Maga Sp. z o.o.

Opinie o Maga Sp. z o.o.

Kopec

najlepszy spawacz Rysiek

holandia

Są przyjęcia na spawacza TIG?

Chudy Joo
@holandia

tak

Witam, prezes dużo obiecuje, a później z tych obietnic zostają tylko puste słowa. Jeśli masz możliwość pracy w innym miejscu to omijaj tą firmę z daleka!!!

robotny

Jak można się tam zatrudnić co trzeba umieć i co wiedzieć

Spawacz

Były próbki.

Jakie mam uprawnienia?

majka

no

Bolo

1. Najlepiej kogoś obsmarować na internecie bo to i niewiele zachodu, i zapewnia pozory anonimowości. Jak masz dowody to trzeba z tym się zgłosić do szefa, albo na policję. 2. W firmie Lübbers wcale nie płacą najlepiej. 3. Majster jak bierze kasę za podwózkę to własnym autem. Nie każdy bus jest firmowy. 4. Jak Cię majster zje..bał za zaangażowanie lub efekty pracy to są inne miejsca żeby to sobie wyjaśnić. No ale na to trzeba mieć jaja.

ciekawy

koślawy znasz bolo czy bolka ten gość musi umoczyć 1 po co 2 dlaczego 3 jest taka możliwość 4 a co z dziećmi

samotny
@Bolo

jaką kase za swoje, za firmowe musisz zapłacić albo nie jedziesz.

ja~~~~

haha 6 euro?! naprawdę? nie słyszałem żeby ktoś tak małą stawkę dostał, nawet niedoświadczony spawacz czy monter. Chyba że wolisz sobie na delegacji pić (bo przecież tutaj baba cię nie pilnuje) i nie chodzić do pracy to możliwe że tak Ci wyszło. Odpowiedź jest prosta, chcesz się nauczyć spawać itp a do tego w miarę możliwości zarobić to ta firma jest dobrym miejscem, ale jeśli jesteś dobrym fachowcem i chcesz dobrą stawkę to zapomnij i omijaj szerokim łukiem. Taka jest prawda o firmie.

Kilof

Mają podobno bardzo dużo roboty teraz i potrzebują pracowników

sobol

Witam Jak wygląda obecnie sytuacja w firmie? Mają obecnie pracę dla monterów zagranicą?

koślawy

no i co im zrobisz jak nie zapłacą. gdybać to sobie możesz a kasy brak

koslawy

Jest tak jak pisalem mlody dostanie max.6 a stary co miesiac zarabia inaczej szef placi jak chce a prezes udaje glupa i bierze swoja dzialke

koslawy

Na umowie masz 10.50 brutto jak sie bedziesz burzyl to ci policza za dojazdy do pracy jestes delegowany i nic ci sie nie nalezyu

koślawy

tylko nie maga młody spawacz ma obiecane 9 ero a dostaje 6 50 na godz.

Majki

To co będę spawał skoro monterzy spawają pachwinki?

@Majki

sufity i trudne przymusy

Majki

Witam, czy przyjmują do pracy po kursie 135 pachwinki? Bez doświadczenia. Zależy mi na zdobyciu doświadczenia...

Pawelek

naprawde co miesiąc zarabia się inaczej? To jakie np. są to kwoty, bo szukam parcy ale podstawa sa jak kazdy wie- zarobki. Może ktoś jasno i konkretnie opisac jak to wszystko wygąda w Maga sp.zo.o? Musze utrzymac rodzine tak więc nie mogę sobie pozwolic na jakieś nieprofesjonalne podejscie do pracownika.

andrzej

Czy to mozliwe aby po nowym roku szukali kogos dodatkowego do pracy? Ja mam doswiadczenie i mam swiadectwa z kursow i szkolen. jak jest z tymi zarobkami, na jakie sumy mozna liczyc? I jak jest z umowami? A firma jasno przedstawia warunki wspołpracy na poczatku, wynagrodzenia wypłacane są terminowo chociaz??

Bolo

Dobra dla młodych, którzy chcą się czegoś nauczyć i nabrać doświadczenia. Praca głównie w Niemczech, Holandii, Anglii, Finlandii, Francji. Czasem zdarzają się bardziej egzotyczne jak Urugwaj czy, uwaga!, wyspa Kauai na Hawajach - ostatnio poleciało kilku pracowników, w tym mój ziom, z którym dzieliłem kwaterę w Finlandii. O ile z wyjazdem na Urugwaj nie było problemów bo leciał chyba każdy chętny, to już na Hawaje poleciała grupa ludzi wybranych przez kierownictwo i dodatkowo przeegzaminowana przez zewnętrzną firmę. Płacą różnie, w zależności od budowy, ale na czas. No i nie ma obijania się bo wtedy faktycznie stawka słaba.

młody

snig, jeżeli bym miał 20 lat doświadczenia w spawaniu to pewnie bym szukał pracy pod kątem zarobków, warunkow pracy itp, jednak po kursie nikt mnie nawet na balustrady nie chce przyjąć :)

młody

No nic, CV zawiozłem teraz ,usze czekac, moze ktoś się odezwie :)a o co chodzi z tymi zarobkami, że jest różnie?

Zostaw merytoryczną opinię o Maga Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Maga Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Maga Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maga Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 17 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Maga Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Maga Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Maga Sp. z o.o.