VECTRIX Sp zoo

Bielany Wrocławskie

Opinie o VECTRIX Sp zoo

dąb

@edek a skąd wiesz o tych zarobkach? 2 500 na start to idealne wręcz wynagrodzenie i jak dla mnie, trochę przesadzone. W sensie, jestem mile zaskoczony :) Ciekawe jak to odnieść do wpisu @dżidżi, co sądzisz

Ap

Masz ochotę wstawać z rana do Vectrixa przyjdz kochana, U nas tylko jedna zmiana! (usunięte przez administratora)

dżidżi

Pracowałam w Vectrixie jakiś czas temu.Nie jest zle tylko ludzie nie tacy jak trzeba,praca stojąca to i nogi bolą ale w sumie mozna sie przyzwyczaic.Pensja słabiutka :(

Zostaw opinię o VECTRIX Sp zoo - Bielany Wrocławskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VECTRIX Sp zoo