SEBN

Gorzów Wielkopolski

Opinie o SEBN

Joanna

@same czyli rozumiem, że dobrze wspominasz swoją pracę. Piszesz, że w ciągu 4h mogłeś zrobić swoją pracę, a potem miałeś wolne. Mógłbyś powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda system pracy w firmie?

same
@Joanna 24.08.2017 08:09

Jak wyglada teraz to nie wiem, jak wyglada na nowej czy starej hali tez nie wiem, ale na Stilonie naprawde bylo dobrze.porownojac do faurecii i tvp to niebo a ziemia.

same

Pracowalem 2 lata na Stilonie jako magazynier na komisjonowaniu.Zlota robota, w 4h zrobilem swoje i wolne.Cisza spokoj w porownaniu do innych kolchozow

Joanna

@Walek nie do końca rozumiem Twoją wypowiedź. Czy dobrze rozumiem, że piszesz, że po roku przechodzi się do innej grupy zarobkowej, jednak nie wiąże się to z podwyżką? Co w takim razie oznacza przejście do innej grupy zarobkowej? Ktoś z Was również pracuje na krajalni? Czy macie podobne odczucia na temat tego działu firmy? A jak wygląda praca na innych działach?

Walek

A więc podzielę się opinia o krajalni. Praca masakra głośno chaos totalny ... koordynatorzy poza jednym głowa w chmurach.... woza się jak taczki gnoju.. zarobki porażka początek 2 grupa zarobkowa po roku 5 grupa ... oczywiście o podwyzce nie ma mowy.. tylko wymagania podkrecanie szybkości na maszynach i tylko nastawienie żeby komuś premie zabrać .. na szczęście to tylko 100 netto do zabrania. Porażka nie polecam tego działu !!

Joanna

@Janek chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń z pracy w SEBN. Forum to służy do zostawienia opinii na temat firmy jako pracodawcy, nie jest to miejsce do opisywania indywidualnych pracowników firmy. Jeśli jednak widzisz, że występują w firmie nieprawidłowości warto zgłosić to wyżej.

miro

Na wypowiedzenie,są zwolnienia i zakład się kończy

Joanna

Pracujesz w SEBN? Chętnie dowiemy się jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

Janek
@Joanna 31.03.2017 10:46

Czy nadal pan Rutkowski ( Rutek ) z Krajalni pod okiem pana kierownika ogląda filmy . Jest to rzecz nagminna z jaką się spotykam!!! Co na to pan Pawlina lub pan Kołodziej. Chowają głowy w piasek i udają, że nic się nie dzieje i wszystko jest OK.

jojo

hej, a czy wy wiecie czy oni nadal prowadza jakas rekrutacje na wyjazdy za granice do zakladu w niemczech? Czy trzeba znalesc sobie samemu na wlasna reke jakas oferte pracy z agencji, zalezy mi na tym.

miro

Przepraszam ja napisałem tylko ten jeden raz

uu

co się dziwisz wiochowym mańkom

kaska

To prawda.Instruktorki sa wredne ponizaja innych

kaska

Zgadzam sie.Wyzwiska, poganianie i brak poszanowania dla Pracownika.

kaska

Zgadzam sie.Wyzwiska, poganianie i brak poszanowania dla Prac own I Kay.

m

Fakt jak się i wyrobi normę -płaca godziwa ,ale..panie, które Cię pilnują na tej karuzeli tylko bat dać do ręki ,krzyki ,wyzwiska ..może to tylko ja tak źle trafiłam. Niestety, nie umiem pracować w stresie ..mój błąd i odeszłam.Koniec kropka.Dla tych wszystkich wytrzymałych psychicznie ;)

reżyserem kina akcji

nikt

a kim w firmie jest niejaki furman ???

nikt

a kim w firmie jest niejaki ( usunięte przez administratora )

xxxx

Witam Nie polecam pracy w tym zakladzie praca szczególnie na nowej hali tam jest jakiś horror pracownika za nic nie maja traktują jak śmiecia zarobki nie są adekwatne w systemie trzy zmianowym powinno pracować się na dwie zmiany przy takich zarobkach wymyślają jakieś śmieszne polecenie na sobotę normalnie masakra myślą że nikt rodziny nie ma tylko ma tyrać smiechu warta ta praca a instruktorki wielkie panie ktore nic nie potrafia tylko krzyczeć. O tym zakladzie można pisać a pisac.

Dartyn
@xxxx 05.05.2015 16:37

Szczera prawda. Instruktorki to marionetki tych z góry. Nie pracują ciężko tylko ludzi gnoją. A teraz zwalniają w tym zakładzie ludzi i jest jeszcze gorzej.

pingpong
@Dartyn 23.11.2016 19:21

to się lalom bajka kończy z kącikami wzajemnej adoracji, a rzeczywistość na zewnątrz okrutna niestety, świat robali czeka na gwiazdy

student

Dziękuje bardzo za kontakt ;)

studencik

rekrutacja@sebn.com

student

Czy zna ktoś adres mail czy jakikolwiek kontakt do tej firmy? Jestem studentem i poszukuje praktyk. Może wie ktoś czy w ogóle tam przyjmują na praktyki?

kozokar@mail.ua

ia xocu pracovat na vasem zavode ia rabotal na ukraine mozute pomoc?wstroica na vas zavod?

ali

jak gdzie? w budżetówce a poza tym dziś Szef=Pan < pracownik=chłop pańszczyźniany

marian

Przecież ostatnio w socjalu dawali bilety na żużel. Wysyłali dzieci na kolonie, dawali bony do tesco. Powiedzcie mi gdzie tak dają lub więcej?

uaa

socjal jest stworzony dla tych na stołkach taka prawda, zwykły robol nie dostanie urlopu i pozwolenia na wyjazd bo uważany jest za podgatunek ludzki z numerkiem na plecach taki fakt

niko

Zarabia się mniej niż w większości zakładów tego typu. Dobry socjal to tylko bajki opowiadane przez ludzi, którzy nigdy tam nie pracowali.

szukajaca pracy

ja pracowalam w sebn 13 lat nie powiem czasami bylo ciezko ale jak sie bralo wyplate to byl banan na twarzy,wszedzie trzeba pracowac za darmo nikt ni placi.ja nie nazekalam no moze czasami jak nowy model wchodzil. jak zgrana obsada to jest ok

x

Z tego co wiem to nie wszyscy bo przychodzą i odchodzą bo tam ludzi na produkcji ma się za asfaltów,ja też dałem luz z tym pacanowem

pawlo

wszyscy jęczą a pracują dalej....

y

czyli nic się nie zmieniło, kordynujący ludzie na stanowiskach mają pracowników za podludzi ma się rozumieć, no to powodzenia mister sebn jak chcesz utrzymać ludzi w firmie z takim podejściem, za jakiś czas zaczną się problemy z narybkiem jak nie zrobi zarząd porządku z tą kwestią

syf kiła mobbing mogiła, wieśniakom na stanowiskach wyżej sodówka do głowy rypła, aż prosi się to wszystko o rewolte w stylu Władka Lenina

monia

Prawda sama prawda!

Mario

Osobiście nie polecam trafić na passata B8 normy na 100% są takie że nikt nie wyrabia płaca śmieszna i to w systemie trzy zmianowym a ten cały social i wycieczki to o kant [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] rozbić bo nowych pracowników nawet nie stać zresztą nawet nie chcą dać wolnego i te ich śmieszne polecenia pracy gdzie idziesz w sobotę na nockę a w poniedziałek na pierwszą zmianę. Decyzje jakie są tam podejmowane są nie kiedy idiotyczne nie dość że jesteś zawalony robotą to Ci jeszcze bardziej dołażą zabierając osobę z którą pracujesz i dadzą do pomocy tam gdzie w ogóle nie potrzeba...

besrobotny

a co tam jest wesołe maisteczko też ?

Maniek

Koszmar każdej osoby, która na niej robi.

Pawlito

A co to jest ta karuzela?

Pracownik 1

tak opisujecie nie masz pracy to podejmiesz kazda aby utrzymac rodzine nie pauje nie pisz bzdur niektorych idz na gw moze na kasjera do biedry/ tesko zobaczymy komu bedzie lepiej. co do placy nowy ma grupe 2b a juz po roku czasu dostaje 3b czyli panad2000 brutto

Manio

Zależy gdzie się trafi. W każdej jednej firmie tak jest.

jedno wielkie szambo liczą się donosiciele gnój

Manio

Jeśli chodzi o nowych pracowników, to płaca jest taka jak wszędzie. Starsi pracownicy dostają już jakieś konkretne pieniądze. Praca na karuzelach to jest jakiś horror. Porównując do Faureci to jest różnica. Polityka tych dwóch firm jest zupełnie inna. W SEBN nie ma tego całego syfu, tam po prostu nie ma czasu na głupoty. W faureci dla tych wyżej liczy się tylko zysk a pracownik to śmieć który ma tylko robić a nie mysleć

załamany

Wszyscy tak chwalicie tę firmę, a jak dla mnie to jeden wielki kołchoz, totalna dezorganizacja słaba płaca tj. 1735(przy 100% akordu) zl brutto + 280 zl premii obecnosciowej + 100 zl premii jakościowej + 20% za godziny noccne . W/w 1735 zl brutto to oczywiscie zarobek w akordzie nowy pracownik wrzucony na stara karuzele zapierdzielajacy jak traktor ma szanse tyle zarobic lecz gdy trafi ktos na nowa karuzele lub jakaś słaba to sredni zarobek to jedynie 1 200 - 1 300 zl netto, social niby dobry ale na wiekszosc wycieczek, wyjazdów jezdzi tylko kierownicstwo które patrzy na nas pracowników z góry ;(. Nie polecam pracowałem prawie rok w Faurencji i bylo o wieeele lepiej.

mar

najbardziej mnie smieszy test G-Stars.głupie to jest,czułem się jak chomik w karuzeli

ble

ktoś kto odszedł po 14 latach z tej firmy nigdy by nie chciał wracac

gueniu

praca nie jest zła, zarobki na dzien dobry to ok 1,5tys na reka, pełen socjal. pierwsza umowa jest na 3 m-ce a później na rok lub 2 lata. premie sa obecniosciowa, jakościowa i inne dodatki np. za nocki. nie jest zle a napewno lepiej niz w tpv

timer

Przeczytaj link http://forum.gazetalubuska.pl/TPV-okrada-pracownikow-t18504.html

oncia
@timer 11.02.2010 03:14

Bo na 4AKB pracowali sami wspaniali ludzie wiem coś o tym :)

punk

siema ja uwazam ze ten sebn to calkiem fajna sprawa robota latwa mila kontrola i reszta ja tqm mam mile wspoimnienia o tej firmie pozdro dla ludzi z 4 AKB. nowa chala.hehe.

Kobieta pracująca

oj przyjmuja,przyjmują ludzi,płacą to zależy gdzie się trafi,warunki to tez zalezy gdzie się trafi,na Nową Halę się narzeka,na starą już mniej...nie polecam wyspy 83/85 bo na nockach mimo pokazywanej temeratury 19 stopni,wszyscy są poubierani w golfy i nadal marzną;(

Nieznana

Czy ta firma wogole przyjmuje ludzi czy tylko wkrecaja ze sa przyjecia bo im na slowo nie wierze.

Zostaw opinię o SEBN - Gorzów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SEBN