Hotel Akwawit

Leszno

Opinie o Hotel Akwawit

Mateusz

hotel taki sobie basen przydał by mu się remont a jedzenie fatalne ziemniaki nie ugotowane wręcz surowe bym powiedział , pieczeń tak twarda że gwoździe by powbijała i na miłość boską nie dodawajcie cukru do mizerii . ocena za jedzenie na minusie.

hipos

jadwiga, zastanawiam się jak dużo mają personelu... Proszę o informację czy na sezon wakacyjny oni może będą potrzebowali jakiegoś wsparcia w postaci pracowników ? Jeżeli tak to na jakich warunkach ?

Zachęcamy do dodawania komentarzy na temat firmy Hotel Akwawit na naszym forum. Możesz pomóc wielu osobom w wyborze pracy.

Zostaw opinię o Hotel Akwawit - Leszno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Akwawit