przerwy albo i lepiej więc kto tego nie dopilnuje to wypłatę za tydzień będzie miał która wystarczy tylko na najtańsze cukierki więc chcący tam pracować pilnuj tego i zwracaj uwagę co podpisujesz elektronicznie bo jeżeli coś przeoczysz to lepiej zostać w PL i te same pieniądze zarobisz. VDU największa ściema w Holandii

Zostaw merytoryczną opinię o VDU Uitzendbureau B.V. - Waardenburg

• Jak się pracuje w VDU Uitzendbureau B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy VDU Uitzendbureau B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VDU Uitzendbureau B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 15 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

VDU Uitzendbureau B.V.