Hamar

Toruń

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 11 ocen.

Opinie o Hamar

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hamar

yes

Na spokojnie stawki są wyższe niż te 1850 @jah, bo przecież dochodzą do tego odpowiednie premie, ale jaka jest wypłata?

Były magazynier

Ostrzegam!!!!! Ta firma to jedna wielka porażka, ogłoszenie o pracy wisi już kilka lat. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta. Zatrudniają na umowę zlecenie za marne pieniądze, wymagają od Ciebie studiów i myślenia. W efekcie dostajesz podnoszenie ciężarów i jazdę na widłach wózka widłowego na wysokość 6 metrów. Jeśli uruchomisz myślenie podczas pracy to okaże się, że możesz zwariować bo to co się tam dzieje nie mieści się w granicach zdrowego rozsądku. Jak już masz tego dość to się zwalniasz a oni przyjmują kolejnego naiwnego na twoje miejsce. Ogłoszenie wisi przecież nieprzerwanie. Produkty, które oferują to importowana chińszczyzna, tanie badziewie, które na bank spełnia normy tylko na papierze ale jak za dotknięciem magicznej różdżki po wpakowaniu w pudełko z nazwą Hamar i hasłem "Made in Germany" staje się rasowym produktem. Jeśli przez chwilę przyszło Wam na myśl, że może to wymarzona praca dla Was to wsadźcie głowę w kubeł zimnej wody. Kierownictwo wraz z głupawą Sierpińską odpowiedzialną za rekrutację ma Was za nic. W ofercie pracy znajdziecie typową paplaninę zerżniętą z innych ogłoszeń: Oferujemy : : ciekwą pracę w branży technicznej : możliwość rozwoju zawodowego : stabilną formę zatrudnienia : motywujący system wynagrodzeń ...gdyż na nic więcej nie stać tej niedouczonej Sierpińskiej. Wszystkie te obietnice to jedna wielka ściema. Szefostwo to sknery jakich mało. Jak w zimie spadnie metr śniegu (tak czasem i w Gdyni potrafi sypnąć) to nie dadzą "Tadkowi z pługiem na flaszkę" żeby odśnieżył podjazd dla ciężarówek tylko da Wam łopatę w dłoń i oprócz pakowania ton śrub będziecie przerzucać pół dnia śnieg. W tym czasie będziecie mogli zobaczyć jak w sąsiednich firmach śmieją się z Was bo u nich Tadek zrobił to w 10 minut... Na Waszych plecach zarobią krocie i na Wigilię zaproszą Was by powiedzieć Wam.... dziękuję... Tą pseudo firmą powinna się zająć Inspekcja Pracy. Tyle, że w tym chorym kraju nie można na to liczyć. Szanujcie się więc sami i omijajcie szerokim łukiem P. H. HAMAR SP. J. B. i H. Grzesiak ul. Hutnicza 7 81-061 Gdynia

był pracownik 2

Atmosfera w pracy kiepska. Brak przestrzegania przepisów BHP Podnoszenie na widłach bez zabezpieczeń (a każą podpisać stos dokumentów o przestrzeganiu Przepisów BHP) a ja spadniesz to kopną cię w d... Nie warto ryzykować. Tą firmą powinna się zająć Państwowa Inspekcja Pracy i to jak najszybciej. I powinni im dowalić 50000 tyś kary to się może pan właściciel Hamaru Obudzi.

Były pracownik

Pracowałem tam to najgorsze miejsce w jakim mogłem pracować, to praca w markecie jest solidniejsza, zatrudniając się tam bądź przygotowany/a wpierw na przyjemna rozmowę z przyjaciółką szefowej a potem na brak bhp, podnoszą się chłopaki na wózkach na 4 metry na widłach lub palecie. HAMAR był i będzie jak to pow szef"zwolnią się inni przyjdą nowi przecież jest was pełno"

kazio

pracował ktoś w HAMAR w gdyni na hutniczej koło coca coli? jak sie tam pracuje i czy są jakieś podwyżki czy dostajesz na dzień dobry jakąś sumę i trzymasz sie tego przez 20 lat?

anonim

Jeszcze zapomniałaś dodać o [usunięte przez moderatora] że notoryczny [usunięte przez moderatora] i sposób w jaki siedzi podczas rozmów z klientami niekiedy bardzo strategicznymi woła o pomstę do nieba ,a Dama [usunięte przez moderatora].często na barze tańczy i mężuś jej foty cyka z zachwytu przy pracownikach oczywiście. SUPER WIZYTÓWKA!! a atmosfera jest bardzo do [usunięte przez moderatora] każdy pracownik jest śmieciem źle wynagradzanym i niedocenianym, a każdy klient to \"ŚUREK\"

Aga

Współczuję ludziom którzy tam pracują. System pracy w Hamarze jak w [usunięte przez moderatora] ! masakra ! Naloty przed godzina ósmą( a może ktos sie spóżnił) obrżanie przy klientach , poniżanie, obrazanie , wyzywanie- "pełna" kultura własciciela z tłustymi włosami w poplamionej koszuli i przetartymi łokciami w marynarce z szefową w zniszczonych obryzionych pazurach - FUJ!

żaba

Plus problemy z uzyskaniem urlopu- wieczne problemy z podpisaniem wniosku. I zapomnijcie o urlopie 2 tygodniowym !!!!! tylko w zimie - bu haha Kodeks Pracy nakłada na pracodawcę obowiązek udzielenia pracownikowi przysługującego mu urlopu w danym roku kalendarzowym, gdzie zachowana jest zasada, że przynajmniej jedna część urlopu obejmuje jednorazowo 14 dni kalendarzowych pomimo tego, że pracownik napisze prośbę o udzielenie urlopu w krótszym terminie, to PIP może nałożyć na pracodawcę karę pieniężną !!!!!!

kakafonia

Cóż fima jak każda inna, ze swoimi plusami i minusami. Potężnym minusem jest fatalna atmosfera pracy. Ciągłe ataki, udowadnianie jakim to sie jest [usunięte przez moderatora]z brakiem mózgu i profesjonalizmu. Natomiast druga stona roztacza przed nami malutkimi wizje "ciężkiej pracy i zarabiania na nas, bo my to jedynie do szkoły podstawowej się nadajemy- [usunięte przez moderatora]jedne" Aha i uwaga na obietnice....jeśli coś zostało powiedziane to poproście o przelanie tego na papier. Słowo mówione w tej firmie jest warte funka kłaków.

Zostaw opinię o Hamar - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hamar