Opinie o Wyborowa S.A w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Wyborowa S.A. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Wyborowa S.A o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wyborowa S.A w Warszawa

ph

A telefony DW do PH konkurencji żeby wydali opinie o jego PH, to dopiero szczyt profesjonalizmu :)

Bo w tej firmie to hr-u nie ma. Głowa w piasek i problemu nie widać. No cóż tylko pozostaje samemu dokumentować poczynania, a potem to już tylko droga sądowa – przykre ale prawdziwe.

W Południe

I jeszcze sprawdzać czy bydło podwładne zaznaczało produkty o których wiedział że nie mogło być w hurtowniach bo nie zaopatrzył od roku, i pisać raporty do [usunięte przez moderatora] że jak śmieli bo on wykrył takie afery. No tylko pozazdrościć takiego Kierownika Ruchu powietrza.

ph

Walka z wiatrakami, [usunięte przez moderatora] ma po prostu plecy [usunięte przez moderatora]. Jako [usunięte przez moderatora] dno, klienci jego nic nie wiedzieli o programach a wóda oczywiście wydana (przejęliśmy po nim sklepy), jako Hurtowy jeszcze lepiej bo nikt z klientów go na oczy nie widział, tak że sami widzicie nic nie wskóramy i trzeba zacisnąć zęby i do przodu.

Przedstawiciel Handlowy

Rozmowa w miejscowości na terenie działania, w ładnym lokalu z kierownikiem czyli potencjalnym przełożonym. Trwała około godziny, sporo pytań merytorycznych i trudnych, zadań"co zrobiłby gdyby" nacisk na przyszłość a nie na przeszłość . Niestety atmosfera siadła gdy padly pytania o sytuację rodzinną i prywatną i wtracenia w pół zdania bym opowiedział kawał, takie robienie z siebie pajaca, najlepiej bym powiedział że będę pracował po 12h dziennie minimum a moha druga połowka bedzie fkaszka wyborowej... O benefitach itp nie chciało mi się już słuchać i nie czekałem na telefon -lepiej tak niż pójść do pracy u potencjalnego mobbera... Na odczepne podałem żądania finansowe z kosmosu.

pytania jak zachowam się w danych konkretnych sytuacjach biznesowych -norma pytania które nie powinny paść - i sytuację rodzinną i przerywanie w pół zdania...przynajmniej nikt nie udawał że szanuje pracownika

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
W Południe

No po ostatnim spotkaniu z dyrekcją tylko pogratulować panu D[usunięte przez moderatora] poniżania, gnojenia i psychicznego niszczenia podwładnych bo wychodzi na to że w Wyborowej to norma w imię pokazania niby wyników. Ph to jak zwykle numerki w tabelach a takim ludziom jak D[usunięte przez moderatora] można wszystko żeby utrzymać stanowisko pod tyłkiem. Niby podwyżka pensji ale nikt nie liczy tak naprawdę godzin naszej pracy co powinno dodać 50% pensji. No tylko gratulować i nic więcej a nasze rodziny to tylko na papierze a kontrole D[usunięte przez moderatora]nawet do 20 i wszystko gra.

wnp

nadgodziny i jeszcze nagrywać jego złote myśli i wyzwiska, a może w końcu HR kiedyś się obudzi.

ph

No i znowu Tyran (D[usunięte przez moderatora]) dba o nasz czas wolny, nadgodziny chyba czas rejestrować bo 12 godzin pracy to za mało dla tego człowieka.

W Południe

Obyś kolego miał racje [usunięte przez moderatora] bo co poniektórzy panowie dyrektorzy będą musieli wrócić do rozwożenia mleka, bo tylko do tego co widać po wynikach się nadają :)

wsa

Widzę, że słowo M[usunięte przez moderatora]nie pasuje do tej firmy, niestety jak opisał kolega” tyran z Krakowa” ma gdzieś stosunki czysto koleżeńskie on nigdy nie był i nie jest kolegą tylko Tyranem, wyzywanie i próby udowodnienia swojej niby wyższości nad innymi to codzienność. A próby dyskusji są od razu ucinane groźbami.

W Południe

Czy te wpisy coś dają? W normalnej Firmie tego pana by już dawno nie było i wszyscy by mieli o parę wrzodów mniej. A W tej firmie liczą się tylko i wyłącznie stołki, a komfort psychiczny naszej pracy nikogo nie obchodzi.

kanouk

witam was. Gdzie w ogole Wyborowa sie oglasza? ja jeszcze ani razu nie widzialam ogloszenia na pomorskie ktos wie????

W Południe

Awans na miarę europy. Stękać cały czas, robić najmniejsze targety, sklepy [usunięte przez moderatora]żyć kierownikowi i dyrektorowi i reszta się nie liczy, bo najważniejsze mieć plecy a jeszcze niech któraś się śmie odezwać to od razu karcenie że śmiała i jak mogła taką potwarz do kierownika ? No ale na Krakowie wszystko jak zawsze w największym porządku bo stołki utrzymane a Góra ma co innego do oceny.

magni

śmiać mi sie chce.u Na tym południu zwolnili jakiegoś nieroba i teraz on płacze i żale wylewa że kazali mu pracować. Śmieszny jest ten koleś.

Witam, a jak wygląda praca w stolicy w biurze nie na stanowisku kierowniczym?

oj tak bedzie sie działo, a slyszalem ze jeszcze grozi im podobna akcja do tej ktora mial Lublin w Carrefour.

firma trafiła na opór pracowniczy? nie wszycy się okazało pokornie odchodzą:-) będzię sie działo:-)

Witam Kolegów z firmy. Pracuję w Poznaniu i znam te wasze tematy z innej strony - od strony zakładu produkcyjnego. Zgadzam się z tezą że zarząd niema pomysły na biznes - dlaczego?- bo nie chce i nie musi. Podstawowy ich cel to - Przetrwać - choć dotyczy to części polskiej. Część francuska - wyznaję inną filozofię - wykazać się - czyli ....obniżyć koszty. W celu realizacji powyższego należy wykonywać to co chcą Naczelne władze grupy PR. i stąd bierze się nasza bieda. Wy narzekacie na brak narzędzi wspomagających sprzedaż - przykładem będzie ostatnia promocja wyborowej z złotym kapslem. My na spadającą na pysk sprzedaż a co za tym idzie produkcję.Zastanawiam się jak to jest że innym firmą opłaca się produkować wódki dla różnych grup odbiorców, a Zarząd ( choć piać tu zarząd z dużej litery to przesada) twierdzi że to w ogóle nie opłacalne. Wytłumaczcie mi to bo kurde nie rozumiem.A jutro kadrowy ( wiecie kto) ma do nas przyjechać - mówią że zwolnią przynajmniej 10 osób bo koszty produkcji za wysokie - a ponoć mamy najniższe w grupie

wsa

Kolego można pracować spokojnie i zarabiać kasę ale musisz robić robotę za kierownika i hurtowego, w tedy będziesz miał święty spokój. A przede wszystkim zero komentarzy na temat kompetencji i wsparcia ze strony kierownika.

6500 brutto podstawy toyota avensis tel bez limitu dofinansowanie do wczasow 3000 na rok, premia zadaniowa srednio 35% od podstawy co miesiac premia uznaniowa 10% co miesiac, raz do roku wyjazd za granice na szkolenie zazwyczaj szwecja, szkocja, czechy, to tyle...

natarczywy

Koledzy!!!, prosiłem o konkretne info, rozumiem iż macie gdzieś moją prośbę. Niech ktoś kliknie jaka podstawa, jaka fura, ile jesteś w stanie zgarnąć średnio premii, o atmosferze i wszystkim innym już się naczytałem. Mam nadzieję iż ktoś odkliknie. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Wyborowa S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Wyborowa S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Wyborowa S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wyborowa S.A?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wyborowa S.A?

Kandydaci do pracy w Wyborowa S.A napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyborowa S.A
1.7/5 Na podstawie 505 ocen.
  • Janikowska 23
    61-070 Warszawa