Opinie o Wyborowa S.A w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Wyborowa S.A. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Wyborowa S.A o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wyborowa S.A w Warszawa

Witam, jestem nowy na forum i poczytawszy sobie trochę doszedłem do wniosku , że problem nie dotyczy całej wyborowej tylko regionu Krakow. Zgadzam się z moim przedmówcą ,że w tym regionie zarządza się bardzo nieefektywnie a kierownik zachowuje się jakby był w agonii mnie to nie dziwi bo wspomniany[usunięte przez moderatora] nie ma przygotowania handlowego z tego co wiem jest po politologii a tam uczą innych rzeczy. Zarządzanie to proces, w którym kontrola występuje na samym końcu ale on tego pewnie nie wie.Dajcie mu mądrą książkę to może się czegoś nauczy i przemyśli błędne postępowanie. Ciężko będzie bo mniemanie o sobie ma bardo wysokie.

Pierre

ja - 2011-04-05 00:01:34 WIDZE, ZE KAZDY JEST TU PRZEKONANY O SWOJEJ WYJATKOWOSCI. JESLI KOMUS NIE ODPOWIADAJA WARUNKI, KASA I BRANZA TO NIECH ZMIENI PRACE, A NIE NARZEKA NA WSZYSTKICH DOOKOLA NIE WIDZAC SWOICH NIEKOMPETENCJI.LUDZIE OBUDZCIE SIE, W KAZDEJ FIRMIE TRZEBA PRACOWAC. WIEKSZOSC PH JEST ZMANIEROWANA I PEWNIE WYPALONA. CO DO DECYZJI Z BALASIEM-POPIERAM DUZY BLAD. P.S. JAK KTOS NARZEKA ZE MU CIEZKO NIECH STANIE PO DRUGIEJ STRONIE LADY. JAK WYRWIE CHOCIAZ POLOWE KASY TEJ CO MA W WYBOROWEJ TO GRATULUJE. NO I W SKLEPIE NIKT GO NIE BEDZIE KONTROLOWAL HEHE Przypadkowo znalazłem wpisy o Wyborowa SA, przeczytałem z ciekawością, natomiast ta wypowiedź, którą cytuje trochę mnie zaskoczyła, a ponieważ kilka lat temu dobrze znałem tą firmę, pozwolę sobie napisać kilka słów. Użyte sformułowania w wyżej wymienionym tekście świadczą o braku jakichkolwiek predyspozycji do bycia managerem. Funkcja kontrolna w zawodzie managera jest tylko jednym z wielu istotnych elementów niezbędnych do kierowania ludźmi (odsyłam do jakiegokolwiek podręcznika z zarządzania). Jeżeli manager używa argumentów, że pracujesz tylko dla pieniędzy, to znaczy że nie posiada już żadnych innych do zarządzania i motywowania ludzi. To przyznanie się do bezsilności i słabości w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych. Rozwiązywanie problemów na linii manager - pracownik metodą "nie podoba sie, to się zwolnij, lub ja cię zwolnie" prowadzi tylko do destrukcji i dużej rotacji kadr, co zawsze odbija się nie tylko na wynikach sprzedaży, ale też i na wizerunku firmy. Tak na marginesie, cała ta dyskusja świadczy o sporych problemach komunikacyjnych wewnątrz firmy, bądź też danego działu. Ludzie boją się mówić otwarcie, bo czują się zagrożeni. W jaki więc sposób chcecie (pytanie do managerów) zbudować zaufanie w grupie, stworzyć zdrową atmosferę pracy, wymagać, aby informacje z rynku rzetelnie docierały do top managmentu i marketingu? Przecież nie na podstawie suchych raportów i setek tabel, które produkują handlowcy i kierownicy niższego szczebla kosztem sprzedaży i wolnego czasu. Czy ktoś dogłębnie to analizuje? Czy ludziom w polu przedstawia się wyniki tych analiz, aby mogli zrozumiec cel wykonywania pewnych zadań ? Pracownik potrafi wykonać o wiele więcej, jeżeli ma jasno określony cel i widzi przydatność dla swojej pracy. A tak w ogole, to była kiedyś fajna firma. Pozdrawiam

Panowie, Panie każdy wyraża tutaj swoje opinie na temat firmy. Zaczynacie się obrażać zupełnie bez sensu. Każdy z nas ma za sobą przygodę z firmą i pisze o niej to co uważa. Czy jest nadal pracownikiem, czy się zwolnił, został zwolniony to nie ma nic do rzeczy.

J Ostry

a Ty Ktosiu to kto ??????? :)

Przedstawiciel Handlowy

Rozmowa w miejscowości na terenie działania, w ładnym lokalu z kierownikiem czyli potencjalnym przełożonym. Trwała około godziny, sporo pytań merytorycznych i trudnych, zadań"co zrobiłby gdyby" nacisk na przyszłość a nie na przeszłość . Niestety atmosfera siadła gdy padly pytania o sytuację rodzinną i prywatną i wtracenia w pół zdania bym opowiedział kawał, takie robienie z siebie pajaca, najlepiej bym powiedział że będę pracował po 12h dziennie minimum a moha druga połowka bedzie fkaszka wyborowej... O benefitach itp nie chciało mi się już słuchać i nie czekałem na telefon -lepiej tak niż pójść do pracy u potencjalnego mobbera... Na odczepne podałem żądania finansowe z kosmosu.

pytania jak zachowam się w danych konkretnych sytuacjach biznesowych -norma pytania które nie powinny paść - i sytuację rodzinną i przerywanie w pół zdania...przynajmniej nikt nie udawał że szanuje pracownika

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
ktoś

Łatwo jest krzyczeć anonimowo. To taki małostkowe. Ale rozumiem, że takie forum jest dla frustratów. Powodzenia

ja - 2011-04-05 09:11:21 Cyniczne? Raczej prawdziwe. Politykujecie, a nie wyrazacie obiektywne opinie, do ktorych jest gowork. Jestem pewien, ze ta ostra krytyka personalna jest powodem jakiejs flustracji i z pewnoscia pisana przez kogos kto wulecial z WSA za walki lub nierobstwo. Jest ciezko i tak jak pisalem wczesniej jesli komus nie pasuje i jest taki zaje?sty to niech zmieni robote. No i najlepsza i stała odpowiedź pana [usunięte przez moderatora] NIE PASUJE TO PA. Bo taka inteligencja że nie umie nic wymyślić tylko innych cytuje w razie chęci zabłyśnięcia.

ostry

Sfrustrowany to ty chyba jesteś tymi wpisami. Pracownicy widzą co się dzieje i nie są ślepi jeżeli zwalnia się ludzi którzy tak naprawdę wnosili bardzo dużo dla firmy(wyniki same mówią za siebie). No ale właśnie w tym specyficznym regionie na sprzedaż patrzy się na końcu.

???

ja - 2011-04-05 00:01:34 WIDZE, ZE KAZDY JEST TU PRZEKONANY O SWOJEJ WYJATKOWOSCI. JESLI KOMUS NIE ODPOWIADAJA WARUNKI, KASA I BRANZA TO NIECH ZMIENI PRACE, A NIE NARZEKA NA WSZYSTKICH DOOKOLA NIE WIDZAC SWOICH NIEKOMPETENCJI.LUDZIE OBUDZCIE SIE, W KAZDEJ FIRMIE TRZEBA PRACOWAC. WIEKSZOSC PH JEST ZMANIEROWANA I PEWNIE WYPALONA. CO DO DECYZJI Z BALASIEM-POPIERAM DUZY BLAD. P.S. JAK KTOS NARZEKA ZE MU CIEZKO NIECH STANIE PO DRUGIEJ STRONIE LADY. JAK WYRWIE CHOCIAZ POLOWE KASY TEJ CO MA W WYBOROWEJ TO GRATULUJE. NO I W SKLEPIE NIKT GO NIE BEDZIE KONTROLOWAL HEHE Czytaj ze zrozumieniem kolego. "Wyjątkowa" jest najwyżej praca w WSA o czym świadczy ilość tutejszych postów. Daruj sobie takie cyniczne uwagi, bo niczego nie wnoszą.

Kolego kontrola kontroli to norma. Tak jest wszędzie. W tej firmie dochodzi jeszcze problem z własnym zdaniem - nie masz prawa go mieć inaczej lecisz np. za podważanie kompetencji regionalnego. Donosicieli jest wielu. Rynek jest trudny do tego atmosfera w pracy. Ja [usunięte przez admina]

wredy

I można Ballasia za pół darmo puszczać??? Można..... a plany są mega ambtne wręcz nierealne... ale po co docenić zwykłego pracownika.....

WSA

Dokładnie tak!! nie wolno się odzywać! Góra ma w duszy wszystko i wszystkich ale po co są potrzebni PH jeśli całą sprzedaż zrobi teraz Bierdonka... Ludzie już szukają pracy bo tu nikt przyszłości nie widzi a kierownicy, kahowie i dyrektorzy maja pełne portki bo od nich właśnie zacznie się restrukturyzacja. [usunięte przez admina]

Lm.

Piękny wpis kolego. Teraz nowy Pan dyrektor od detalu zrobi rewolucję i już będzie pięknie i klimat wróci:)

Nowy dyrektor, nic nie wiem coś się zmieniło? KK napisz coś więcej. tommy - tak jak pisałem wcześniej, starzy pracownicy takiej kasy na początek nie dostaną w innej firmie. Nowi jak tylko zobaczą co się dzieje wieją. Na rynku pracy jest teraz zapaść, taki syf jest w większości firm.

KK

Witamy nowego Pana Dyrektora!!! Teraz to już tylko będzie lepiej... nie mówić...

Nie polecam tej firmy jako pracodawcy. Jeśli cenisz zdrowie psychiczne szukaj dalej. Ta firma z tą kadrą kierowniczą się kończy. [usunięte przez admina]Nie mają nic do zaproponowania w detalu, sprzedaż jak wszędzie leci na pysk i nie widać dna. Wszystkiemu oczywiście winni PH.

Wyborczy

Dokładnie zgadzam się!! Sprzedaż leci a tu tylko POS-y najważniejsze, albo zrobić mega niskie ceny w sieciach i detal leży!!!

najgorsze to że sprzedaż leci na pysk, a najważniejsze listwy, cenówki i pierdoły wymyślone przez KRS i marketing

WSA

Teraz jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] gdyż wspaniałomyślna dyrekcja rozkazała bez uzgodnienia z PH zmiany trasówek i teraz jeździ się na wariata po dwa razy w tgodniu do tych samych miejscowości.

Zostaw merytoryczną opinię o Wyborowa S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Wyborowa S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Wyborowa S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wyborowa S.A?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wyborowa S.A?

Kandydaci do pracy w Wyborowa S.A napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyborowa S.A
1.7/5 Na podstawie 505 ocen.
  • Janikowska 23
    61-070 Warszawa