Emperia

Opinie o Emperia

Czy w emperia jest możliwość wewnętrznej rekrutacji? Czy zdarzają się podczas takiej rekrutacji awanse pracowników?

julka

Po to jest rozmowa kwalifkacyjna i po to przychodzisz oraz wysyłasz do nich swoje CV by firma miała wgląd w twoje doświadczenie, wykształcenie. A jak już przyjdziesz to zawsze lepiej wygląda wszystko jak sie zaprezentujesz i opowiesz o sowoich umiejetnosciach nic nowego i zadziwjacego.

Huh

aina - 2010-11-10 11:48:27 ja akurat wiem że emperia to dobra firma,mają duże wymagania więc byle kogo nie wezmą,płacą sprawiedliwie.aha ja tam nie pracuje, To skąd wiesz? Najwięcej wiedzą chyba pracownicy tej firmy. Też mnie dziwi, że centrala w Lubinie ale ok, zobaczymy co z tego wyniknie. Nie mam zamiaru powiedzieć że chce zarabiać poniżej 2tys na rękę. To i tak drastycznie mało!

ktos

ja byłam na rozmowie ,wypytują szczegółowo o wszystko w cv potem jest test rekrutacyjny.i 2 tyg czekania na odp

aina

gtx

jak powiesz więcej niż 2000zł brutto... czyli wiem dlaczego mnie nie chcieli :)

piłkarz

Rotacja olbrzymia, non stop rekrutacje na stanowiska "asystenta ds.....", "Młodszy..." Na rozmowie na te stanowiska jak powiesz więcej niż 2000zł brutto to znajdą innego kandydata. Najniższa krajowa co rok rośnie, a Ty stoisz w miejscu !!!

smutne ale prawdziwe

KOchani, strzeżcie się i nie dajcie się omamić pięknymi słówkami. Zostawiłam dobrą pracę bo cuda, wianki obiecywali, a teraz..to nie mam wyboru, bo pracy nie ma. Więc się siedzi cicho, a, że największy pracodawca na lubelszczyźnie to nikt otwarcie złego słowa nie powie, bo przecież prace dają.... Mega [usunięte przez moderatora], centrala w Lublinie= tania siła robocza. WYmyślają co cchwile nowe procedury i trzymają "za morde". Zastanów się dwa razy zanim zdecydujesz się pracować w tej firmie, jest naprawde ciężko i żyje się w wiecznym stresie, bo nie wiesz co Cię spotka. Jak ktoś czytał Orwela to wie o czym piszę...Emperia to taki wielki brat. STRZEŻ SIĘ !!!

Zostaw opinię o Emperia - Lublin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Emperia