Pisarski Meble

Wielbark

Opinie o Pisarski Meble

Zuzanna
użytkownik zarejestrowany

@mironczy udało Ci się dostać do pracy w Pisarski Meble? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda praca w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy? Co wskazałbyś jako największe plusy pracy w firmie? Dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które właśnie szukają informacji na temat potencjalnych pracodawców.

miron
użytkownik zarejestrowany

Jeżlei ktoś wie czy poszukują slusarza lub stolarza to prosze dajcie znać. Posiadam doswiadczenie w branży meblarskiej, w polsce i w niemczech, mam doswiadczenie kilkuletnie takze jestem fachowcem

1977

Myślę że pierwszy raz trafiłam na osobę tak niekompetentną,meble które zamówiłam niezgodne z projektem,szef niesłowny najlepiej wziąć pieniążki i klienta olać. Nie polecam!!!!!!!!!!!

janusz
@1977 12.09.2015, 14:40

jeszcze nikogo nie oszukalem 2015 to dla mnie walka o zdrowie po krwiaku mozgu i przykro ze ktos takie bzdury pisze po zlosci zapominajac ze mozna z problemem przyjechac do firmy i zlozyc reklamacje!!!!!!

terezja
użytkownik zarejestrowany

Czy oni biorą wogóle pod uwagę pracę zdalną z zewnątrz ??dysponuję kilkuletni doświadczeniem w porjektowaniu wnętrz meblarskich, posiadam prywatnie PRO 100 a do zbierania wymiarów wektorowo używam autoCada, Interesowałby mnie ryczałt za wykonaną pracę, najlepiej zdalną, w ostateczności w siedzibie w Wielbarku

Krystyna

Polecam bardzo ;) jestem bardzo zadowolona z mebli ktore zamówiłam u pana Pisarskiego .Meble sa wykonane starannie i solidnie ps.Super ekipa montażowa :)

KAmil

POlecam !!!!!

Sandraaaaa

Jestesmy bardzo zadowolenia , solidne meble WIELKI POZYTYW polecam !!

Stolarz

Jesteśmy ze swoich mebli zadowoleni, polecam tą firmę inny osobom. Wykończenie solidne.

Bożena

Solidne estetyczne wykonanie. Zamówienia wykonywane szybko zgodnie z ustalonym terminem. Meble dobrze sprawdzają się w użytkowaniu. Bardzo dobry kontakt z firmą

dorota

witam zamowilam u pana Pisarskiego szafe przesuwna i jestem bardzo zadowolona z terminu i jakosci wykonania znam ta firme juz 10lat i wiekszosc moich znajomych korzystala z uslug tej firmy bez zastrzezen POLECAM

Kaśka

Ładne meble ! solidnie wykonane .pełne zadowolenie !!!

Popieram pierwszy komentarz. Dodać mogę,że gdy weźmie zaliczkę zapomina o kliencie i wykonaniu pracy. nie polecam z korzystania z jego usług! totalny brak profesjonalizmu.

kropka

Jest bardzo niesłowny, brak wykończenia, materiał słaby

Stolarz
@kropka 20.08.2010, 07:52
Jest bardzo niesłowny, brak wykończenia, materiał słaby

Materiał to se sam wybierałem, hehe.

Zostaw opinię o Pisarski Meble - Wielbark

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pisarski Meble