Opinie o Zapol w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Zapol. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Zapol na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zapol w Szczecin

Odradzam pracę w tej firmie, chyba, że ktoś lubi nieustanny stres i pracę na 200% gdzie i tak słowa dziękuję nie uraczysz za swoje wysiłki - o premii zapomnij. Nie mozna liczyc na dobrą atmosfere w pracy, każdy patrzy ci na ręce żeby doniesc do szefa produkcji czy zarządu. Jak ma się problem to zawsze są rozwiązywane na korzyść osób decyzyjnych, pracownik w tej firmie znaczy tyle co nic. Co do problemu alkoholowego, potwierdzam jest obecny i żadne konsekwencje nie są wyciągane. Zakład przypomina bardziej (usunięte przez administratora) niż miejsce pracy. Polecam wizytę u specjalisty dla osób zarządzających żeby nauczyć się jak postępować z ludźmi z szacunkiem i kontrolować nerwy. Krzyki i obraźliwe słowa pod adresem pracowników słychać na dole jak i na górze.

@Teresa

Owszem premie dostają tylko ci co chodzą i podpierdzielaja , ale w tej firmie tak jest od zawsze i trzeba umieć to zaakceptować . Dobry pracownik nie jest doceniany więcej dostają ci co „nic” nie robią Kolezanka akurat przyszła na sezon i myślała ze wszystko jej się należy . Atmosfera jak atmosfera.. jaka sobie stworzymy taka będzie z każdym można się dogadać .

Ten niemiecki to w jakim stopniu dobrze znać? W ogłoszeniu na stanowisko pracy Specjalista ds. marketingu i sprzedaży wspomnieli, że jest mile widziane i tak sobie pomyślałam, że się upewnię. Bo nie jest napisane a jakimś native’m nie jestem xd

A czym spowodowany jest stres w tej firmie? I co masz na myśli pisząc o "krzyki przełożonych"? Możesz to jakoś wyjaśnić, podać przykład? Bardzo poważnie zastanawiam się nad złożeniem CV do tego miejsca..

Lidia

Faktycznie nie brzmi to najlepiej. W dalszym ciągu tam pracujesz? Co znaczy praca na 200%? Robicie jakieś nadgodziny czy jak? Z czego wynika tak negatywna atmosfera między samymi pracownikami?

Teresa Nowy wpis

Czyli mówisz że jej opinia nie jest prawdziwa ? A co ty na ten temat powiesz? Co z premią i atmosferą, o której wspominała koleżanka

Pracownik Nowy wpis
@Teresa

Nie spodobały mi się te komentarze niektórych pod kątem kobiet mam nadzieję ze to nie jest zdanie szefostwa firmy??

Tadek
@Monika

jestem mężczyzną więc nie zauważam problemu z kobietami, po prostu oprócz takiej jednej, przed którą wszyscy pękają to nie ma kobiet zarządzających, ona tylko donosi do właściciela. nic się nie ukryje. a praca? jak to praca, słabo zarządzany zakład, ale kasa na koncie jest, byle do wiosny, później na zachód, bo tu kariery nie zrobisz

Weronika
@Tadek

no i praca takiej kobiety jak tu u was może wyglądać, pojawiło się już ich więcej może? co do tego alkoholu, o którym tu pisali czy to jakieś częste zjawisko na chwilę obecną? nikt problemu nie robi?

Dzień dobry. Czy jest w tej chwili nabór pracowników?

logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
Rozwiązanie

Zawsze zatrudnianie kobiet w kadrze zarządzającej zespołem to ryzyko. Kobiety mają zbyt duże wahania nastrojów, są jak chorągiewka i nie potrafią albo rzadko potrafią być jako przełożona wsparciem dla zespołu. Owszem, pośrednio kadra taka ma sens jeśli nad nimi jest mężczyzna, który potrafi inteligentnie prowadzić na smyczy kobiety które są pod nim. Nie wierzycie, popatrzcie na zarządy wielkich marek, kobiety są tam rzadkością albo stanowią jedynie komuurkę pod rządami faceta i firma od razu przynosi zyski i jednocześnie da się w niej normalnie pracować

Czy w firmie jest problem z alkoholem?

ewa
@Adam

nie ma żadnego problemu, alkohol zawsze jest dostępny.

Toporek

Awans? zapomnij, potrafią wyrzócić dobrego pracownika, bo jest za dobry, (usunięte przez administratora), jak nie znasz ścieżek to zjedzą cię, a te wysokie stanowiska, łatwo polecieć, bo jak masz zrobić przewałę lub jakiś dill a się nie zgadzasz to masz przechlapane, właściwie to ścieżka rozwoju jest, trza spróbować, ale uwaga na kominy, orły tam wysoko nie latają

Filip

Dobra firma ale jednocześnie wymagająca i może dlatego nie każdy jest zadowolony?

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Zapol?

kopytko

odpowiedż na pytanie jak z awansem jest prosta - donoś, wykazuj się i awansujesz, awansowałem, ale wtedy zaczął się mobing, to źle, tamto niedobrze, głupie pomysły małolata, podruby tatusia a wszystko spada na ciebie, no bo kto winny, niby kasa się zgadza, ale szkoda nerwów, teraz pracuję poza zawodem, pomijam cowid i mam sę dobrze, może kasa mniejsza, ale nic nie zastąpi zdrowia, polecam na dorywcze prace dla studentów, ale nie dla normalnej pracy, tego i organizacji pracy tam nie ma,

jędrek

czytam te wypowiedzi "zadowolonych" i jakby z pod tej samej ręki. trzeba pracować to i atmosfera będzie. a ti o nie prawda. Żeby dobrze pracować to być musi tam atmosfera. a jak przygłupie kierownictwo i donosicielstwo więc tępy zakład. nie ma pracy, nawet ukraincy nie chcą pracować za te grosze. szukam pracy, nie musi być w drukarni, żadna praca nie chańbi

Roman

@Jasiek, dobra współpraca istnieje wtedy, kiedy jedna i druga strona stosuje się do ustalonych zasad i przestrzega zawartych umów. Jak oceniasz atmosferę w firmie Zapol? Czy każdy z pracowników przykłada się do swoich obowiązków i pomaga innym?

Jasiek

Może nie zawsze jest cudownie ale zastanawiam się skąd takie wnioski? Żeby fajnie się pracowało to każdy musi sie starać.

Roman

@Czarek, a jakie jest Twoje zdanie na temat firmy Zapol? Czy masz jakieś osobiste doświadczenia z pracy w tej firmie? A może znasz opinie innych osób pracujących w firmie Zapol, na temat warunków pracy i szeroko rozumianej atmosfery wewnątrz tej firmy? Podziel się swoją opinią z innymi użytkownikami tego forum.

polak mały
@Roman

Jest coraz gorzej kolesiostwo i robi się już mobbing w pracy i (usunięte przez administratora)

Czarek

Szkoda, że tylko konkurencja pisze!!!

Ale jaja

Nie jestem pracownikiem zapolu pracuje dla konkurencyjnej drukarni w kadrze zarządzającej niższego szczebla czytam to i wiem ze tak właśnie jest, nie ma krzty przesady, znam zarówno byłych pracowników jak i kadrę i wiem ze prostactwo kolesiostwo i skąpstwo są tam na porządku dziennym, ludzie nie uciekają bo jest zła robota ale ile można zmagać się ze ślepota i ignoranctwem przełożonych prostactwem i wręcz debilizmem tak zwanych liderów??

Justyna

Jaka jest atmosfera w firmie? Jeśli miałabym oceniać po lekturze forum to raczej kiepska.

Kto widzial kto wie

Kto w tej firmie chce dobrze zyc z kierownikiem J.Niech sie zaopatrzy w hurtowni fajek,cukru i kawy.Zenada.

przykre to ale niestety wszelkie opinie dotyczace blond brygadzistki sa prawda.Slyszalam ze zanim objela ta funkcje to byla ogolnie fajna osoba ale jak widac niektorym wladza uderza do glowy.Juz jedna dziewczyna "ruda"zwolnila sie z jej powodu tak ja gnebila.Mobbing z jej strony jest norma.Szokiem jest dla mnie tylko to ze "gora"nadal ja trzyma jak nadal tak bedzie traktowac ludzi to sprawa naprawde sie moze skonczyc w sadzie za nekanie i mobbing.Zakaz rozmow traktowanie ludzi jak g.... i wiele takich rzeczy.Az sie dziwie ze ona jest tak pewna siebie ze sie nie boi ze ktoregos dnia odbije sie to na niej.Zachowuje sie jak klawisz w pudle albo straznik w Auschwitz.Tylko wszystkim wypalic numery na skorze i w pasiaki ubrac.Gratulacje "Blondi" wprowadzasz tak cudowna atmosfere ze jak tak dalej bedzie to byc moze bedziesz w koncu sama robic w Zapolu.Gratuluje!!!!

Halitomin

Gruba brygadzistka blondyna dzieli sie ze wszystkimi swoimi mocno nazistowiskimi poglądami i dyskrimunuje pracowników mądrzejszych, zdolniejszych i chudszych od siebie. Mam nadzieje ze nigdy jej nikt nie poślubi. Polecam moje produkty.

nieprawda

ponizesze opinie odbiegaja od prawdy

Ajednakprawda
@nieprawda

O nieee. Poniższe opinie to w 100% prawda, choć nie jestem autorem żadnej z nich.

Zostaw merytoryczną opinię o Zapol - Szczecin

• Jak się pracuje w Zapol?

Zobacz opinie na temat firmy Zapol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zapol?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zapol?

Kandydaci do pracy w Zapol napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zapol