Restauracja cafe sukiennice

Kraków

Opinie o Restauracja cafe sukiennice

Marta

Mam już pewne doświadczenie w gastronomii, pracowałam w kilku miejscach w kraju i zagranicą. Pracę w Sukiennicach zaczynałam z wielką nadzieję, że zostanę tutaj na dłużej. Jednak wytrzymałam dwa tygodnie. Okropna atmosfera rywalizacji wśród kelnerów ("ja chcę lepszą strefę, ja grupę zorganizowaną", w momencie kiedy pracowałam był też spory problem z ilością tac, sztućców i to jeszcze bardziej napędzało). Płacą 6 złotych za godzinę pracy, niby plus % od sprzedaży, ale ceny w restauracji nie są zbyt wysokie, naprawdę trzeba się narobić żeby mieć obrót powyżej dwóch tysięcy. Praca jest okropnie męcząca, jest bardzo dużo sprzątania, zdecydowanie nie warto.

Zostaw opinię o Restauracja cafe sukiennice - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja cafe sukiennice