BIURO STYL SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o BIURO STYL SP. Z O.O.

Marcin Dąbrowski

Były pracownik i klient: O jakości blatów (laminatu konkretnie) może przekonać się każdy w trakcie np. cięcia na wymiar. Co do jakości sklejki sprzedawanej klientom detalicznym (nie wiem jak wygląda syt. ze sprzedażą hurt.), to każdy kupujący powinien dokładnie sprawdzić towar jaki zostaje wydawany z magazynu po zakupie. Najczęściej klient zostaje po prostu oszukany. Wybiera, osobiście dany rodzaj sklejki, a dostaje celowo niższą klasę np. III, IV klasę w tej samej cenie. O procederze wie szefostwo... bez komentarza. Za każdym razem klient nie powinien sugerować się opisami na magazynie, ale poprosić o rozpakowanie nowej palety sklejki jaką zakupił, sprawdzić pieczątki producenta i osobiście być przy załadunku. Opinia byłego, NIEANONIMOWEGO pracownika. (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o BIURO STYL SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BIURO STYL SP. Z O.O.