A New Therapy Co., Ltd

Opinie o A New Therapy Co., Ltd

Janek

Właśnie ta firma prowadzi rekrutacje.Na zdrowy rozsądek uważam ,że należy mijać z daleka.Weszli w drogi sprzęt medyczny i maja problem aby go sprzedać(są drogie do konkurencji)Według mnie szukają dlatego chętnych na własna firmę i z własnym samochodem aby oszukać.Jak ci nie zapłacą to pojedziesz do Sądu a to trwa.Zdążysz splajtować a oni przecież szukają po to aby ktoś na swój koszt wcisnął towar zaprzyjaźnionym Aptekom a nie myślą o przyszłości.Chcą się wyprzedać.TAKIE SZTUCZKI TO DZIŚ NORMA W POLSCE.To się nazywa własna INICJATYWA!!!! NIE POLECAM !!!

...

Powiedz coś więcej, jak produkty się sprzedają? Na stronie można zauwżyś że produkty artsana, jakieś termometry ciśnieniomierze? Są to produkty chodliwe? Bardziej chodzi mi o to niż o umowę.

dramat! firma zatrudnia przedstawicieli mówiąc im że dopiro startuje, i ze są pierwszymi przedstawicielami, a w aptekach okazuje się, że takich jak oni to były dziesiątki. Firma korzysta z posrednictwa innej firmy przy zatrudnianiu, nie płaci im kasy a oni tobie nei zwracają kosztów. korzystasz z własnego telefonu, za ktory zapominają ci oddac kase. po jakims czasie rezygnuja z firmy posredniczącej i zamiast umowy o prace dostajesz umowe zlecenie na miesiac- tyle dobrego :)

Zostaw opinię o A New Therapy Co., Ltd - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie A New Therapy Co., Ltd