Myecolife

Opinie o Myecolife

Natalia

Zawsze możesz odwiedzić stronę internetową Myecolife @jususj, wejść w zakładkę kariera i sprawdzać oferty. Może jednak, na forum trafi się ktoś uprzejmy ,kto napisze jak teraz wygląda praca w Myecolife, jaka panuje atmosfera?

jususj

No już nie jest aktualne @wefr, ale fajnie, że kogoś znaleźli. Ja myślę o pracy jako pomocnik managera, pewnie to nawet tego samego co szukali niedawno, haha :D Ciekawe jest to, że praca jest przez 3 dni w tygodniu, w tym w soboty i zapewniają szkolenie, pełne wdrożenie i wsparcie w pierwszym okresie pracy.

MyEcolife

Obecnie w Warszawie produkty MyEcolife do kupienia są na BioBazarze, w każdą środę i sobotę. Zapraszamy! www.biobazar.com.pl

agnieszka

myślę że może po prostu spróbuj @eks się z nimi jakoś skontaktować i tyle, to najlepsze wyjscie, bo tu chyba jakoś wybitnie szybko nie dostaniesz odpowiedzi. powodzenia w szukaniu pracy! A ja tu jeszcze zapytam czy ogólnie ktoś poleca Myecolife jako pracodawce? ktoś ma jakieś doświadczenia z nimi czy coś ?

były pracownik

Tragedia!!!!! Nie idźcie tam!

widziałem tą firmę z zewnątrz i takiej arogancji i nieprofesjonalizmu pod przykrywką szczytnej misji jeszcze niespotkałem

M

ja tez miałem to nie szczęście tam pracować... zdecydowanie odradzam...

JZ - 2010-02-25 13:10:34 Pewnie można uznać mój wpis za subiektywny bo jest pracownikiem tej firmy, ale takie same są i poprzednie wpisy. Nie zgadzam się z nimi kompletnie i szkoda, że tak łatwo jest anonimowo i bez konsekwensji oczernić firmę, która pewnie jak każda może nie jest idealna ale na pewno profesjonalna i z genialnym podejściem do ludzi! A przedmówcom życzę aby znaleźli pracę w takiej firmie, która spełni ich oczekania! Przykro mi ale nie zgadzam się z Tobą to co napisałaś profesjonalizm w tej Firmie to duży znak zapytania.

Zdesperowana

Ja też jestem pracownikiem tej firmy i muszę powiedzieć, że to co się tu dzieje przypomina koszmar. Wszechobecny bałagan jest na porządku dziennym. Przez te ciągłe nadgodziny, nie pamiętam kiedy miałam czas dla siebie. Dlatego każdego dnia, po przyjściu z pracy przeglądam ogłoszenia w nadziei że znajdę normalną pracę.

JZ

Haos

Popieram przedmówców ta firma nie ma w sobie profesjonalizmu Nie znają się na Ekologi wcale .

Paweł

Myecolife to... totalny bałagan i brak szacunku dla ludzi.

Zostaw opinię o Myecolife - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Myecolife